Тренировки в домашни условия - 115

  • 38 658
  • 756
  •   1
Отговори
# 60
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 761
Привет. Днес ден 27 с Хедър - крака + 10 мин. корем с Mad fit https://youtu.be/QfMlHzgzBwQ

# 61
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 584
Браво, Дух 😘

Дези ми се губи последно време???

# 62
  • Мнения: 2 661
Благодаря, Ани Heart
Да, дези напоследък много изчезва.

Грета, объркала сте темата Simple Smile

# 63
  • Мнения: 4 767
Днес почивам по програма и май се разболявам ,гърло и отпадналост-това ли е Омикронът ?
Направих пак йогата на Бохото ,мисля да ги повтарям по 2-3 пъти за да зауча позите и тялото ми да се адаптира и може малко спининг да се стопля.

Последна редакция: вт, 08 фев 2022, 17:51 от No_frame bitch

# 64
  • София
  • Мнения: 1 701
Хеей, здравейте, не знам как досега не съм разбрала за тази група. Много сте мотивиращи!
Преди бях много редовна във фитнеса, а пък по време на локдауна с тренировки вкъщи постигнах най-добрата си форма.
Преди 8 месеца родих и сега се записах в "Не на диастазата", за да поприбера коремните мускули. За фитнес няма да мога да съм редовна, но с трениране вкъщи ще гледам да изкарам пак мускулите.

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 5 927
Днес почивам по програма и май се разболявам ,гърло и отпадналост-това ли е Омикронът ?
При всеки различно.
Скрит текст:
Аз имах ден температура 37,5, но умирах от студ и  ме тресеше, кожата ми беше настръхнала и болезнена /усещането, когато си изгорял от слънцето/, болеше ме глава.  На вторият ден ме боля гърло, на третия ухо..... към 8-мия взех да кашлям и всее още е така, макар и по-слабо. Дъщеря ми бе 2 дни с температура и повръщаше почти една седмица. Покашля само ден-два. Минахме без антибиотик, аз обаче почнах Медрол заради упоритата кашлица.
Дано ако е, да мине леко.

За днес отчитам тренировки с Каси Can I do 1000 Squats?, всъщност 900, последните 100 са ми ужасно омразни и 15 Minute Arm Burnout (weightless upper body workout), която е по-трудна от клековете и на почти всяко упражнение /поне първата половина/ скипвах и правих по един два кръга с ръце за да си починат. Тренировката е подходяща и за обедната почивка в офиса, препоръчвам.

п.п.Дези шета по другите теми - книги, парфюми, Добре е надявам се.

# 66
  • Мнения: 1 564
Добре дошли на новите и на завърналите се момичета Blush Ще се радваме да споделяте спортното си ежедневие.

Днес правих ден 27 от Ендгейм - хубава, солидна тренировка за долна част на тялото. Много ми хареса за разлика от ден 26 вчера - гърди и трицепс, изпълнена с много лицеви опори и малко странно съчетани упражнения. Много трудна ми беше, но не трудна по онзи, предизвикателния, прекрасния начин. Беше просто трудна, но неефективна, поне за мен. Както каза, Ани, случва се и такава тренировка от време на време...

Утре следва гръб и бицепс и може би това ще е за тази седмица, освен ако не успея още едничка в четвъртък преди да заминем за няколко дни в Италия, юхууу. От вторник следващата седмица пак съм в играта.

# 67
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 336
Вчера някой беше пуснал линк към дъмбели в декатлон 2х10 кг. Пратих линка на мъжо и днес като се прибрах имах изненада. Мта за някои упражнения като например гребането ще мога да вдигна малко по-малко тежестите. Продължавам по план с Уникална.

# 68
  • Мнения: 1 085
Честити да са ти, maksimka! Чудесен жест!!

Днес реших да е кардио ден, след кръговата вчера.
08.02 BODYCOMBAT INVINCIBLE | Workout #14 | Free cardio workout - https://www.youtube.com/watch?v=xbABGepKT2o

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 5 927
Момичета, моля ви, който тренира по програма може ли да дава линк към тренировката  за деня /ако я има онлайн/ или да изпише точното име на програмата+трньор+ ... vk, rutracker или къде я има. Много съм изостанала с треньори, програми..... говорите ми на чужд език, пък искам да вляза в час, а и не  съм решила какво искам да подхвана.

Извинявам се за затруднението и благодаря на всеки, който откликне.

Поне за ден/два ..повече няма да е нужно.

# 70
  • Мнения: 4 767
Яна я кажи по-добре каъв ти е случаят,извинявай ,ако си обяснила и не помня...Какви са целите ти,сваляне,качване,мускулна маса ,издръжливост ,с какво оборудване разполагаш ,,по колко време /ден можеш да отделял и ще ти кажем коя програма е подходяща и откъде да я гепиш 🤪

Благодаря за Омикронското описание !

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 5 927
Сваляне на килограми....... програма само не помага, трябва да ми зашият устата.
Иначе тренирам за удоволствие, ям с удоволствие и си пия виното....... с удоволствие.
Много като се потреса от външния си вид, минавам на режим, влизам в прилична форма и после максимум за две години омазвам всичко. Но, такава съм си - хедонист.

А програма не че търся за целите ми - яко кардио трябва, пък аз го ненавиждам. Просто ми се ще да видя с кого и какво тренирате вие.
Най-красив резултат постигнах с ВМ-НВХ и PUMP LesMils и първият път като правих Т25 /но Инсанити не е моето, твърде дълго за да го изтърпя/
Обичам  щанги, гири, пилатес, йога.

Имам:
дъмбели, гири до 10 кг, щанга /къс лост/, ластици разнообразни - кръгли, плоски... има инвентар.

# 72
  • Мнения: 10 015
Привет, група! Kissing

Не мога да повярвам, че ви изпуснах. И изведнъж се сетих, че е февруари. Laughing
Добре завърнали се на Яна и Дива Орхидея, и добре дошли на новите момичета. Beers

Вчера 12км, след малко отивам да правя горна част.
Разгледах Ендгейм, и ми е симпатична, и ще я пробвам, но днес ми се прави моето си. Ще съм спотър на тийна ми, моля ви се. Satisfied Дано не се пребием. Ще се отчета.
Детето непрекъснато чете някакви студиа за мускулен синтези и под., и ми ги преразказва с огромен ентусиазъм. Аз кимам, усмихвам се, хваля за усърдието, и се уча на дипломация.

С храната съм пълна трагедия и съжалявам, но нещо не мога да вляза в пътя. Храня се по 4 пъти на ден, но въглехидратите ми са в небесата- плодове, ориз, овес, и не свалям, разбира се.

Наде, страхотна ти е декомпресията!

Хайде, отивам да се преобличам. Hands Muscle

# 73
  • Мнения: 1 985
Аз преустановявам тренировките за неизвестен период. С корона съм 😔 Снощи големи мускулни болки, незнайно защо най- много в задните части.
Ще Ви чета само.

# 74
  • Там където
  • Мнения: 796
Ехо! Наде, аз днес висях на лоста, оставен ми в наследство от сина, но да си кача краката на лоста може би ще успея след 10 години.... Simple SmileWinkWink Чак котката гледаше втрещено моите неистови усилия и сигурно си мислеше"съвсем полудЕ госпожата, и без друго при нея файда няма"Smile

Янче, погледни тези от ВК- мисля, че ще ти допаднат.

Общи условия

Активация на акаунт