коледни мероприятия по домовете

  • 2 807
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 587
Нези аз се оттеглям от това начинание... Нали знаеш, че не съм мама и нямам координати на такива фирми... Просто това беше първото, за което се сетих покрай колежката...Ако мога да помогна с нещо - казвайте...

# 16
  • Мнения: 6 488
Нези аз се оттеглям от това начинание... Нали знаеш, че не съм мама и нямам координати на такива фирми... Просто това беше първото, за което се сетих покрай колежката...Ако мога да помогна с нещо - казвайте...
Нямах ,това предвид,а само,че и аз се притеснявам да се обаждам от името на Движението.А иначе телефоните са най лесната работа  ;-)Vutova- Hug

# 17
  • Мнения: 6 488
Обадих се на някои места за организиране на коледно тържество в Св.Параскева и чакам отговор. Дано ни помогнат да зарадваме дечковците! Praynig

# 18
  • Мнения: 1 878
Ми в крайна сметка нямаме ли достатъчно артистични мами за снежанки и някой смел татко за Дядо Коледа  Crazy - трудно ще  е само в първия дом (имам предвид за пред по-малките де, големите  newsm78 ще ни разконспирират много лесно  Mr. Green) Аз си пазя булчинската рокля обаче не знам дали ще вляза в нея   Blush

# 19
  • Мнения: 2 353
  Мога да бъда джудже. А за Дядо Коледа мисля, че най-подходящ е колегата Оги...Просто той Е Дядо Коледа, дано смените му удовлетворят мечтите ни, Амин. Praynig

# 20
  • Мнения: 1 878
А костюм за Дядото и чувала разбира се трябва да е пълен. Ами тези играчки дето ще събираме за базара .............. newsm78

Иначе и аз мога да мина за джудже  Joy ама униформата ще ми е по-трудна  Crazy

# 21
  • Мнения: 6 488
Коледното тържество за децата от Св.Параскева е уредено!  newsm44От "Приказка без край" се съгласиха и освен театър ще има и други екстри! newsm44,за което им благодаря! newsm51Другата седмица с Еми ще отидем да уточним подробностите.Още веднъж-големи благодарности!  bouquet  bouquet  bouquet

# 22
  • Мнения: 2 353
  Страхотно!   bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 587
Нези невероятна си!!! Знаех си аз, че си нашата гордост!  bouquet

Кога ще е представлението впрочем (чудя се дали ще мога да дойда ако ми разрешите и не съм на работа)

# 24
  • Мнения: 1 878
Браво  Hug ама съм леко разочарована  Blush тъкмо вече си се представях в ролята на Снежанка  Laughing А иначе може ли поне като публика да се участва  newsm78

# 25
  • Мнения: 6 488
Като уточним подрабностите,ще пишем. А иначе,предполагам от една хубава Снежанка и от една публика венаги ще има нужда! Hug

# 26
  • Мнения: 863
Коледното тържество за децата от Св.Параскева е уредено!  newsm44От "Приказка без край" се съгласиха и освен театър ще има и други екстри! newsm44,за което им благодаря! newsm51Другата седмица с Еми ще отидем да уточним подробностите.Още веднъж-големи благодарности!  bouquet  bouquet  bouquet

Nezito, страхотна новина!!!  bouquet
Пу се записвам за  Снежанка, ако си търси Дядо Коледа де Laughing Била съм вече няколко пъти ,така чеее Blush Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 2 210
Значи говорих и с д-р Лихарска и с Дидката от клуб Приказка без край. Ще има представляние с Фея, подаръци, Дядо Коледа Simple Smile и лакомства. Засега коментираме дата около 21.12...
За нужди (то това е офф де) ама имат нужда от два климатика за трето....Около 1700лв..

# 28
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Значи говорих и с д-р Лихарска и с Дидката от клуб Приказка без край. Ще има представляние с Фея, подаръци, Дядо Коледа Simple Smile и лакомства. Засега коментираме дата около 21.12...
За нужди (то това е офф де) ама имат нужда от два климатика за трето....Около 1700лв..

значи 21.12,ок Hug

 за климатиците си знаем,ама чак напролет ще ги мислим,а newsm78

# 29
  • Мнения: 6 488
Значи говорих и с д-р Лихарска и с Дидката от клуб Приказка без край. Ще има представляние с Фея, подаръци, Дядо Коледа Simple Smile и лакомства. Засега коментираме дата около 21.12...
За нужди (то това е офф де) ама имат нужда от два климатика за трето....Около 1700лв..
Браво Еми! Всъщност  искам да спомена,че Еми вече беше посяла семенцето,а аз само го открих!/говоря за Дидка от Приказка безкрай/ Еми-ти си супееерррр! Hug

Общи условия

Активация на акаунт