Отново за Рийдърс Дайджест?

  • 1 250
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 022
Победителите ще бъдат публикувани на сайта им. И в някаква преса доколкото разбрах, но коя бешеееееее newsm78

http://www.readersdigest.bg/tombola_prizes_award.php

# 16
  • Мнения: 91
Нас ни започнаха с "Чудесата на света" newsm78, май така беше. Поръчахме я и получихме с нея тефтерче и химикал. После ни предлагаха за Самолечението( две писма получихме за него, по различно време), едни дискове с музика, пак ни предлагаха за Чудесата на света( а ние си я купихме!!!!), не съм вече сигурна, но май получихме писмо и за готварска книга newsm78. И аз отначало пусках редовно писмата. Но като разбрах, че всички са получили такива писма, че уж били избрани с томбула, се отказах. Но продължаваме да им получаваме офертите newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 5 828
Аз пък получих енциклопедията безплатно  Grinning
На сайта им задават по един въпрос, сега гледам, че въпросът е  "Кой е основният продукт в пататника?", между другото отговорът е даден  Laughing
Аз, някъде лятото беше, отговорих на въпроса "Кога е създадено издателството" и след един месец изненадващо получих енциклопедията по пощата  Crazy

# 18
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз пък получих енциклопедията безплатно  Grinning
На сайта им задават по един въпрос, сега гледам, че въпросът е  "Кой е основният продукт в пататника?", между другото отговорът е даден  Laughing
Аз, някъде лятото беше, отговорих на въпроса "Кога е създадено издателството" и след един месец изненадващо получих енциклопедията по пощата  Crazy


Искам и аз безплатно. Обаче не виждам никъде на сайта никакъв въпрос по въпроса. Sad
Иначе редовно си кореспондираме с тях. Писмата им са като данъчни декларации - трябва да разпериш бумащината, да четеш, да пишеш, да лепиш - страшна работа. Получила съм оферти само за трите книги. Първата купих вече и се разправях даже защото ми се падна че ще я получа с два подаръка а я получих със стандартните които пращат и на тези дето са изчегъртали един подарък. Смотаха ме че то така било за всички - ала бала. Обаче книгата ме кефи и изпратих писмо и за втората. Сега за третата им пратих че не я искам защото съм сигурна че готвя по-добре от Марта Вачкова. Ха да видим ще получавам ли по 5000 на месец и ще ми пратят ли корсата.

# 19
  • София
  • Мнения: 5 828
http://www.readersdigest.bg/index.php
като ти се отвори началната страница, мига едни банер, на който има книгата Домашен пир и пише "отговори и спечели", като цъкнеш на него се отваря въпроса и отговора Simple Smile

# 20
  Дотука 3 писма.Не съм поръчвала, само връщам.Чакам с нетърпение томболата Wink

# 21
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Досега 2 книги сме си поръчали - "Чудесата на света" и "Самолечението" - втората много ми хареса, доста полезни неща има в нея. Сег пуснах плик с "Да" и за готварската книга, също ми се струва интересна. Чакам си чековете-е-е-е!

Общи условия

Активация на акаунт