На какво ви научиха децата ?

  • 2 689
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
БРАВО,темата е наистина стахотна.Скоро имаше някаква тема'КАРИЕРА ИЛИ ДОМАКИНСТВО' или нещо такова беше.Тогава се замислих по този въпрос,аз се радвах,че оставих кариерата в името на това да се посветя на детето си и изобщо не съжалявам.ТЯ МЕ ЗАРЕЖДА С МНОГО ПОЛОЖИТЕЛНА ЕНЕРГИЯ,ТЯ МЕ НАУЧИ ДА ГЛЕДАМ ДЕТСКИ ФИЛМЧЕТА,ТЯ НИ РАЗКРИ ЖИВОТА В ДРУГА СВЕТЛИНА ТАЗИ НА ДЕТСКИ ПРИКАЗКИ НА ВЪЛШЕБСТВА И МНОГО ЗАБАВНИ ИГРИ.МНОГО СЪМ ЩАСТЛИВА ,ЧЕ БЛАГОДАРЕНИЕ НА НЕЯ МОГА ДА ИЗЖИВЕЯ ТЕЗИ МИГОВЕ.Но най-важното което ни научи е това,че можем да обичаме много силно,да плачем когато ни е тъжно и да се усмихваме истински!

# 16
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
.......на малко постоянство........да бъда  упорита.........да бъда добра..........че чупенето  е нещо  много приятно........че бабите не са това, което са..............че Сънчо е досадник........че Дядо Коледа не го е еня дали някой слуша или не......

# 17
  • София
  • Мнения: 208
Научиха ме на всичко това на което са изброили мамите,но също благодарение на моите дечица спрях да преживявам толкова тежко грубостта на хората-спрях да се ядосвам с гадната комшиика над нас,спрях да се засягам от разни подмятания на близки,не ми пука от намръщените физиономии  на разни служителки и магазинерки,взех да не се ядосвам и със задръстванията в София,макар и тежко преживях загубата на баща ми благодарение на дечицата,защото в главата ми са постоянно на мама сладките усмихнати личица,на мама добричките пиленца,които всеки ден ми казват-мамо,обичаме те!!!Е,какво да искам повече!

# 18
  • Мнения: 2 353
  Когато бях бременна ме научи на търпение. Когато се роди ме научи, че кожата също може да обича. Наскоро разбрах, че на жълтобоядисаните стени много им отиват сините боички. И че сиренцето има очички.

# 19
  • Мнения: 2 242
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Joy

- Водното легло "King Style" съдържа достатъчно вода, за да запълни дом от 200 кв.м. с езеро 12 см дълбочина.

- Гласът на 4 годишен тиквеник може да заглуши 200 нормално беседващи възрастни в препълнен ресторант.

- Ако вържете кучешки повод за стаен вентилатор, мотора на последния не е достатъчно мощен да повдигне във въздуха 23 килограмов идиот в костюм на супермен. От друга страна е достатъчно мощен за да разпредели равномерно боята от буркана в ръката на "Супермен" по стените на стая 7Х7м.

- Когато вентилатора е включен, не следва към него да се хвърлят бейзболни топки.

- Стъклото на прозореца, дори двуслойно, не се явява препятствие за бейзболната топка, ударена от перката на вентилатора.

- Ако от банята се чува шума от отваряне на тоалетното шкафче с вашата козметика, след това звън на стъкло и после детско гласче "Оооопс, ама аз....", - то вече е късно.

- Спирачна течност смесена с хлоросъдържащ препарат за чистене на санитарен фаянс създават дим. Много дим.

- 4 годишен МОЖЕ да запали огън ползвайки камъни, колкото и да твърдя, че това става само на кино.

- Циментово тесто и микровълнова печка не се понасят.

- Суперцимента е суперцимент! Даже и забъркан от 4 годишен, той е завинаги. Даже и да не е на подходящото място.

- Колкото и кутии "Джел -оу"(плодово желе) да сипеш в басейна, това не помага да ходиш по водата.

- Филтрите на басеина не обичат "Джел-оу".

- Стъклените топчета в резервоара издават много неприятен шум по време на каране.

- По-добре да не се опитваш да разбереш откъде е този мирис.

- Винаги трябва да се поглежда във фурната преди включване. Фурните не са особено добре настроени към пластмасови детски играчки.

- На пожарната и трябват 6 минути за да стигне до вкъщи.

- Центрофугата на пералнята не докарва световъртеж на дъждовните червеи.

- Центрофугата на пералнята докарва световъртеж на котката.

- Котката може да повърне почти колкото тежи, когато има световъртеж.

 hahaha

# 20
  • Мнения: 11 607
Децата ми ме направиха МАМА и затова много съм им благодарна! Децата ме научиха да бъда рОДИТЕл с всичките плюсове и минуси,които произтичат от това!

# 21
  • Мнения: 2 792
И аз бих използвала извинението, че това се върши от 4 годишно дете, само за да видя резултата  Grinning.
 Освен експериментите с животни, правило №1 всичко живо се уважава, причиняването на болка е една и съща, независимо дали си човек или животно. Все пак освен да учим от тях, трябва и да ги учим, не приемам насилието като начин за забавление Peace

# 22
  • Мнения: 3 491
Научих, по-скоро разбрах, колко е била права мама .

А аз - колко не е била права  Wink
Леле Донаааа, и аз така. Stop И майка ми, та и свекърва ми.
По темата: подписвам се под казаното от Кифлата.  bouquet
Що се отнася до конкретни подробности: научиха ме как да забия с телбод лист на табло, изправено вертикално; на разни магийки, които правят копчетата на дистанционното; на разликата между алигатор и крокодил, но трябва пак да ги питам, че пак забравих кой с каква захапка беше; на много, много английски.  Grinning

# 23
  bouquet
от сина ми се научих да живея днес,а не утре или вчера,а от дъщеря ми,че наистина няма невъзможни неща,а просто лесни и трудни за постигане цели.А двамата заедно ми показаха,че обичта никога не е много за никого и нищо.

# 24
  • Мнения: 2 254
тепърва започвам да се уча...дълъг път ме чака...ставам друг човек.

# 25
  • Мнения: 967
На това, че живота е наистина прекрасен, че ако нещо днес е важно (като кариера например), утре ще ти се стори маловажно.
Истинските неща в живота са когато мъничето те прегърне и ти каже - Мамо, обичам те!

# 26
  • Мнения: 2 242
И аз бих използвала извинението, че това се върши от 4 годишно дете, само за да видя резултата  Grinning.
 Освен експериментите с животни, правило №1 всичко живо се уважава, причиняването на болка е една и съща, независимо дали си човек или животно. Все пак освен да учим от тях, трябва и да ги учим, не приемам насилието като начин за забавление Peace
хахаха ти ме уби  Mr. Green опс  Wink
много си права... добре че тези доста популярни шеги не са за да се замисляме, а за да разсмеем Wink

# 27
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
научиха ме на майчинство  newsm63 Two Hearts и да очаквам неочакваното по всяко време...

# 28
  • Мнения: 193
Да бъда по-терпелива и компромисна. Да гледам по-отгоре на нещата, лошите имам предвид. Да се радвам на малките неща. Да бъда по-добър човек.

# 29
  • Мнения: 6 315
Научи ме да обичам безрезервно. Да съм винаги в кондиция и да не се поддавам на лоши и мрачни настроения. Научи ме да бъда търпелива и спокойна; че мога да повтарям едно и също до припадък Simple Smile. Научих, че когато човек се смее очите му греят като слънчица (чудех се едно време защо баба ми все ме караше да й се усмихвам Wink). Освен това научих, че фантазията може да бъде най-добрия и услужлив съветник и приятел, че всички неодушевени предмети могат да оживеят стига да поискаш Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт