Злато и енергия

  • 2 462
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте, извинявайте ако тази тема не е за тук, но от няколко дни си мисля за това как бижутата влияят на нашата енергия.
По принцип не разбирам от енергии, чакри и други подобни, но съм фен на златните бижута, но мъжа ми твърди, че те ми се отразявали зле. Когато се сложа бижута все се случвало нещо лошо и съм се чувствала и държала зле и съм била нервна..Много ми е интересно дали има нещо общо със златото или той си въобразява и ми втълпява неща само Simple Smile
Вие какво мислите? Вярвате ли в такива неща, както за скъпоценните камъни, които влияят на различните зодии, както злато и сребро и други накити.

# 1
  • Мнения: 12 473
Вероятно, когато ги носиш - попиваш много повече негативна енергия. Всеки метал/камък е проводник.
Мъжът ти явно е по-сензитивен и усеща. Довери му се.

# 2
  • Мнения: 360
Всички бижута ги почистете енергийно, като ги сложите за определено време в морска сол, особено златните накити, много попива отрицателна енергия.

# 3
  • Мнения: 2 023
Всички бижута ги почистете енергийно, като ги сложите за определено време в морска сол, особено златните накити, много попива отрицателна енергия.

Може ли повече информация за този метод за чистене на енергийно ниво- само морска сол ли? Колко време да седят в нея? Сребро може ли да се чисти?

# 4
  • Мнения: 360
Всички бижута ги почистете енергийно, като ги сложите за определено време в морска сол, особено златните накити, много попива отрицателна енергия.

Може ли повече информация за този метод за чистене на енергийно ниво- само морска сол ли? Колко време да седят в нея? Сребро може ли да се чисти?

https://snughomedecor.com/news-kak-ochistit-zoloto-ot-chuzhoj-ne … tivnoj-energetiki



Аз лично ги  слагам в чаша с морска сол, стоят няколко дни, изплаквам с вода. Златото "попива" чужда отрицателна енергия и е добре от време на време да се почиства. Спомнете си , че хората обичат морето, морската солена вода чисти. За среброто нищо не мога да кажа. Пробвайте. Всички бижута , които ви подаряват ги слагайте в морска сол, преди да ги носите. Енергийно изчистване. .Вижте линка по-горе.

# 5
  • Милано
  • Мнения: 943
Здравейте, извинявайте ако тази тема не е за тук, но от няколко дни си мисля за това как бижутата влияят на нашата енергия.
По принцип не разбирам от енергии, чакри и други подобни, но съм фен на златните бижута, но мъжа ми твърди, че те ми се отразявали зле. Когато се сложа бижута все се случвало нещо лошо и съм се чувствала и държала зле и съм била нервна..Много ми е интересно дали има нещо общо със златото или той си въобразява и ми втълпява неща само Simple Smile
Вие какво мислите? Вярвате ли в такива неща, както за скъпоценните камъни, които влияят на различните зодии, както злато и сребро и други накити.
Преди години и аз носех злато..Бях нервна,груба в изказването...Приятелка на майка ми ме посъветва да нося сребро,защото уравновесява силно емоционалните хора.Безкрайно благодарна съм и !Всичкото злато си го подарих...и не помня от кога не съм повишавала тон.

# 6
  • Мнения: 360
Златото не е подходящо за всеки.

Хубава статия по темата https://www.highviewart.com/cvetno/zlatoto-koy-tryabva-da-go-nos … -fakti-12153.html

Общи условия

Активация на акаунт