The Ordinarу + DECIEM (Тема № 8)

  • 38 253
  • 432
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 646
Момичета, някоя да има наблюдения върху TO Multi-Peptide Hair Serum?
Хвърлила съм му око като част от грижата за кос/зата. Не очаквам някакви диви чудеса и коса като на рапунцел, но пък едва ли ще навреди.

# 46
  • Мнения: 492
Момичета, някоя да има наблюдения върху TO Multi-Peptide Hair Serum?
Хвърлила съм му око като част от грижата за кос/зата. Не очаквам някакви диви чудеса и коса като на рапунцел, но пък едва ли ще навреди.
Ползвала съм го преди няколко години, 2 пъти даже го поръчвах. Спира косопада, то и затова го бях поръчвала. Но ми се видя скъпо за такова малко количество.

# 47
  • Мнения: 2 839
И аз съм ползвала около 4-5 опаковки от него. Доволна съм.  За 60 мл.  е напълно прилична цена, според мен. Слагам само след измиване на косата, по няколко капки и след това масаж. С тънък косъм съм и ако слагам всеки ден, ми утежнява.

# 48
  • Мнения: 15
Здравейте, момичета! Някой ползвал ли алфа арбутин с хиалуронова киселина и витамин ц в една рутина? Като витамин ц е с малък процент. Ако някой е борил петна с АА нека сподели мнение дали има добри резултати. Благодаря предварително🤗

# 49
  • Мнения: 2 435
Здравейте, момичета! Някой ползвал ли алфа арбутин с хиалуронова киселина и витамин ц в една рутина? Като витамин ц е с малък процент. Ако някой е борил петна с АА нека сподели мнение дали има добри резултати. Благодаря предварително🤗
Аз, вечер Алфа- арбутин, сутрин Витамин Ц, но не всяка вечер, че правя реакция.


Каня се да пиша за кремовете и запушването на порите, но вчера си взех Салициловата киселина и Гликовия тоник. Иска ми се поне две седмици да ги ползвам, за да имам някакъв резултат. Обещавам след това да пиша.

# 50
  • Мнения: 572
И аз идвам с въпрос.
Дали някоя от вас е ползвала THE ORDINARY AHA 30% + BHA 2% PEELING SOLUTION МАСКА ЗА Лице виждате ли резултат от нея? Колко време стоите? През колко дни я ползвате?
И нещо друго да попитам взех си ниацинамид +цинк и я нанасям вечер, понеже нещо мазно ми стои, относно ниацинамид мога ли да го комбинарам с хилауронова или да си карам вечер ниацианимид и сутрин хилауроновата?

# 51
  • Мнения: 646
И аз идвам с въпрос.
Дали някоя от вас е ползвала THE ORDINARY AHA 30% + BHA 2% PEELING SOLUTION МАСКА ЗА Лице виждате ли резултат от нея? Колко време стоите? През колко дни я ползвате?
И нещо друго да попитам взех си ниацинамид +цинк и я нанасям вечер, понеже нещо мазно ми стои, относно ниацинамид мога ли да го комбинарам с хилауронова или да си карам вечер ниацианимид и сутрин хилауроновата?

Аз ползвам пилинга за 7 минути два пъти в седмицата, уау ефект не съм видяла, но почиства лицето добре.
И да, няма проблем да комбинираш ниацинамида с хиалуроновата киселина. Аз съм ги комбинирала стотици пъти, както сутрин, така и вечер.

# 52
  • Мнения: 6 697
Пилинга е супер, но препоръчвам първо консултация с лекар да ви каже дали ви е подходяща кожата.
Ползва се ако нямате активни пъпки в момента. В началото е хубаво 1 път седмично, макс 10 минути и се измивате. Първия път е хубаво 5 мин да се седи и да се измие.
Като свикне кожата, се ползва 2 пъти седмично по 10 мин.
Пролет и лято не се ползва.
От октомври до март горе долу се ползва.
Резултат има след 1-2 опаковки. Кожата е по-мека, гладка, белезите са избледнели.
Ниацинамидът е универсален. Може с всичко да се комбинира (изключение е вит.С на същата марка - имат несъвместимост).

# 53
  • Мнения: 646
Само да добавя, че ползването на сленцезащита, особено след химичен пилинг, какъвто е този AHA & BHA е задължителен.

# 54
  • Мнения: 572
Значи изобщо няма да го купувам. Добре че се допитах до вас първо. А консултантката в Дъглас каза, че нямало проблем да го ползвам сега. Питах я понеже работя на открито и съм постоянно на слънце, да не би да направя някоя беля... Много искам да се отърва от белези от акне.. С постоянство зимата дано да даде някакъв резултат..

# 55
  • Мнения: 6 697
А не, сега абсурд.
Ако сте хоум офис и излизате само вечер, може пилинга да се ползва, иначе не.
Консултантките в Дъглас не ги слушайте изобщо, че са събрани от кол и въже и нямат нито образование, нито са чели нещо.
През летните месеци активната грижа за акнеични кожи е много лимитирана.
Задължително хидратиращ крем и слънцезащита.

# 56
  • Мнения: 646
Значи изобщо няма да го купувам. Добре че се допитах до вас първо. А консултантката в Дъглас каза, че нямало проблем да го ползвам сега. Питах я понеже работя на открито и съм постоянно на слънце, да не би да направя някоя беля... Много искам да се отърва от белези от акне.. С постоянство зимата дано да даде някакъв резултат..

Аз каквото и да ползвам го правя с повишено внимание, че да не се направя в пигментни петна, което е възможно след употребата на химичен пилинг.
Може би по-студените месеци ще са по-благоприятни за започване на химичен пилинг.
Белези от акне не ми се е налагало да преборвам, но боря пигментни петънца (няколко, мънички) с ретинол, ниацинамид, химичен пилинг и всеки ден слънцезащита, въпреки че съм хоум офис и не се показвям много много навън.

# 57
  • Мнения: 572
Колкото хубави отзиви чувам за този ретинол, толкова и лоши.. Много ми се искаше и него да пробвам, но уви не мога да де престраша... Много внимателно трябва да се действа с него (от това което съм чела, де) и него предполагам не мога да започна в тези месеци?
Скарана съм със слънцезащита знам, че е много важна, но не мога изглежда да си намеря подходяща за моята мазна и проблемна кожа...

# 58
  • Мнения: 646
Оф, и аз съм скарана с нея, ама го правя по задължение.
Ретинол ползвам от повече от половин година и си позволявам да продължавам с него и тези месеци, понеже си работя от вкъщи. Въпреки това упорито се мажа със слънцезащита при всяко едно показване навън.
Ползвам тази от DM към момента. В групата на ретинолите във ФБ непрестанно я хвалят.



Имам една опаковка слънцезащита на DR DERM, която ще започна като свърша с тази, зя която също имам големи очаквания, понеже масово хората са доволни и от нея.

# 59
  • Мнения: 572
Когато ходих последно на козметичка да ми прави вододерманещо си. Тя каза че е много важно слъцещатата да е против УВА и УВБ лъчи... Виждам че тази показана от Вас го има, при следващото ходене ще взема. 1вото нанасяне е окей ще включа към сутрешната.. Но това на всеки два-три часа да се освежава.. Там.. Как правите миете лицето и нанасят отново всичко, или прибягват към тези спрейове, как ги водеха...

Общи условия

Активация на акаунт