Ще пътувате ли по коледните празници с бебенцата?

  • 1 484
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 393
Ох още нямам идея какво ще правим по празниците, но определено ми се пътува на някъде. travel
Дългия път не ме притеснява, с мъжа ми обожаваме да пътуваме, а малкия вече издържа едно доста обиколно пътуване до морето така че няма да е проблем.Остава да измислим накъде да потеглим Laughing

# 16
  • Мнения: 231
Благодаря много  bouquet
 и на мен много ми се пътува,но честно да си кажа ме е страх Tired.Много исках да отидем до свеки(Пампорово),но май ще се размине Cry.

# 17
# 18
  • Мнения: 6 164
Не, няма къде просто, не за друго. Много би ми се искало да разнообразим Софията. Confused

# 19
  • Мнения: 111
Ние също ще пътуваме живот и здраве- София -Варна.

# 20
  • Мнения: 962
И ние можеби ще пътуваме.Пловдив-Русе-Пловдив,600км,бебо тогава ще е на 7м.
А междодругота ние не сме спряли да пътуваме,още Мони като беше на 13 дни почнахме да пътуваме Пловдив-Русе-Пловдив

# 21
  • Мнения: 140
Бебка беше на 45дена когато се преместихме да живеем в Бургас:)От Белене са около 350км (ако не се лъжа).Милата спа през целия път.После си ходихме веднъж,а един път ходихме и до Варна на сватба.Не протестира да си стои в кошчето и дано и занапред да е така,че ще не ще,ще трябва да свикне да пътува.Най-верояно и по празниците ще се наложи,тук нямаме приятели все още:(

# 22
  • Мнения: 5 362
Да, по Коледа само.Но не много на далеч(90км),така че няма проблем.Иначе не обича много да се вози и ако сме на по-дълъг път,което се е случвало, става ужасно.Бързо й омръзва,хленчи и т.н.

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Не! А и не бих тръгнала ако има сняг или са мокри пътищата.Риск си е все пак...

# 24
  • Мнения: 2 567
Ще летим със самолет Кьолн-София, а после програмата не съм я доизмислила все още  Grinning
Дано нямаме неприятни снежни изненади на летището!  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт