Пъзели - 37

  • 24 756
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 320
Здравейте, нова съм в темата. Открих ви началото на януари и от тогава редовно чета и се любувам на пъзелите, които качвате Simple Smile От дете обичам да редя пъзели, но никога не съм била чак толкова запалена. Сега, обаче, преоткрих тази си страст и накупих 7 - 8 пъзела. Качвам снимки на последните два, които наредих през януари

# 16
  • Мнения: 1 979
Тони, благодаря за темата!

Бухтичка, пъзела с котките е стра-хо-тен!
Ако знаеш дъщеря ми как ще се зарадва на кучешкия...Сложих един в кошницата, да поседи малко, пък ще видим Simple Smile

Досега само един изчерпан пъзел съм следила с повишено внимание и имах късмет да го презаредят.

# 17
  • София, България
  • Мнения: 5 597
HighSpeed, ще го запазя.

И на мен ми направи впечатление, че момчето не ни уважи да предложи първо пъзелите тук, добре че този на Шмидт беше 1500 части, че щях да се изям.

Аз пък бях решила, че зареждат редовно от изчерпаните пъзели, имам поне 15 в любими, как ме разочаровахте. Joy

# 18
  • София
  • Мнения: 2 303
Момичета, и аз пуснах скоро два пъзела във Фейсбук, без да ги предложа първо тук. Но когато ги показах, никой не се поинтересува дали ги продавам и реших да не нахалствам. Та в тази връзка се извинявам (и обещавам да не правя повече  така Grinning ) и предлагам да дадем възможност на Влади да се яви на поправителен Laughing
И аз държа в Любими няколко изчерпани пъзела, ще взема да ги махна, да не ми раздуват бройката.

# 19
  • Мнения: 78
Благодаря за темата!

Днес ми дойде поръчката от намалението в озон.

# 20
  • Мнения: 1 797
И аз съм пуснала няколко в ОЛХ. Не ги пуснах тук ,понеже виждам какви красоти редите вие, и малко ми стана неудобно.

Та исках да кажа, че го разбирам момчето, не се сърдя Stuck Out Tongue Winking Eye

# 21
  • Мнения: 422
Като стана дума за уважение Grinning , да споделя, че ще се разделям с тези:





Пуйките са на SunsOut от 1000 части.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 248
Кога пуснахме нова тема, кога изписахте 2 страници.?. Wink
Аз започнах един мини пъзел на 29.01. но не можах да го наредя през деня, а сега нямам време.

# 23
  • София
  • Мнения: 8 561
Пишете на воля - кака вече се изхитри и новата тема я пуска за има-няма 10 минути Grinning

На Влади не сме му сърдити амо малко му намекваме, че сме другарчета... тъй, да се знае Grinning
Обаче айде да се държим на положение - казвайте си кой какво продава, да не се срещаме из Лицекнижието вместо тук (и както казаше един колега: "да не се гледаме с наведени глави").

NalSi, добре дошла сред каляващите волята си (да не купят де-що пъзел загледат).

# 24
  • Мнения: 496
Ще се връщам да чета, ясно е! Такава скорост на писане, че нямате стигане!
Нещо интересно от мен, снимано в 6:30 ч. сутринта. Може би затова снимката не ми се получи. На живо еее уау, на снимката - не толкова. Confused
Дървен пъзел Unidragon от 330 части - Очарователна сова (размер KS) 🧩😊😍💜

# 25
  • София
  • Мнения: 853
Аз съм на ръба да пусна поръчка в последните часове на намалението. Момичета, ако някоя ще се разделя с някой Кобъл Хил сега в момента да каже. Искам да пробвам марката, и не съм много претенциозна за картинката. А и не ми се иска да пуска. Цяла поръчка за един пъзел. А са ми слаби ангелите и като нищо ще пусна още 2-3 за цвят Grinning

# 26
  • Мнения: 6 904
Аз съм ви казвала, веднъж пробвах да предложа пъзели тук, уж заобиколно, но веднага ме предупредиха, така че просто ако ви хареса нещо, което видите ми пишете. Ако е Дисни на Равенсбургер трудно пускам Joy

Довършихме котките, ще пробвам утре да ги снимам сигурно. Последните 30-тина ги сложих без да гледам и не беше чак толкова трудно. Обаче 300...не знам. Може и да пробвам някой път, ще е интересно.

Angel_baby88, много е хубав, на теб колко време ти отне приблизително?

# 27
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Eleyn, този който показа Сали преди малко, ще идва при мен и после ще го продавам, ако го искаш, ще ти го запазя.

Мацки, наредих Пътуващия, еми много доволна останах, Джо ми помогна много. Стана ми интересно, масово момичетата преди мен са приключили с червения цвят, аз се мъчих накрая с жълтото. Джо нареди лимоните и жълтите чушки и си избра едно по-едро парче накрая и го надписахме.

Бухтичка, чакам те аз да продадеш още нещо, нали ми пазиш онзи с Приятели? Благодаря ти за емоцията с Пътуващия пъзел и аз и детето сме направо щастливи в момента.

Аз няма да поръчам котетата, досега работих и нещо не ми се поръчва.

# 28
  • София
  • Мнения: 853
Мона Лиза, брой ме значи. Simple Smile Договорихме се.

# 29
  • Мнения: 50
Здравейте, момичета. Идвам да ви се похваля с един от най-трудните пъзели, които съм редила някога, доста ме измъчи.

Днес пристигнаха и поръчката ми от намалението в озон.

Общи условия

Активация на акаунт