Родители в Ботевград

  • 6 501
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 144
Здравейте на всички от Ботевград и близките села.
Много ми се иска да ви събера, за да се запознаем и при някакъв въпрос да си помагаме.
Надявам се, че тук ще пишат само готини хора.
Започвам първа.
Със семейството ми наскоро се преместихме в едно селце много близо до Ботевград. Много ни харесва тук и с удоволствие напуснахме София. Според мен градът е страхотен и с потенциал да върне старата си слава, ако управляващите си вършат работата съвестно и както си трябва (а дано, ама надали е казал народа). И все пак ми харесва къде къде по-чиатият въздух (правя сравнение с въздуха в София), приятната лежерна обстановка, усмихнатите хора (особено в детските магазини, много е приятно особено през пролетта и лятото.
Очаквам вашето включване!❤️

# 1
  • SF
  • Мнения: 20 771
А дано, ама надали  го е казал Графа. Simple Smile
Има и такъв филм.

# 2
  • Мнения: 144
А дано, ама надали  го е казал Графа. Simple Smile
Има и такъв филм.

Esmee предполагам сте от Ботевград или района. Може ли да попитам дали имате информация за добра козметична в града? 😊

# 3
  • SF
  • Мнения: 20 771
А защо пък предолагате, че съм от Ботевград????
И че ходя на козметик Simple Smile

# 4
  • Мнения: 144
Понеже сте коментирала за това предположих, че може би сте от района. А относно козметичката просто попитах дали имате информация, може да сте чувала и без да ходите. Не Ви пиша с цел да се заяждам, а просто човешки питам. Ако имате проблем с това или ако съм Ви засегнала с нещо се извинявам. Желая Ви хубав и усмихнат ден! 😊

А защо пък предолагате, че съм от Ботевград????
И че ходя на козметик Simple Smile

# 5
  • SF
  • Мнения: 20 771
Понеже сте коментирала за това предположих, че може би сте от района.

Но вижте, какво съм коментирала. Не града, и не района.
Не познавам козметици от Ботевград, но съм сигурна, че има.

# 6
  • Мнения: 1
Здравейте, аз също се интересувам за добър козметик и фризьор в Ботевград.

# 7
  • Мнения: 510
Здравейте,
Какво може да се види в Ботевград и около него за ден и къде да похапнем ?
Благодаря !

# 8
  • SF
  • Мнения: 20 771
Подходяща ли ви се стори темата, за да питате това?
Похапнете в Риу Правец и разгледайте езерото. Може да си вземете водно колело.

# 9
  • Мнения: 144
Здравейте,
Какво може да се види в Ботевград и около него за ден и къде да похапнем ?
Благодаря !

Има Исторически музей, Часовниковата кула също е много интересна, защото е уникална за държавата. В село Скравена е костницата на четниците на Ботев. Ако харесвате конете в близост има страхотна конна база и може да релаксирате с една разходка в природата. Със сигурност има още места, но аз нямам възможност да потърся и да разгледам.

Общи условия

Активация на акаунт