Отговори
  • Мнения: 16
Здравейте, искам да разбера дали на някой му се е случвало нещо такова и дали има нужда да се притеснявам. Снощи правихме секс с приятеля ми. Правихме го 2 пъти и първия път може би не бях добре овлажнена, но и друг път се е случвало след като приключи корема ме заболя, като болка от цикъл (вчера ми беше 7 ден, попринцип ми тече 6 дни, на 6-ти ден няма почти нищо и 7-ми съм чиста). През деня не съм забелязала да има никакво кървене или все още зацапване, но след 2рия път видяхме, че има малко кръв, като от тогава след обърсване със салфетката остават кървави следи (розовеникав цвят). Притисних се доста тъй като за 2 години с партньора ми и често провеждане на полов акт в 7 ден е нямало нищо такова. Четох че може да са сериозни неща като рак и различни болести на матката.  Интересува ме също дали е възможно да е имплантационо кървене. Огледах се с едно огледалце и не видях никакви външни рани, притривания и такива неща. Надявам се да е някакъв "остатък" от цикъла. Днес продължава да зацапва при бърсане. Да си мисля ли за нещо сериозно със сигурност или и на вас се е случвало и допускате, че след цикъл би могло да се случи.Благодаря ви предварително за отделеното време!

# 1
  • София
  • Мнения: 38 515
Спокойно, случва се.

# 2
  • Мнения: 25 620
Най-вероятно е остатък от цикъла.
Но ако зацапването не спре до няколко дни, отиди на лекар.

# 3
  • Мнения: 3 194
Имплантационно кървене няма как да е, след като си имала цикъл.
Може да е остатък от цикъла, може да са хормонални проблеми, може и друго да е. Последно кога си била на гинеколог и за цитонамазка?

# 4
  • Мнения: 5 146
За имплантационно кървене трябва да минат едни +/- 10тина дни след успешно нацелена О Simple Smile
При мен понякога спира изведнъж, понякога се е "източвало" няколко дни. Понякога започва със зацапване няколко дни, друг път тръгва от раз Simple Smile И според мен няма нищо притеснително, ако продължи - АГ Simple Smile
Ииии помислете за допълнителни помощни средства, когато си по-суха, да не си докараш излишни главоболия Simple Smile

# 5
  • Варна
  • Мнения: 190
Варианти доста.
  В повечето случаи или е остатък от менструацията или има лек дисбаланс в хормоните.
  Ако до 2-3 дни не спре отиди на лекар.
 При мен започна със зацапване ( така след два цикъла имах по 2-3 зацапване) . На 3тия месец цикъла ми беше 14 дни. Оказа се хормонален дисбаланс и хиперовулация в следствие от това. С едни прахчета нещата за 2 месеца влязаха в норма.

# 6
  • Мнения: 39
Здравейте, ще се радвам, ако можете да ми помогнете...кървене по време на полов акт естествено веднага посетих лекар и всичко беше наред при изследванията. Случи се още веднъж два пъти и спря, но след 4 месеца ми се случи отново. Винаги се случва между овулацията и цикъла. Утре пак ще ходя на лекар.

# 7
  • Мнения: 162
Задължително искайте преглед с колпоскоп,освен цитонамазка.

Общи условия

Активация на акаунт