Търся добър детски гастроентериолог?

  • 6 288
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 835
От все сърце ви желая, да не е нищо сериозно, но по-добре, да се притесняваш излишно, отколкото да не се вземат мерки навреме.  bouquet

# 16
  • Мнения: 4 176
Днес, взех направление за снимка и в 3ч. ще я правим.
Иначе от как го помня се изморява бързо и кашля, ще го водя в понеделник на пулмолог.
Сега, ще запиша час за 3Д ехограф на сърцето. После, ще видя гастроентериолог.
Мисля,ч е сега ренгена и пулмолога са по-важни.

# 17
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Днес, взех направление за снимка и в 3ч. ще я правим.
Иначе от как го помня се изморява бързо и кашля, ще го водя в понеделник на пулмолог.
Сега, ще запиша час за 3Д ехограф на сърцето. После, ще видя гастроентериолог.
Мисля,ч е сега ренгена и пулмолога са по-важни.

Стискаме ви палци!
Аз съм оптимист, всичко трябва и ще бъде ок!!!
 newsm10

# 18
  • Мнения: 3 835
 newsm10   bouquet УСПЕХ!
Пиши после!

# 19
  • Мнения: 7 640
снимката на стомаха ще правите ли, според мен е нужна-с контраст.

Иначе и аз препоръчвам доц.Ковачева.

# 20
  • Мнения: 4 176
Сега се връщаме от снимка на гърдите. Има БРОНХИТ изразян отляво. Препоръчаха среща с пулмолог. Говорих с една добра от Окръжна болница ама тя чак в понеделник може. Да препоръчате друг?

# 21
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Сега се връщаме от снимка на гърдите. Има БРОНХИТ изразян отляво. Препоръчаха среща с пулмолог. Говорих с една добра от Окръжна болница ама тя чак в понеделник може. Да препоръчате друг?

знаех си че ще е някой вирус и слава богу, скоро ще е добре мъника
не мога обаче да ти помогна с такъв тип лекар, не ми се е налагало, слава богу
ако някоя друга мама може да съдейства

# 22
  • Мнения: 3 835
Много съжалявам, че притесненията ни бяха основателни. Надявах се на обратното. Назначиха ли ви лечение или трябва да чакате консултацията с пулмолога? На пулмолог точно не знам дали сме ходили, но дъщеря ми е имала бронхит. Ходихме при д-р Илиева, в 3-та градска, завеждащ педиатричното отделение. Но не знам дали е пулмолог. дано се включат и други мами.  Praynig

# 23
  • Мнения: 4 176
Момичета благодаря ви за съчувствието. Аз да ви кажа леко си отдъхнах, че не е пневмония или съмненията ми за сърдечен проблем почти изчезнаха. 
Дадоха ми телефон ан добра пулмоложка от МА. Утре, ще и се обадя.
На 3Д скенер на сърцето сме на 21-ви. Все пак няма да е лошо да се направи профилактичен преглед. Не съм се отказала и от гастроентериолога.
Божеее аз какво писах в темата, а тя как се измени Simple Smile

# 24
  • Мнения: 3 835
Успех Mamika!  bouquet Аз лично се съмнявам, че имате нужда от 3Д скенер на сърцето и гастроентеролог, мисля си, че проблемите са били заради бронхита. Но не съм специалист, те ще ти кажат, какво да правиш. Бързо излекуване! Praynig  bouquet

# 25
  • гр. София
  • Мнения: 69
Проф. Минчев от детско белодр. в "Св. Иван Рилски" до Института по хигиена. Ако те интересуват координати пиши на лични.

# 26
  • Мнения: 4 176
Да. Моля те дай координати.

# 27
  • Мнения: 153
с две ръце съм за Детската педиатрия в София. Не си спомням името на докторката, защото водих дъщеричката си там преди около година, че имаше запек. Мога да кажа, че съм много доволна, защото след нещата, които тя назначи детето ( да чукна на дърво) детето се оправи.

# 28
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Ние имаме същият проблем, в петък имаме час на ул. Ами Буе, при д-р Алексиева!
Ще пиша пак в петък, надявам се проблема да не сериозен!
Ще дам оценка и за доктора!

# 29
  • Мнения: 4 176
Днес сме на пулмолог при доктор Иван Иванов в педиатрията да види снимката на малкия и да каже какво и как.

Общи условия

Активация на акаунт