Естетични процедури за лице и тяло – 44 тема

  • 63 880
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 445
Ох и аз цялата се подух,страшно много . Вие къде го правите?
Аз днес на обяд и не очаквах чак толкова да се подуя, напра ще ми експлодира лицето. Дори под очите отока прилича на подутина торбички пълни с вода  😒
Аз го правих при Михайлов. При мен отокът е на цялото лице, все едно съм качила 5 кг 😁. Но ми харесва как ми се изпъна кожата. Ще видим как ще е след като спадне.

Ехеее, обогатявахте ли плазмата? Да не е реакция към някоя добавка? С канюла ли беше или с игла? Аз съм правила с игла преди време - нямаше никакви проблеми. Сега ще правя под очите с канюла.

# 676
  • Мнения: 648
Здравейте, бих искала да попитам дали някоя дама си е правила мезотерапия на околоочния контур? Ориентирала съм се за такава процедура след скинчек преглед в клиниката на Денкова. Извинявам се ако вече е обсъждано.

Проблемът при мен е че съм с видими торби под очите, които са наследени генетично, тоест никакви кремове, спане, неинванзивни терапии не ми помагат, нито здравословен живот и определени храни, пиене на течности и тн. Солта съм я намалила на минимум, но няма ефект. Освен това самите торби са ми почти лилави като цвят. На 29 съм и не препоръчвали все още да си правя блефаропластика (хирургична).

Чудя се дали тази околоочна мезотерапия би помогнала поне малко с някакви видими резултати.
от моя опит изобщо не мисля,че каквато и да е мезотерапия ще ви намали торбичките,тя има за цел да подхрани,запълни,но не и да смали/редуцира.Това,което на мен ми е помогнало да намаля значително торбички на долния клепач е,че от 2017 г. до сега всяка зима правех по една процедура средно дълбок лазерен пилинг на околоочна зона,който явно води до някакво подкожно топене и от там редукция.

Моля ви, споделете за средно дълбокия лазарен пилинг на околоочна зона.

# 677
  • Мнения: 34
При мен с канюла, много се подух аз и сини ми се получиха.Дано отока да спадне по-скоро,че в края на седмицата имам рожден ден. Дано и резултата накрая да е наистина сполучлив,че не е евтина процедурата,а според доктора ще ми трябват няколко

quote author=a.l.e.n.a link=topic=1409664.msg44501779#msg44501779 date=1648050195]
Ох и аз цялата се подух,страшно много . Вие къде го правите?
Аз днес на обяд и не очаквах чак толкова да се подуя, напра ще ми експлодира лицето. Дори под очите отока прилича на подутина торбички пълни с вода  😒
Аз го правих при Михайлов. При мен отокът е на цялото лице, все едно съм качила 5 кг 😁. Но ми харесва как ми се изпъна кожата. Ще видим как ще е след като спадне.

Ехеее, обогатявахте ли плазмата? Да не е реакция към някоя добавка? С канюла ли беше или с игла? Аз съм правила с игла преди време - нямаше никакви проблеми. Сега ще правя под очите с канюла.
[/quote]

# 678
  • Мнения: 244
Ех, обезкуражих се за тая мезотерапия. Другото, което четох, е неоперативна блефаропластика, но за това не мога да намеря никаква информация в гугъл за момента (като мнения на реални хора, а не сайтове на дерматолози).

# 679
  • Мнения: 23 309
Ех, обезкуражих се за тая мезотерапия. Другото, което четох, е неоперативна блефаропластика, но за това не мога да намеря никаква информация в гугъл за момента (като мнения на реални хора, а не сайтове на дерматолози).
В търсачката на форума гледахте ли?

# 680
  • Sofia
  • Мнения: 174
Ох и аз цялата се подух,страшно много . Вие къде го правите?
Аз днес на обяд и не очаквах чак толкова да се подуя, напра ще ми експлодира лицето. Дори под очите отока прилича на подутина торбички пълни с вода  😒
Аз го правих при Михайлов. При мен отокът е на цялото лице, все едно съм качила 5 кг 😁. Но ми харесва как ми се изпъна кожата. Ще видим как ще е след като спадне.

Ехеее, обогатявахте ли плазмата? Да не е реакция към някоя добавка? С канюла ли беше или с игла? Аз съм правила с игла преди време - нямаше никакви проблеми. Сега ще правя под очите с канюла.
С канюла беше, обогатена с антиоксиданти. Аз нямам синини. Изглежда, че съм малко по-добре вече, съвсем мъничко спадна отокът.

# 681
  • Мнения: 36
Здравейге,в неделя ми предстои поставяне на филър в скули,до сега не съм слагала филъри и много се притеснявам .Може ли тези които са слагали в скулите да споделят мнения .Благодаря!

# 682
  • Мнения: 23 309
Здравейге,в неделя ми предстои поставяне на филър в скули,до сега не съм слагала филъри и много се притеснявам .Може ли тези които са слагали в скулите да споделят мнения .Благодаря!
А съм слагала 3-4 пъти, при мен се получава добре.

# 683
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 445
Ех, обезкуражих се за тая мезотерапия. Другото, което четох, е неоперативна блефаропластика, но за това не мога да намеря никаква информация в гугъл за момента (като мнения на реални хора, а не сайтове на дерматолози).

Аз съм правила долна и горна - какво Ви интересува? И какво целите?

# 684
  • Мнения: 2 953
Здравейге,в неделя ми предстои поставяне на филър в скули,до сега не съм слагала филъри и много се притеснявам .Може ли тези които са слагали в скулите да споделят мнения .Благодаря!

Аз слагах миналата седмица (само в областта под окото, по костта, без напред в бузите, за да няма излишен обем).
От една седмица и мъже и жени ме гледат възхитено и ми повтарят колко съм красива. Вече ми става неудобно чак.

Това е ефектът при мен Simple Smile

# 685
  • Варна
  • Мнения: 3 093
KPP, какво слага ти?

# 686
  • Мнения: 680
KPP, къде по-точно - към външните краища на окото ли? Изпуснах ли снимка? Cry

# 687
  • Мнения: 36
Здравейге,в неделя ми предстои поставяне на филър в скули,до сега не съм слагала филъри и много се притеснявам .Може ли тези които са слагали в скулите да споделят мнения .Благодаря!

Аз слагах миналата седмица (само в областта под окото, по костта, без напред в бузите, за да няма излишен обем).
От една седмица и мъже и жени ме гледат възхитено и ми повтарят колко съм красива. Вече ми става неудобно чак.

Това е ефектът при мен Simple Smile
Къде слагахте,колко милилитра и какъв филър.Благодаря

# 688
  • Мнения: 36
Някой има ли мнения и слагал ли е филъри при Сара Яворова?

# 689
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
KPP при кого и какво слагайте Simple Smile .

Общи условия

Активация на акаунт