Използвате ли калгон?

  • 7 350
  • 119
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 619
При нас водата е много твърда, но не използвам калгон. В Персила мисля, че има такава съставка, в Ариела също, но няк`ва полза от т`ва не съм видяла.
Пък и на рекламата това й е целта да ни накара да си дадем парите за абсолютно непотребни нам продукти.
Шъ мъ извиня`ат, не на мене тия. Mr. Green

# 16
  • Мнения: 4 392
Редовно! Водата ни е отврат. Като гледам какво става с термоканата, представям си какво ще и се случи и на пералнята, ако не ползвам. Mr. Green

# 17
  • в къщи
  • Мнения: 467
Не Naughty,не ми се дават пари и за Калгон.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 686
да, слагам, защото във Варна водата е доста варовита

# 19
  • Мнения: 6 461
Не .
Не използвам....... Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 724
Как пък не. Макар че водата в Бургас е твърда. Изчислих, че ако слагам Калгон при всяко пране, за 10 години това ще ми струва колкото 1 нова пералня. А и ефектът не е сигурен.
Така че предпочитам след 10 години да си купя нова пералня, когато и ако варовикът повреди сегашната ми Grinning
И аз стигнах до същия извод- със спестените от калгон пари ще си купя скъпа пералня след 10 години   Grinning

# 21
  • Мнения: 396
Мисля да ползвам.

# 22
  • Мнения: 1 205
Аз ползвам, но слагам по малко и кутията ми е купувана преди повече от 6м и ще изкара още 2-3месеца.

# 23
  • Мнения: 260
Използвам Peace С него пералнята ми изхвърля доста котлен камък.
Тук в Пловдив водата е много твърда.

# 24
  • Мнения: 2 591
аз когато си купувам прах внимавам за един знак, който показва, че прахът има съставки, действащи като калгон! по този начин с един куршум се надявам да удрям по два заека  Joy

# 25
  • Мнения: 1 910
Ползвам, защото тук водата е много твърда. В София обаче не ползвах - нямаше смисъл.

Няма смисъл от тази простотия.  Naughty
тц,тц, каква убеденост, чак на простотия бие. Grinning

schneee , абе добре си го замислила, ама да знаеш не е съвсем същото.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Не

# 27
  • Мнения: 924
Да, почти винаги. Варненската вода е доста твърда, доколкото знам. Без да съм правила проби.

# 28
  • Мнения: 2 196
Не,не виждам смисъл. Naughty
А и на повечето прахове е обозначено,че съдържат съставки,който предотвратяват натрупването на котлен камък. Peace

# 29
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не. Преди ползвах и започна да ми се натрупва по ваничката за праха. Едва го изчистих. Аз също пера с Ариел и на опаковката е обозначено, че щади нагревателя.

Общи условия

Активация на акаунт