Козлодуй

  • 4 032
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 240
Здравейте! Много се радвам, че се увеличаваме. Hug
Ири и аз те познавам, все пак бяхме колежки Wink.
mamajeni кажи нещо за теб да видим, дали се познаваме.
За докторите и Олга Николова в болницата е добра. Аз лично съм доволна и от нея.
Лек ден ви желая Simple Smile.

# 16
Здравейте, на снимката, която излиза съм аз с бебо. Иначе преди работех в ПРАО. Радвам се , че и други мами пишат, така ще обменяме опит. Аз си пиша с августинчетата от 2006г.

# 17
Милета, поздравявам те , че си се решида имаш второ дете. Къде ще раждаш, нали пиеш фолиева кисилина. Да се похваля във февруарския брой на сп.МОЕТО БЕБЕ И АЗ  на стр 103 има снимка на моето бебе.
        лек ден и се пазете от грипа

# 18
  • Мнения: 240
Благодаря за поздравленията! Аз съм сама и не искам моето дете да е като мен. Мисля да раждам пак тук. Първия път бях много доволна от екипа. Фолиева не пия. И първия път не пих нищо, а пък родих една голяма и здрава кукла Heart Eyes
На снимката не мога да те видя добре.
Поздрави за снимката на бебо в списанието. Аз предната бременост само него четях, сега още не съм си купувала списания.
Лек ден ви желая!

# 19
            Милета, не искам да ти се налагам, но щом пишеш в този форум , значи си чела и материалите от сайта. За болеста спина-бифида. много е опасно, не се случва на всеки, но те съветвам да се консултираш с лекаря си и да пиеш известно време!!!  А и в новия брой на Моето бебе и аз от февруари има голяма статия на тази тема, много плаках като четох. newsm45   
    Лек и ползотворен ден newsm10

# 20
  • Мнения: 240
Вече говорих с лекаря ми и той каза, че няма смисъл. Ти при кой лекар ходеше на консултации? А на ЖК?

# 21
Тук ходих при д-р стояновска в МЦ " Здраве" и тя ми ги изписа от първата седмица. А успоредно с това  ходих и в Плевен при д-р Бързашки,всеки месец  и двамата все ме питаха дали пия ф. киселина и така до 5я месец. А като се информирах за малформациите при бебетата родени със спина бифида ми призля. В ЕС ф. киселина се дава безплатно от ЖК. Моята сестра през март ще ражда в Испания и там също дават, дори и витамини.

# 22
  • Мнения: 240
Добре, но аз я пиех 1 година преди да забременея, заради нисък хемоглобин и желязо. Доктора ми каза, че няма смисъл вече и аз му вярвам.
Вие с бебока излизате ли? Къде ходите?

# 23
А  така става, но пак не съм убедена дали се натрупва в организма. Ние излизахме, но сега е студено. Седим на пейките на центъра с другите мами и си бъбрим. Сега ми е доста скучно.

# 24
  • Мнения: 240
То в това студено време е много гадно. Но идва вече хубавото време - пролет, лято. Не че зимата беше студена, но все пак си е зима. Ние почти не се заседяваме на едно място, но беше време, когато и ние там седяхме  Wink.

# 25
  • Мнения: 60
и ние сега не излизаме че е студено,само за малко се показваме на терасата.иначе за фолиевата киселина според мен си е индивидуално.аз пих малко - месец и нещо,но после си хапвах по много от храни,които знам,че съдържат.

# 26
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
И мен не ми дадоха да пия фолиева киселина. Бих пила наистина, но разбрах много късно. Милета ти при кой доктор ходиш?

# 27
Здравейте на всички мами!!! Тези дни времето е супер и за това никой не пише . Ще празнувате ли св. Валентин, дайте идеи за подаръци, гледам вече на всякъде са напускали сърца, но вече имаме от тях в изобилие.....!
   Как са малчовците, разказвайте! Ние тези дни бяхме със запек и му давах сок на ХИП от сини сливи , та се оправи. Гледахте ли на Милен Цветков предаванията за ваксините. Добре, че си купих, а не ползвах тези от ЗК, защото са  Joy. Е в тази държава има хора за  #2gunfire
 Пишете по-често!

# 28
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
Гледахте ли на Милен Цветков предаванията за ваксините. Добре, че си купих, а не ползвах тези от ЗК, защото са  Joy. Е в тази държава има хора за  #2gunfire
 Пишете по-често!

Не съм го гледала. Какво за тия ваксини? Кажи моля те!

# 29
     Ири, като гледам май ви предстои реимунизация и те съветвам най-горещо да не ползваш ваксините , които предлагат джи-питата, а да си купиш. Може нищо лошо да не се случи на детето ти, ами ако то е едното на хиляда, цял живот ще се обвиняваш. От давна знам, че полио ваксината, която се слага през устата не е брзвредна, защото в Плевен имаме комш. труп след приема и. И такива случеи даваха в 3 предавания. И дори доведоха парализирани деца и много родители се обаждаха в студиото. Аз си купих Имовакс полио- спринцовка и ДТК с убита коклюшна съставка и съм доволна. Полиото, трябваше да се смени от 1.01, но в Бг всичко е на опаки и не се знае от кога ще започнат с инжекционното полио, което не е  с толкова живо активни тела.
    Излизам на пазходка, че времето не е за изпускане. До писане!!! 1stroller

Общи условия

Активация на акаунт