Мами в Италия - Част 28

  • 13 096
  • 284
  •   1
Отговори
# 255
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
и аз гледах снимките на Милена - супер са! Peace
дано систъра ми я види тази с град Милена - супер Laughing Crazy Party

# 256
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
чао ,че нета пак включва и изключва
Слагам ви една снимка с бг/дружката ми тук, малко сицилиянски сняг от миналата година
Чао и лек ден на всички!

# 257
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Ужас и срам, какво е това огромно нещо! Embarassed
Извинете ме! Praynig

# 258
  • Мнения: 6 167
така соня ( пък и ние любопитките) няма да има съмнение какво се вижда на снимката Joy

не знаех, че в Сицилия има сняг  Crazy

# 259
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Вие какво се хихикате,бе!
снимките на слайд шоу се виждат все пак
Момичета, отивам да ям,та да не се захарлача Laughing Приятен обяд на всички и дано имам нет като се върна пред рс!
Чао! Hug

# 260
  • Мнения: 3 388

Lennie, какво бе cara? ...    Rolling Eyes

Аз сега  ще си правя тортелини в масло   chef

# 261
  • Мнения: 3 388
Охх, колко топло било тези дни в Бг ......... защо тук е така депресиращо мрачно  Cry ......... ууфффаааа

А Сицилия и сняг да има они танто, пак е много по-топличко. На мъжо едната му братовчедка има фиданцато там, та сме информирани  Flutter  Всъщност те са май в Катания

# 262
  • Мнения: 1 467

Lennie, какво бе cara? ...    Rolling Eyes

Аз сега  ще си правя тортелини в масло   chef

А аз един чуден бобец:)

# 263
  • Мнения: 3 388

Lennie, какво бе cara? ...    Rolling Eyes

Аз сега  ще си правя тортелини в масло   chef

А аз един чуден бобец:)

Ако е готвен, идвам да опитам и аз  Laughing  откакто съм тук, не съм готвила боб, яла съм само на салата с лук 1-2 пъти от този консервирания

# 264
  • Мнения: 2 427
Здравейте,пилета златни!
Аз съм с мам тук и тази седмица не ми остана време да пиша много защото докато се намоткаме да свършим това онова,то сумати време минало и деня свършил,идва си Фло,почва да се готви и т.н.
На всичкото отгоре тези дни спя като дрогирана,от сутрин до вечер.С майка ми се скарахме даже щото аз докато хъркам като паразит тя успя да изглади една огромна камара дрехи и чаршафи,от което аз се почувствах съвсем като мерда  че съм я оставила да ми върши работата.Предполагам че горката много се отегчава ,ама какво да я правя,не ми  се излиза изобщо навън,мнооого ме боли корема ниско долу.Даже в понеделник ходих до пронто соццорсо.,защото цяла нощ имах контракции на всеки 30 мин и помислих че съм се разраждала,ама ние,ни ще да излиза още.Снощи в 7 бях на гинеколог-каза че всеки момент мога да родя ты като имам разкритие.Уж бебока е 3 кг,та ми каза да раждам преди термин че току виж ако се задържи до декември станало 4 кила.
Гледам за Нова Година сте писали,аз досега от италианската съм много доволна,обаче миналата година изпортихме нещата та в 9 вечерта съм размразявала пиле,щото в последният момент се оказа че всички са се отказали от ресторанта и трябваше да вечеряме с 4 непознати,така че се вбесих и метнах по две пилешки пържоли на скарата.
Иначе в пъба стават яки партита.По-точно ставаха.Не знам от сега нататък как ще я караме.Май с бебетата ще е по-скоро по домашному.Един път да стане нашата къща ще организирам яки купони и сте е яко и за тези с децата,ты като след един определен час децата ще бъдат изритани по нспалните на 2-я етаж ,къдесто ще спят,окато ние родителите им се забавляваме долу.Ама това е в бъдещето.За сега никой не ни кани,никой нищо не организирва,сакън,да не им изядем къщите.Чудя се за какво са им тези огромни къщи като не ги ползват целесъобразно,какъв смисъл има живота да се шириш в лукс и удобства след като не можеш да го споделиш с приятели,но както много пъти съм казвала,тукашната народо психология ми е непонятна.
Айде,пак ви зарязвам,че маман вече скучае.
Добре дошли на новите попълнения,много ви се радвам момичета,дано да ни посещвате по-честичко.
0039 333 167 17 90-който се интересува да пуска смс-и.
Клемче,аз те аднах в рубриката си вече,не ти пратих смс защото точно вчера ми активираха картата ,до сега нямах парти в нея.

# 265
  • Мнения: 3 425
Абееееееееееееееееееееееееееееее чакайте мееееееее  Mr. Green

Е,какво сте се разбъбрили без мен  Close искам и аз  Mr. Green

Добре дошла на Милена   bouquet Да се подготви за дълъг, кръстосан разпит   bouquet

Гери,радвам се,че се вижда светлинка,но не ми звучиш добре....не се отчайвай за работа...всичко ще стане по реда си...иначе трябва да свалиш 'летвата',а дали ще си удовлетворена  newsm78 Кураж ще видиш,че ще се намери решение на въпроса!!!

Дани,браво...е,поне нещо сте свършили,а децата с двойно гражданство ли ще бъдат???После като вземат и италианско май трябва да се откажат от едно???Нали няма тройно гражданство? newsm78

Връщам се да допрочета  Crazy

# 266
  • Мнения: 3 388
Влади, толкова се радвам, че те виждам тук!  Hug
Какви са тези болки в корема долу, от контракциите ли са причинени? ... Дано всичко е ок леко раждане и здраво бебче от мен  Heart Eyes
Не знам за къщите, ама ние живот и здраве като се преместим, въобще няма да си поплювам за партитата  Crazy

# 267
  • Мнения: 708
Добре до6ла на Милена   bouquet

Гери радвам се 4е не6тата при вас напредват.Скоро няма и да си спомня6 от катеренето на стълбите до 4 етаж.

Уфф аз и днес съм си бременна.....тая моя беба не излиза и това е.Днес 6те ходя до болницата да видя една моя приятелка от курса за бременни,която има6е моя термин,а роди в4ера....а толкова много ми се иска6е да се засе4ем да си раждаме заедно  #Cussing out

# 268
  • Italia
  • Мнения: 4 492
И аз като Кала да кажа " 4акайте меееее",не мога да насмогна да ви про4ета,камо ли да пиШа. Crazy

Най_напред " Добре доШла" на моята адаШка,колежка с тумбак и така да се каже земля4ка,Милена  Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet
Запо4ваме да правим конкуренция на Деситата,4е то тук предимно те са доминираЩи. А и двете Елени Щях да забравя  Wink
АдаШке,ти май съЩо моми4енце 4акаШ ако съм разбрала правилно от тикера в подписа ти. Ето оЩе едно обЩо неЩо между нас. Свекър ми и свкърва ми са сицилианци,от провин4а ди Калтанисетта и в къЩи сме големи фенове на сицилианската кухня,култура ,диалекти и про4ее. Wink
Аз за съжаление никога не съм слизала по на Юг от Рим,но мъжа ми е обеЩал да отидем някой ден в Сицилия. Blush

Гери,айде бе 4овек.Тия дни се бях присетила за теб,понеже минавахме по виа Карло Рота  а знам ,4е ти си там наблизо  Wink Хайде,лека полека неЩата Ще си дойдат на място и Ще изгрее слънце и на ваШия хоризонт.Нали знаеШ,4е хубавите неЩа стават бавно  Wink Вземи пък се обади някой път,макар,4е аз напоследък излизам сутрин и се прибирам ве4ер и вместо да намаля темпото аз натискам педала на газта все пове4е  Crazy

Владе,ти полу4и ли ми слу4айно смса онзи ден  newsm78

Бимби4ка,стискам ти палци скоро да се появи мале4ка. Наистина последните дни са най_досадни  Rolling Eyes

Систър,аз град4ето Милена го знам отдавна. bowuu У4удвам се,4е не съм ти казала.  newsm78Свекър ми ми го показа на картата малко след като пристигнах тук в Италия. Wink

Дани, а Самира и Фатима сега с какво гражданство са ? Ти бг. Ще им правиШ ли ?


Моми4ета,днес най_после ядох леЩа.Но да не си помислите,4е аз съм я сготвила,неееее.  Twisted Evil Като слязох да обядвам в менсата и ме изненадаха приятно с една леЩена яхнийка  Blush Wink

# 269
  • Мнения: 3 425
Ето ме пак  Crazy

Честита бимба на Моргаус   bouquet

Видях най-сетне снимките и на Италина и на Милена;)
Наистина снимките са на слайдшоу,но е странно отдалечено някакси  newsm78

Влади,леко и безаварийно  Peace

Bimba, dano skoro i ti da ni se pohvali6 bouquet ,az nakkraq nqmah turpenie da rajdam i da si vidq mi6leto   ...tpino bagnato - taka mu wikahme w na`aloto  Blush

Миликс,тоя ВОЙП...за първи път го чувам  newsm78

Айде нямаме малко  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт