Амико-пробвал ли го е някой?

  • 16 724
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 165
Не мисля и не вярвам, че съществува продукт, с който да отслабваш, тъпчейки се като прасе с "хамбургери и любимите ми пържени картофки". Rolling Eyes
Ако имаше такъв продукт всички щяхме да сме фиданки. GrinningНо все пак този продукт не е за отслабване, а за запазване на теглото

# 16
  • Мнения: 2 229
Ок - едит: "Не мисля и не вярвам, че съществува продукт, с който да запазиш теглото, тъпчейки се като прасе с "хамбургери и любимите ми пържени картофки". Laughing

Сигурно има ефект, но рекламата преувеличава ужасно много и дава напразни надежди. Твърди точно, че дори да се тъпчеш няма да качиш килограмите обратно, а това няма как да стане. Naughty Ако се храниш в нормални граници сигурно има ефект! Но тя както го изкара с тия сладки, спагети и т.н. и т.н.  Stop

# 17
  • Мнения: 1 165
Така е.За това съм абсолютно съгласна с теб.Просто не съществува такова нещо при което да се тъпчеш и да стоиш все слаб.
Някой по-горе беше писал че било на принципа на ксеникала.Ксеникала по принцип е за отслабване и неговото действие е съвсем различно

# 18
  • Мнения: 4 111
И на мен ми е трудно да повярвам. ИСКАМ ДОКАЗАТЕЛСТВА.  Crossing Arms
Първо вижте лицето, което ги рекламира ?!?  Shocked
Второ как да сме сигурни че тоя гост не е на Амико някакъв и да си хвали продукта?  Outta Joint
Българска му работа.  Laughing  Дайте доказателства.  Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 420
Дотук само гостите са  newsm10,

което ме навява на мисълта за скрита реклама.

Затова аз засега съм newsm11,

докато не видя с очите си някой наистина отслабнал.

П.П. А Наталия Симеонова от рекламата е снимана от доста далечен план, което не дава реална представа дали наистина е отслабнала толкова много. Защото и Азис в рекламата на "Златното чудо" изглеждаше като фиданка, а скоро го видяхме в "Горещо" колко телесна маса е натрупал.

# 20
  • Мнения: 2 147
Момичета и аз смятам,че е не последния продукт,който ще се рекламира Simple Smile
Казва ,че се тъпче с хамбургери и т.н ,дрън-дрън,аз без хамбургери качвам,а ако започна и тях съвсем ще се освиня Animal Pig
....и на мен ми направи впечатление,че е за задържане на вече свалени кг.
Без диети  и спорт нищо няма да стане толкова лесно newsm78

# 21
  • Мнения: 287
хихи, момичета, аз работя в медиите и знам точно как с камера-ефекти Азисчо е отслабнал с чудото на доктор Мангал:)))както и Ивана в новите си клипове, а за това Амико, дето е от някви си екстракти от фасул...не знам как действа това за задържане на теглото...ама Наталия си е все същата кошница...не вяарвам, докато сама не го изпробвам-а честно казано-не мисля да го пробвам изобщо!!! майката му е без хамбургери и картофи...

# 22
  • Мнения: 131
Преди месец ползвах Амико. Той не е за отслабване, а само за потдържане на вече свалените килограми. за тази цел, мисля че е скъпо и не си струва. Ако се отпуснеш да си хапваш както преди и то няма да те спаси.

# 23
  • Мнения: 4 053
Аз на "гости "не вярвам.Ако някой регистриран с над 20 мнения го напише-веднага ще повярвам.

 newsm10

# 24
Около Нова година изпих една опаковка - нито свалих, нито качих, което ме навежда на мисълта, че част от рекламата е вярна за задържане на килограми. Но вчера, като видях Наталия Симеонова в последното й "Море от любов" се отказвам да си купя нова. Паласките й преливаха над панталона, макар, че ги беше стегнала с черно боди. Така, че "Амико" - не, благодаря!

# 25
  • Мнения: 4 111
  202uu     rotfImbo   rotfImbo   rotfImbo

Общи условия

Активация на акаунт