“Мен не ме мислете” от 24-ти февруари по bTV

  • 40 973
  • 809
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 101
Цитат на: itshristina link=topic=1408142.msg44352584#msg4435

Скоро трябва Таткивци да почне отново ,но дали ще е на мястото на Стани Богат ще видим.
[/quote
Май наесен ще е...

Повечето актьори споделят че ще много скоро, но може би финалната дума ще е на Бтв...

Иначе засега сериалчето е свежо.

# 61
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 949
На мен ми харесва за сега.

# 62
  • Мнения: 11 575
Мен нещо не ме грабва началото.

# 63
  • Мнения: 4 529
Много ми харесва сериала. Особено на фона на Лъжите в нас.
Добра смес от комедия и драма.
Съчувствам на Яница. Според мен Бабинова се справя много добре. Нямам никакви забележки към актьорите.

# 64
  • гр.София
  • Мнения: 1 653
Със сигурност ми харесва повече от филма по Нова.

# 65
  • София
  • Мнения: 5 794
Свежо начало, поне не се чудим какво се случва, както в другия.

# 66
  • Мнения: 9 233
Здравейте! Започваме в 20.00. Гледайте и дано да ви хареса.

Първите 30 мин. минаха от сериала, дадох му шанс и имах очаквания ..Уви провалиха се с гръм и трясък!
Театралничене и рецитация на актьорите. Супер слаб сценарии, буквално предвидим във всяка ситуация.
 А, за оператора ...червен картон.
Сори нот сори. Очаквай от БГ сериал...Очакваното.

п.с.
Абе не гледате ли, чужди сериали, наистина!

# 67
  • Мнения: 9 342

Да, и аз го харесвам, и като артист е добър. На мен сериала по-ми харесва от този по Нова, поне е за по-нормални хора. Местя се тука 🙂Аман от бизнесмени с тежки характери и измислените драми на богатите, хич не ме вълнуват.

# 68
  • Мнения: 386
Бабинова не е особено убедителна в ролята си, но нищо не може да се сравни с играта на Радина Думанян в съседния сериал. Баща й трябва да е бил дърводелец наистина...Simple Smile))

# 69
  • Мнения: X
Не гледам сериали изобщо! Т.е. до сега не съм гледала. Чужди пък хич, ако не броим Приятели, Двама мъже и половина, Отчаяни съпруги и Сексът и градът. Абе, и други ситкоми, да не изброявам, но сериали разни с по-сериозно съдържание - не гледам. Загледах един с ДжейЛо - полицайка и интересът ми се разми някъде по пътя. Изгледах един мини сериал "Белият лотос", та още ме е яд, че си губих времето.
Затова този смешно-драматичен сериал ми се струва приятен.

# 70
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Цитат на: itshristina link=topic=1408142.msg44352584#msg4435
Скоро трябва Таткивци да почне отново ,но дали ще е на мястото на Стани Богат ще видим.
Май наесен ще е...
Няма да е наесен. Преди началото на пролетния сезон писаха, че и Татковци ще продължи. По всяка вероятност по накое време сниманите епизоди на Стани богат ще свършат и тогава ще е.

Свежо начало, поне не се чудим какво се случва, както в другия.
И кой на кого какъв се пада. Grinning На мен също повече ми харесва от Лъжите в нас.

Ама как пък все ви рецитират, не знам. Аз не забелязвам такива неща. Много се втелявате ми се струва, като едни видни критици и специалисти тука...

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 40 910
Хареса ми.

# 72
  • Мнения: 9 233
А, лелее... и тоя сериал е по формат...припадащ емотикон
ма те дори не могат една адаптация, като света да направят...

# 73
  • гр.София
  • Мнения: 1 653
Хареса ми. Очаквам с нетърпение следващата серия

# 74
  • Галифрей
  • Мнения: 4 324
Записвам се. Малко изпуснах началото викам си хайде да го видя заради Иван, хареса ми и ми стана интерестно. ❤ Руши найстина е добър актьор. Яница ми харесва, жал ми е клета женица.

Общи условия

Активация на акаунт