Мами в Италия - Част 28

  • 13 113
  • 284
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 5 462
Еее че то в Южна няма ли фабрики , производство ..????Това ли е единствената причина ?

# 241
  • Мнения: 6 167
Милена, добре дошла и от мен!   bouquet  bouquet  bouquet
Подробности дай повече, виждаме че си бременна.
Обичаме също така разкази за сватби, големи любови и тн Wink
не ги спестявай, тук сме все романтички.

Дани, в кое консулство в Болония сте ходили? Нещо май пропуснах.. newsm78

Маркрит, да, счита се, че Северна Италия е по-добре развита и стандарта е по-висок.

# 242
  • Мнения: 6 167
Анче, ще пуснеш ли ти ( след 1 стр) следвАщата тема?
Така можеш да 'боднеш" кикикики  Миликс на картата и да ги добавиш в листа?! newsm78

# 243
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Хелоу, народеее и от вашта леляяя Hug Flutter  bouquet
макар и малко късно се включвам и аз....
Привет и добре дошла на Милена....   bouquet  bouquet чакаме разкази от сицилията...
Бай дъ уей крайно време беше и други имена да се повторят а не само моето... Twisted Evil Mr. Green Mr. Green
Сонче..ти напоследък с тез вкуснотии дето ни изкушаваш..направо всички диети отиват на кино Blush Crazy Peace
Анич, как сте днеска с бебката Hug Heart Eyes
Поздрави и от мен на Дожорджа са скорошното приключване на всички ремонти и за завръщането по тия ширини  Peace Hug
Аз ще се навъртам тука днеска..тъй че до кукане  Peace Hug  bouquet

# 244
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Мерси, Лени.
Мамах3 от къде си, разбрах че си на топло, да не би да си близо до мен?
Я да видим сега какво сам забъркала с тия фотота...http://img174.imageshack.us/slideshow/player.php?id=img174/9586/ … 163758603s3x.smil

# 245
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Благодаря на всички! Трогната съм... Само дето имаме проблеми с нета от следобеда до късна вечер та ако след 13 /14 часов не ме видите да знаете какъв е проблема.

# 246
  • Мнения: 3 388

Привет и добре дошла на Милена....   bouquet  bouquet чакаме разкази от сицилията...
Бай дъ уей крайно време беше и други имена да се повторят а не само моето... Twisted Evil Mr. Green Mr. Green


Моят мъж беше решил, че жените в почти цяла Былгария се казват Деси, тъй като на мен над половината ми приятелки носят това име  Mr. Green
А в началото се съмнявал аз къде ходя, като бяхме още само на чатове, аз като му казвам все  отивам с Деси тук, отивам с Деси там, все с Деси  Laughing после ми призна  човека:35: 

# 247
  • Мнения: 5 462
Лени , ясно е че Северна Италия е индустриално по развита от Южна . Ама не разбирам чак толкова ли е зле южната част със свободните работни места че се налага такава радикална промяна на местоживеенето барабар с цялата рода ???Все пак и там си има фабрики, туризъм , селско стопанство и т.н. Аз  като чета и чувам ,че то излиза че 80% от населението е от южната част а пък живее на север ?И защо има такава разлика между северна и южна Италия ?

# 248
  • Мнения: 6 167
Лени , ясно е че Северна Италия е индустриално по развита от Южна . Ама не разбирам чак толкова ли е зле южната част със свободните работни места че се налага такава радикална промяна на местоживеенето барабар с цялата рода ???Все пак и там си има фабрики, туризъм , селско стопанство и т.н. Аз  като чета и чувам ,че то излиза че 80% от населението е от южната част а пък живее на север ?И защо има такава разлика между северна и южна Италия ?

аз не съм компетентна грам тук.
може би може да се прочете нещо за икономиката на италия и статистики из интернет
разни проценти за безработица и тн.
не знам защо ти трябва тази информация, но сигурно министерство на икономиката прави разни доклади и тн...

# 249
  • Мнения: 1 467
Добре дошла на Милена и от мен:)
Много са хубави снимките, бях изненадана да разбера, че има и град Милена:))

# 250
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Момичета, видяхте ли снимките ми? Дано съм успяла да ги кача! След малко отивам да приготвям водата за пастата че мъжо ми отива на работа в 13 и нещо, а после сме без интернет, май ще се върнем към телекома, засега жиражоип ни прави проблеми

# 251
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
уфф не се видя Viravoip

# 252
  • Мнения: 3 388
Аз ги видях снимките като презентация,  ама нещо много отдалеч ...

# 253
  • Мнения: 6 167
соня  : Joy

# 254
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
morgause,grazie!

Общи условия

Активация на акаунт