Естетични процедури за лице и тяло – 44 тема

  • 63 884
  • 740
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 7 728
Леле тази няма нищо общо с преди ...

# 661
  • Мнения: X
Проклетия, ти къде правиш Сунекос, каква е цената?
Там където сме обсъждали с теб,цената беше 250 лв. последно,сега кой знае колко е,то вече кое не отиде нагоре.Ама защо да е на цената на филър,говорим за 3 мл на тази цена,а и в зоните, където я концентрирам аз няма опция да се сложи филър,то де да можеше хич нямаше да се занимавам с мезо.

# 662
  • Мнения: 7 728
Може ли дa споделиш къде ходиш?

# 663
  • Мнения: 8 777
Проклетия, ти къде правиш Сунекос, каква е цената?
Там където сме обсъждали с теб,цената беше 250 лв. последно,сега кой знае колко е,то вече кое не отиде нагоре.Ама защо да е на цената на филър,говорим за 3 мл на тази цена,а и в зоните, където я концентрирам аз няма опция да се сложи филър,то де да можеше хич нямаше да се занимавам с мезо.

Да, права си, според мен и тези цени ще се качват лека=полека нагоре.

На мен ми препоръчаха протокол Сунекос през 12-14 дни, за да се види пълен ефект. След това освежаване по един път на два месеца, например ....
Затова 3*250  наведнъж ми изглежда равно на цената на един филър.

Навсякъде чета и за Jalupro мезо, която също е обогатена, но за нея пък съвсем няма коментари.
А цената е 350 лв /процедура ....

# 664
  • Мнения: X
Може ли дa споделиш къде ходиш?
Да,писах ви.


Да, права си, според мен и тези цени ще се качват лека=полека нагоре.

На мен ми препоръчаха протокол Сунекос през 12-14 дни, за да се види пълен ефект. След това освежаване по един път на два месеца, например ....
Затова 3*250  наведнъж ми изглежда равно на цената на един филър.

Навсякъде чета и за Jalupro мезо, която също е обогатена, но за нея пък съвсем няма коментари.
А цената е 350 лв /процедура ....
Аз не съм правила Сунекос по такъв протокол,той сигурно е най-удачен,но би ми дошло множко финансово в такъв кратък интервал,а и боденето също,все пак кожата иска време да се възстанови,тук там стават синки,то тъкмо да ми се разнесат и айде нови,един месец така трябва да ходя.Сега както се беля усилено от дермапена,като смъкна кожата ще направя и един Сунекос да попълни допълнително,ще пиша каква е цената.

# 665
  • Мнения: 34
Здравейте,
Някой правил ли си е PRF процедура и след колко време спада този като оток ,който се появява - в частта на бузите по-скоро

# 666
  • Мнения: 244
Здравейте, бих искала да попитам дали някоя дама си е правила мезотерапия на околоочния контур? Ориентирала съм се за такава процедура след скинчек преглед в клиниката на Денкова. Извинявам се ако вече е обсъждано.

Проблемът при мен е че съм с видими торби под очите, които са наследени генетично, тоест никакви кремове, спане, неинванзивни терапии не ми помагат, нито здравословен живот и определени храни, пиене на течности и тн. Солта съм я намалила на минимум, но няма ефект. Освен това самите торби са ми почти лилави като цвят. На 29 съм и не препоръчвали все още да си правя блефаропластика (хирургична).

Чудя се дали тази околоочна мезотерапия би помогнала поне малко с някакви видими резултати.

# 667
  • Мнения: X
Здравейте, бих искала да попитам дали някоя дама си е правила мезотерапия на околоочния контур? Ориентирала съм се за такава процедура след скинчек преглед в клиниката на Денкова. Извинявам се ако вече е обсъждано.

Проблемът при мен е че съм с видими торби под очите, които са наследени генетично, тоест никакви кремове, спане, неинванзивни терапии не ми помагат, нито здравословен живот и определени храни, пиене на течности и тн. Солта съм я намалила на минимум, но няма ефект. Освен това самите торби са ми почти лилави като цвят. На 29 съм и не препоръчвали все още да си правя блефаропластика (хирургична).

Чудя се дали тази околоочна мезотерапия би помогнала поне малко с някакви видими резултати.
от моя опит изобщо не мисля,че каквато и да е мезотерапия ще ви намали торбичките,тя има за цел да подхрани,запълни,но не и да смали/редуцира.Това,което на мен ми е помогнало да намаля значително торбички на долния клепач е,че от 2017 г. до сега всяка зима правех по една процедура средно дълбок лазерен пилинг на околоочна зона,който явно води до някакво подкожно топене и от там редукция.

# 668
  • Мнения: 1 340

Навсякъде чета и за Jalupro мезо, която също е обогатена, но за нея пък съвсем няма коментари.
А цената е 350 лв /процедура ....
На мен също ми е интересна Jalupro, четох доста противоречиви коментари и ще съм много благодатна, ако някой тук сподели личен опит

# 669
  • Мнения: 2 310
Здравейте,
Някой правил ли си е PRF процедура и след колко време спада този като оток ,който се появява - в частта на бузите по-скоро
Аз бях с приятелка, която си прави.
Никакъв оток нямаше още щом стана от кушетката.
Имаше леко зачервяване, като след след излагане на слънце, което видимо попремина докато се приберем вкъщи и съвсем изчезна до другия ден.

# 670
  • Sofia
  • Мнения: 174
Здравейте,
Някой правил ли си е PRF процедура и след колко време спада този като оток ,който се появява - в частта на бузите по-скоро
Аз направих вчера и доста ме боля, учудващо. Цялото ми лице е отекло и днес не спада. Ще пиша пак след няколко дни. Но вярвам, че ефектът ще е добър. Само не знам как ще се престраша 3 месеца поред да си го причинявам.

# 671
  • Мнения: 34
Ох и аз цялата се подух,страшно много . Вие къде го правите?
Аз днес на обяд и не очаквах чак толкова да се подуя, напра ще ми експлодира лицето. Дори под очите отока прилича на подутина торбички пълни с вода  😒

# 672
  • Sofia
  • Мнения: 174
Ох и аз цялата се подух,страшно много . Вие къде го правите?
Аз днес на обяд и не очаквах чак толкова да се подуя, напра ще ми експлодира лицето. Дори под очите отока прилича на подутина торбички пълни с вода  😒
Аз го правих при Михайлов. При мен отокът е на цялото лице, все едно съм качила 5 кг 😁. Но ми харесва как ми се изпъна кожата. Ще видим как ще е след като спадне.

# 673
  • Мнения: 231
Здравейте, бих искала да попитам дали някоя дама си е правила мезотерапия на околоочния контур? Ориентирала съм се за такава процедура след скинчек преглед в клиниката на Денкова. Извинявам се ако вече е обсъждано.

Проблемът при мен е че съм с видими торби под очите, които са наследени генетично, тоест никакви кремове, спане, неинванзивни терапии не ми помагат, нито здравословен живот и определени храни, пиене на течности и тн. Солта съм я намалила на минимум, но няма ефект. Освен това самите торби са ми почти лилави като цвят. На 29 съм и не препоръчвали все още да си правя блефаропластика (хирургична).

Чудя се дали тази околоочна мезотерапия би помогнала поне малко с някакви видими резултати.
Аз съм със същия проблем ,но при консултация ми казаха ,че няма да има ефект от мезотерапия за торбичките,а по скоро дефект.

# 674
  • Мнения: 34
И аз там 😏


Ох и аз цялата се подух,страшно много . Вие къде го правите?
Аз днес на обяд и не очаквах чак толкова да се подуя, напра ще ми експлодира лицето. Дори под очите отока прилича на подутина торбички пълни с вода  😒
Аз го правих при Михайлов. При мен отокът е на цялото лице, все едно съм качила 5 кг 😁. Но ми харесва как ми се изпъна кожата. Ще видим как ще е след като спадне.

Общи условия

Активация на акаунт