шофирате ли?

  • 5 193
  • 139
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 9 095
Естествено,че шофирам.Това е изцяло женска работа.Колата е нежно същество и само нежна ръка трябва да я пипа.А вижте и статистиките кой как кара,т.е. актове ,фишове,ПТП.Жените сме по добри.Е нищо ,че има и малко блейки между нас.ПО ДОБРИТЕ СМЕ.
smile3501

# 121
  • Мнения: 2 259
Благодаря.Знаех си ,че съм права!
Имам едно предложение към КАТ.
Нека има един ден в годината, в който зад волана да сядат само жени.Искам на другият ден обаче и КАТ да даде статистика за ПТП и жертвите на пътя.И да видим тогава кой,кого!

# 122
  • Мнения: 1 069
Нека има един ден в годината, в който зад волана да сядат само жени.Искам на другият ден обаче и КАТ да даде статистика за ПТП и жертвите на пътя.И да видим тогава кой,кого!
Аз съм- за! И мен ме интересува, какъв би бил резултата от такава статистика!!!

# 123
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
ДА и не мога да си предствая да съм без кола.Не слизам от нея.Всеки ден ходим с хлапето нанякъде.И не бих се отлазала от шофирането, колкото и да са отчайващи задръстванията.

# 124
  • Мнения: 980
Всеки работещ - в колата си, много ми е удобно така. С една кола, в голям град, с далечна ясла - не става. Друсах се по таксита 2 месеца, чаках половинката да ми хареса Возилото - то не беше до Германия ще ходим с приятел, мобайл.бг и т.н. Накрая взех неговата кола, два дни го кара колега до работа, на третият си намери и капарира едно голфче.
За мен е идоволствие да карам, защото се чувствам независима. И на малката й харесва да я возя и не мрънка на седалката отзад. Simple Smile

# 125
  • София
  • Мнения: 6 988
А чухте ли ,че ще въвеждат такса ако в колата се возиш сам  Shocked Трябва да качиш май още 2-ма човека за да не плащаш.Така щяло да се намали задръстването.
Ще трябва като излизам сама да събера народа от спирките и да се развозваме заедно  Joy

# 126
  • Мнения: 9 095
това не се ли отнася само за София или аз не съм разбрала? Thinking

# 127
Za Sofia se otnasia makar spored men da e glupavo Wink

# 128
  • Мнения: 3 500
 Naughty Предпочитам да се возя.

# 129
  • Мнения: 1 101
Шофирам, да  Grinning

# 130
  • Мнения: 5 622
Шофирам когато ми се наложи. Живея в централната част на града и по принцип не си ползвам всеки ден колата за да стигна до някъде, понеже всичко ми е близо. Иначе ми се случва да карам и в натоварените часове, но тогава освен, че се изнервям от чакането и задръстването, друга разлика не виждам в самото шофиране. Гледаш си твоят път и посока и това е  Peace

# 131
  • София
  • Мнения: 3 271
Шофирам и ми пукат ушите - нямам проблеми, като се изнервя много - тегля им по една благословия и продължавам напред Peace

# 132
  • Мнения: 377
Ежедневно, въпреки че ако имах удобен градски транспорт щях да пропускам поне от време на време.
Наистина задръстванията напоследък са зверски и понякога нервите ми не издържат. 
Но и аз невиждам нищо трудно и притеснително да караш в трафика, даже от една страна е по-лесно минаваш по 2 метра напред за 5 мин. и не се налага да внимаваш много много от ляво или отдясно ще ти налети някой ненормалник.  Crazy

# 133
  • Мнения: 9 095
леле човек убеди ме, да стана завършен шофьор/ търся си още школа/, и още повече открих и хубавата страна на задръстванията, благодаря Peace

# 134
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Благодаря.Знаех си ,че съм права!
Имам едно предложение към КАТ.
Нека има един ден в годината, в който зад волана да сядат само жени.Искам на другият ден обаче и КАТ да даде статистика за ПТП и жертвите на пътя.И да видим тогава кой,кого!
Браво! Ясно ни е какви ще бъдат резултатите, нали...!?  Rolling Eyes Mr. Green Но е много добро като предложение. Само се чудя, защо ли който трябва няма да се навие...

Общи условия

Активация на акаунт