Въпрос за водата

  • 1 378
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 881
Моята беба от самото начало е на АМ, но винаги е пила много вода. Може би затова не мога да си представя бебе да не пие вода, но съм чувала, че много  /особено кърмени бебета/ , не пиели newsm78

# 16
  • Мнения: 5 103
Дъщеря ми си пие вода още от раждането, само на АМ е била, но мисля, че и да не пие не е проблем.

# 17
  • Мнения: 1 448
Явчо все още не пие вода, лятото изпиваше по 30-50 гр на ден, сокове също не харесва  Rolling Eyes Но пък пие 400-600гр АМ, явно това му стига като течности за деня  Peace

# 18
# 19
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Моята беба от самото начало е на АМ, но винаги е пила много вода. Може би затова не мога да си представя бебе да не пие вода, но съм чувала, че много  /особено кърмени бебета/ , не пиели newsm78

И аз не мога да си го представя по същата причина- дъщеря ми беше на кърма, но пропи вода от втория си ден  Grinning За себе си съм приела за нормално да предложа, а ако детето има нужда, ще пие  Peace

# 20
Благодаря ви момичета! Аз наистина много се бях притеснила. Лятото беше много горесто тук (живеем в Канада), имаше дни температурата достигаше 40 и нагоре с фактора влажност. Тогава тя не пиеше изобщо вода, беше на кърма и когато не достигаше на АМ, милото детенце сигурно е имало нужда от вода......, но вече това е минало.
Още веднъж БЛАГОДАРЯ! Страхотни сте!  Hug

# 21
  • Мнения: 104
Дъщеря ми си пие вода още от раждането, само на АМ е била, но мисля, че и да не пие не е проблем.


пие много вода от самото раждане, никой не ми е казвал да не давам, тя определено обича да пие вода

# 22
  • Мнения: 46 520
А кога са "жадни" бебетата ви, колко време след храненето? Имам предвид незахранените Thinking

# 23
Хубав въпрос и аз това се питах??? Кога да давам вода, не я предлагам по принцип веднага след хранене, а изчаквам поне час. Понякога отказва напълно да пие, а друг път изпива 50 мл. наведнъж. Чувала съм, че преди ядене също не е добре да се надава, за да не се наруши апетита, но при нас това не важи......ние имаме огрооомен апетит  Laughing

# 24
  • Мнения: 46 520
След 1 час е малко  Thinking жадно е, ако пие или след хранене, или поне 3 часа след това, но тогава я приема от глад, не от жажда, затова ми беше чудно ...

# 25
Ние се храним на 3 часа, понякога има пауза от 4 и за това и аз не знам кога да давам, а често си поспива между яденетата Simple Smile

# 26
  • Мнения: 76
Със сигурност не си навредила, бебето само ти подсказва от какво има нужда  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 5 026
Със сигурност не си навредила, бебето само ти подсказва от какво има нужда  Simple Smile
newsm10

# 28
  • Мнения: 83
Със сигурност не си навредила, бебето само ти подсказва от какво има нужда  Simple Smile
newsm10
да и аз съм на това мнение newsm10 newsm10 newsm10

# 29
  • Мнения: 8 917
Разбира се, че не си навредила - всяко нещо, което си иска бебчето е добре за него Peace

Общи условия

Активация на акаунт