Туристическа виза за САЩ /Тема 3/

  • 35 535
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Майка ми винаги е седяла нас 5 м четири поредни години.Нямам спомвн да ми е казвала да са я питали за обратно връщане.Дори миналата година емиграционната тяка св в заплеснала да гледа и ахка по маникюра  й,  че забравила да й сложи печат кога да иЗлезне.Гледах паспорта й няколко пъти  и само от предните години имаше.Сега на свекърва ми и дадоха 6месеца.

# 736
  • Down south
  • Мнения: 7 681
Между майки/бащи и младежи, има разлика.
Факт.

ПП От друга страна, ако някой иска да дойде, изглежда че границите са отворени.
Най-много да се озове в градината на  вице президентката Joy

# 737
  • Мнения: 25 748
Свекървите трябва да идват с еднопосочен, то е ясно, не се знае кога на схата китката ще и е у ляво....Kissing Heart Joy
Сори не се сдържах.

Най много въпроси ми задаваха когато влизахме вече със ЗК, къде съм ходила, колко сме стояли...тъпотии.  А имам над 30 влизания със C1/D, B1/B2, никога не е имало проблем или забавяне.
Всичко зависи от офицера, на какъв кеф ще е.  Млади хора най обичат да размотават.

# 738
  • София
  • Мнения: 1 274
Защо ние нямаме нищо на паспортите, като печат до кога ще останем?
Два пъти сме влизали - да не се окаже проблем 3-я път?

# 739
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
На нас само първият път ни сложиха, а имаме вече 6-7 влизания.

# 740
  • Мнения: 1 847
Аз като влизах с Л нищо не ме питаха, снимка/отпечатъци и "дано ви хареса в САЩ"...това преди 4 г.

# 741
  • Мнения: 109
Ние влязохме преди 15 дни за първи път и никакви печати/ срокове не са ни давали. Точно едно изречение за плановете ни казах и точка. Взеха отпечатъци само на мен, а детето( на 18) направо го пуснаха без нищо.

# 742
  • Бургас
  • Мнения: 341
На нас само първият път ни сложиха, а имаме вече 6-7 влизания.

По колко време сте пребивавали в страната?

# 743
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
Максимум 3 седмици.

# 744
  • софия
  • Мнения: 842
Здравейте, въпросът ми е към тези, които наскоро са били на интервю или предстои да минат такова. Как вървят часовете? Има ли налични, или пак се чака по 1-2 месеца да се отворят. Получихме изненадваща покана за пътуване за коледа, аз имам виза, но приятеля ми няма, и се чудя дали има смисъл да опитваме да запазим час за интервю.

# 745
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
До скоро вървяха от днес за след около 1-1,5 месеца напред.

# 746
  • Мнения: 419
Здравейте,
Днес направихме снимките на мен, жена ми и малкия (7 годишен) та сега мисля да започна (днес или утре) да попълвам DS-160, обаче възникват няколко въпроса и се чувствам малко неуверен.
Това което знам как протича като процедура е слодното:
Попълват се три броя DS-160 на мен , жена ми и малкия. На 3-те броя DS-160 разпечатвам последната страница след попълването където е баркода, като преди да започна да се попълват DS-160 трябва да се запише номера на формуляра, за да може да се продължи ако ме изхвърли системата.
След като се попълнят трите формуляра DS-160 разпечатвам бланка за ИзиПей за трима, плащам я и..... до там зациклям :Confounded и в тази връзка имам следните въпроси:
1. Таксата се заплаща след като се попълни DS-160, и има ли някакъв срок кога да се заплати ?
2. Само aз ли е нужно да си създам профил в ustraveldocs.com, защото от този профил реално ще се насрочва интервю и как самия профил, който има само моите данни ще може да се "закачат" още 2 броя DS-160 ( на жена ми и на сина), т.к. има поле да се попълни номера на DS-160 но това е само моето ?
3. В полето на DS-160 national identification number ЕГН ли се записва ?
Моля те ако пропускам нещо допълнете ме.
Предварително благодаря!

Последна редакция: чт, 06 окт 2022, 14:22 от Scott

# 747
  • София
  • Мнения: 2 686
Scott, отговорих ти на писмото.
За третия въпрос, че го нямам в моето писмо - ЕГН, да.

# 748

Общи условия

Активация на акаунт