💄Новите ни козметични похождения - 95

  • 98 908
  • 725
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 10 014


Не е козметично, но все пак уханно.

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 725
Отдавна желан ❤️💜

# 33
# 34
  • У дома !
  • Мнения: 700


На розовата вода ми бяха дали тестер и много ми хареса. Днес си я купих в голяма опаковка. Кремчето за крака го беше похвалила някоя мама оттук и наистина е изненадващо приятно. А  маската за лице я купувам непрекъснато, страхотна е, но я намирам трудно точно тази с чаеното дърво.
 Аз лично от маските на Миша не съм доволна, нищо особено. Според мен са прехвалени. Пробвах 4-5 разновидности и нито една не ми хареса.

# 35
  • София
  • Мнения: 2 382


- Charlotte Tilbury pillow talk

- доста посредствена спирала

# 36
# 37
  • Мнения: 1 161
Малко намалени продукти на Катрис бяха останали, харесах си тези 2 лака и капките за бързо съхнене. Шийт маските са от Мейкъп.бг:
Скрит текст:


# 38
  • Мнения: 2 596
Chloé nomade set - любимец ми е, а виждам дъното затова поднових. Комплекта ми попадна на отлична цена.

Tigi bed head energize 750мл. - намирам разлика в качеството между малката и голямата опаковка, няма логика, но.... Голямата повече ми харесва.

Apivita маски - с тиква и с мед. Любимци са ми поддържам постоянно


Взех и от капките за бързо съхнене на Essense, както и маслото им за кожички. И двете неща са нови за мен тепърва ще ги пробвам.

# 39
  • Мнения: 2 795
Re-Nutriv крема за лице на ЕЛ. Влюбих се в него, след като изразходих една 7 мл травъл опаковка, подарявана ми с околоочния. Много хубав за зряла суха кожа през зимата - плътен, подхранва, успокоява и хидратира. Икономичен е, за сравнително дълго време ми стигна травъл опаковката. Имах ваучер за 140 лв. отстъпка, с него куфарът с продукти излезе на относително сносна цена.

Козметичният куфар към комплекта е голям и практичен. И много красив на живо Heart
Скрит текст:

Подновявам за пореден път този серум:

И тези са от постоянно използваните любимци:

Всички повтарям, с изключение на базата. Исках да си подновя използваната, но вместо блърващата прасковена - 02, обърках и взех коригиращата цвета коралова. Е, сега ще пробвам тя как е Grinning

И мостри разни с покупките:

Последна редакция: сб, 12 фев 2022, 18:13 от Light Beam

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 285
Re-Nutriv крема за лице на ЕЛ. Влюбих се в него, след като изразходих една 7 мл травъл опаковка, подарявана ми с околоочния. Много хубав за зряла суха кожа през зимата - плътен, подхранва, успокоява и хидратира. Икономичен е, за сравнително дълго време ми стигна травъл опаковката. Имах ваучер за 140 лв. отстъпка, с него куфарът с продукти излезе на относително сносна цена.

Козметичният куфар към комплекта е голям и практичен. И много красив на живо Heart
Скрит текст:


Откъде е куфарът?

# 41
  • Мнения: 2 795
От Дъглас. На цената на крема. Мисля, че поръчах последния наличен, защото след поръчката ми изчезна от сайта.

# 42
# 43
  • Някъде там
  • Мнения: 4 840

# 44
  • Canada
  • Мнения: 3 466




В xpert beauty са на мн добра цена в момента, доставката е също без забележки.

Последна редакция: пн, 14 фев 2022, 03:32 от bubanka

Общи условия

Активация на акаунт