The Ordinarу + DECIEM (Тема № 8)

  • 40 526
  • 446
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 996
И аз пуснах поръчка в официалния сайт, попаднах на намалението случайно - пуснала съм си уведомяване по имейл за наличност на MAP ( явно няма да го дочакам в този живот) и ми бяха пуснали мейл, че е наличен Joy Засилих се да поръчвам поне 5, но беше греда, поне видях, че има намаление и пуснах поръчка с нещата, които ползвам от години и не съм им намерила аналог от другаде - Azelaic Acid сега в голямата опаковка, гликоловият тоник и бъфета с медни пептиди. За проба поръчах пептидният серум за мигли, да видим как ще ми подейства.

# 91
  • София
  • Мнения: 4 751
Аз пак ще си взема серума THE ORDINARY HYALURONIC ACID 2% + B5 СЕРУМ
Околочния с кофеин и с е колебая з ахидратиращия крем, но по спомен съм го имала и леко мищипеще първите няколко пъти и май ще си остана на Ревюел
А защо в Дъглас са по-евтини?

# 92
  • Мнения: 2 447
И аз пуснах поръчка в официалния сайт, попаднах на намалението случайно - пуснала съм си уведомяване по имейл за наличност на MAP ( явно няма да го дочакам в този живот) и ми бяха пуснали мейл, че е наличен Joy Засилих се да поръчвам поне 5, но беше греда, поне видях, че има намаление и пуснах поръчка с нещата, които ползвам от години и не съм им намерила аналог от другаде - Azelaic Acid сега в голямата опаковка, гликоловият тоник и бъфета с медни пептиди. За проба поръчах пептидният серум за мигли, да видим как ще ми подейства.
Може ли линк, че ми е любопитно.
Иначе, докато се наканя да пиша за промоцията от 23% и вие вече сте ме изпреварили, но ми е лудница тези дни. Дано не забравя да пусна поръчка.

# 93
# 94
  • Мнения: 77
Здравейте момичета, отдавна не съм поръчвала през официалния сайт (преди Брекзит). Днес исках да направя поръчка заради намалението, но не ми приема адреса. До там стигнах да въвеждам улици, които виждам в сайта (на мои близки адреси, които мога да използвам), но и номера като въведа ми излиза, че адреса не е правилен. Някой имал ли е този проблем. И се извинявам ако е дискутирано.

# 95
  • Мнения: 2 855
Провери дали си въвела регион

# 96
  • Мнения: 77
Стана, ама с триста зора… Постоянно ми сменяше града и даже и аз не разбрах как успях. И тъкмо се бях отказала. Сега остава и да пристигнат Simple Smile В последните години си пазарувам само от Дъглас (дори и черния петък миналата година пропуснах да напазаря от сайта им.).

# 97
  • Мнения: 661
Трепетното обикаляне покрай входната врата даде резултат - купиерът днес звънна и остави това малко съкровище.

# 98
  • Мнения: 3 328
Как им е ретинола на ТО? До сега съм ползвала само на инки лист и не съм се замисляла да го сменя, защото и той е доста достъпен.
И как ползвате ретинол около очите? Моя околоочен с ретинол свърши и четох че може просто да си смесваш обикновения с малко хидратиращ крем и така да нанасяш в тази зона, та сега се чудя да купувам ли нов или да пробвам така.

# 99
  • Мнения: 661
Как да е? - Ретинол в сквалан.
За разлика от други марки, в този има само ретинол, няма други помощни вещества като ретинил палмитат и разни други алхимии.
От този на TO (преди, когато го ползвах) първоначално ми се беше излющило лицето покрай носа и брадичката, но бързо се оправи.
Как ползвам ретинол покрай очите? - Както го ползвам навсякъде другаде. Внимателно нанасям малко количество, което разнасям и в зоната под очите. Позволявам си това, тъй като това е ретинол в сквалан, самият той е доста мазничък, разтвора е гооооре-долу слаб, така че не виждам някакви рискове.
В заключение ще кажа, че ми допада доста ретинола им (понеже съм го ползвала и преди), също ми харесва изчистения му състав.

# 100
  • София
  • Мнения: 4 751
Последен ден на намалението в Децием

# 101
  • Мнения: 661
Последен ден на намалението в Децием

Аааа, вече се възползвах, даже и пратката ми пристигна - стига толкова.

# 102
  • София
  • Мнения: 4 751
Преди го за дадох този въпрос, сега се повтарям
Защо там е по скъпо отколкото в Дъглас?

# 103
  • Мнения: 661
Преди го за дадох този въпрос, сега се повтарям
Защо там е по скъпо отколкото в Дъглас?

Подозирам, че информацията ти е неточна. Цените идват същите.

# 104
  • София
  • Мнения: 4 751
Доставката на Децием колко е?

Общи условия

Активация на акаунт