Паник атаки и бременност

  • 326
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здравейте прекрасни мами!Имам много силни ПА както и страх да излизам на вън!Виене на сват безтегловност,абе все едно умираш много неприятно чувство!Правиха ми всички изследвания на счетовидната жлеза,пълна кръвна картина и всичко е наред дори при психиатъра ми правиха изследвания на главата за да видят как работят двете полукълба и там всичко е наред!Доста време не пих хапчета и онзи ден на работа ми стана много лошо и вдигнах високо кръвно 170/115 и казаха че е ПА идва бърза помощ!Сега обаче много искаме да си имаме бебе а ми казаха,че без хапчета на зелена рецепта няма как да контролирам ПА!Казват че Клонарекс няма да навреди на плода,но аз не вярвам като чета листовката!Искам да помоля някоя мама минала през този ад да се включи и каже как е!Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 206
И аз бях с много силни ПА, сега съм по-добре...колко и до кога не знам.. все пак, щом публикувате тук значи искате да чуете мнение. Според мен, първо си оправете проблема с ПА, тогава мислете за бебе. Иначе ще стане много по-страшно. Намерете си добър психолог, прочетете книги за ПА. Съжалявам, забравих как се казва книгата, а не я намирам из шкафовете. В интернет ще ви излезе. Всичко ще се оправи и повярвайте зависи от вас! С бебе и с ПА е много страшничко....

Общи условия

Активация на акаунт