Фон дьо Тен, бази за грим и перфектен тен - 38

  • 50 334
  • 723
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 622
Намерих я, заповядайте:
Скрит текст:

Аз задължително ще се включа. Нищо, че съм доста светла, имам мегдан за смесване Grin

# 706
  • Мнения: X
Благодаря ви, дами! Съпругата на Павел всъщност е една от нас, мамите. Пишете ми на лични ако имате интерес да не ви изпращам глупости, а нещо, което да ви хареса, не се притеснявайте за цветове- с Петрова и Агента сме доста различни, вярвам, не съм ги подвела до сега цветово мисля- моето е лудост, имам най-различни продукти, защото ‘какво като няма моя цвят, ще му видя покритието и финиша и ще си го поръчам в моя цвят ако е готин’. Също, добавям МНОГО важно- с някои от вас си пиша, обещала съм продукти за кожа и тен, безвъзмездно. Ще си ги получите- безвъзмездно, забавих се тъй като ме завъртя въртележка от един вирус, посещение с баща ми спешно по лекари в Рим и втори вирус. Мога да изпратя всичко следващата седмица. Включвам в офертата и пудри, бази, руж, бронзър- изобщо ако има нещо, което съм хвалила или сте се чудили за него- сега е моментът. A аз с радост ще разчистя и отворя място за нови продукти, като помогна на някого, макар и скромно. Наташа, Пат, Живанши, Диор, ЕЛ, каквото се сетите- до 35 лева. Всичко е пробвано, нищо не е наистина използвано…

# 707
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 613
Ния, страхотна си, ще ти пиша направо въ Месинджър, че да не спамим темата Simple Smile С радост ще се включа в кампанията Simple Smile

Няколко дни посягам само и единствено към къшъна на ТФ през деня, а вечер към  Ланком ултра уеър. Обожавам този прекрасен финиш, който има на моята кожа. При все, че с нищо не го запечатвам си издържа прекрасно.

Последна редакция: ср, 10 авг 2022, 23:35 от ani_d

# 708
  • Мнения: X
Добро утро дами! Поклон! До земята! Пощата ми е пълна и тук, и във фейсбук с въпроси и желание за помощ- ще отговоря на всеки днес! Не познавам лично MidnightStar, нито Павел, за съжаление не мога да пратя информация за развитие при тях. Писах обаче и до добрите ми ‘приятели’ от Сефора Италия, а днес ще пиша и до България, биха помогнали ако нямам някой цвят от нещо, пък аз ще пиша по-хубави неща за техните продукти.

# 709
  • Мнения: 15 356
обичаме Ниа

# 710
  • Мнения: X
Надявам се да не сгазя лука с администратор, но искам да добавя и че в Базара за Павел ще има къшъни на Том Форд, за които получих запитване. Предоставени са безвъзмездно от Scarlet beauty, на които писах с молба за продукт и от които получих отговор за 5 минути, с линкове с избор на 3!!! продукта и цвят. Изключително трогната съм, че съществуват такива хора, че пожелаха да се включат и нямам думи да изкажа благодарност.Браво! 

# 711
  • Мнения: 8 773
Благодаря ви, дами! Съпругата на Павел всъщност е една от нас, мамите. Пишете ми на лични ако имате интерес да не ви изпращам глупости, а нещо, което да ви хареса, не се притеснявайте за цветове- с Петрова и Агента сме доста различни, вярвам, не съм ги подвела до сега цветово мисля- моето е лудост, имам най-различни продукти, защото ‘какво като няма моя цвят, ще му видя покритието и финиша и ще си го поръчам в моя цвят ако е готин’. Също, добавям МНОГО важно- с някои от вас си пиша, обещала съм продукти за кожа и тен, безвъзмездно. Ще си ги получите- безвъзмездно, забавих се тъй като ме завъртя въртележка от един вирус, посещение с баща ми спешно по лекари в Рим и втори вирус. Мога да изпратя всичко следващата седмица. Включвам в офертата и пудри, бази, руж, бронзър- изобщо ако има нещо, което съм хвалила или сте се чудили за него- сега е моментът. A аз с радост ще разчистя и отворя място за нови продукти, като помогна на някого, макар и скромно. Наташа, Пат, Живанши, Диор, ЕЛ, каквото се сетите- до 35 лева. Всичко е пробвано, нищо не е наистина използвано…
Ния, надявам се всичко да е наред скоро при теб!
Ще се включа, къде мога да видя продуктите, които предлагаш?

# 712
  • Бостън
  • Мнения: 13 625
Иначе аз също се бях насочила към мчетките на РТ.
Даже за руж бях харесала тази

Но ще потърся твоите предложения. 🌸
Показаната от мен РТ е по-рехава и нанася по-леки слоеве - въпрос е на лично предпочитание коя, тази също е хубава четка.

Привет, нали знаете колко често си пиша с доста от Вас за препоръки и на колко дами съм подарила ФДТни? Е, сега е моментът да кажете ако желаете нещо- каквото и да било, включително фаворитите, (без къшън, не е хигиенично) за символична сума за добра кауза. Погледнете Благотворителен базар Заедно с Павел във фейсбук.
Агент, ще я пробвам и аз, подстрекателка!
Не ти трябва на теб!

А аз мога ли да погледна базара!?

# 713
  • Мнения: X
Моля те! Погледни го. Ще ти пиша на лични, само да сложа коронованите особи у нас да спят.

# 714
  • Бостън
  • Мнения: 13 625
На ТикТок и Инстаграм имало нов ФДТ тренд - да го смесват с вода... някой опитвал ли е?
https://www.tiktok.com/@bodywhy_offical/video/711963155968205133 … -water-on-tiktok/

https://www.byrdie.com/foundation-water-hack-5525572


# 715
  • Мнения: 2 967
Че защо с вода, то не става ли безсмислен редкоч…

# 716
  • Мнения: 8 773
Някоя от вас справя ли се успешно със събирането на коректора под очите, както е посочено в клипа?

Какви са хитрините в тези случаи?
Май имам нужда от хубав крем в тази зона.. Оффф..

# 717
  • Мнения: 449
Трябва много добра хидратация под очите, за мен най-добрите коректори са на UD-All nighter (имам малко останал, но ще го мъча докрай) и този на Tarte-Shape Tape, аз слагам база за очи под очите и така вече не се събира.

# 718
  • Мнения: 8 773
Коя база?

# 719
  • Мнения: 449
Сега ползвам лилавата на Urban Decay, имам неотворена на Too Faced, надявам се и тя да е добра колкото на UD.

Общи условия

Активация на акаунт