Миялна "Индезит" - 45 см. ......

  • 12 231
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 128
И аз търся 45 см /толкова ми е мястото/, не държа да е Индезит- да ме посъветвате за марки, прибл. цени да кажете?

Моята е Мидея вградена и  струваше 420 мисля, там някъде.

# 16
  • Мнения: 513
Благодаря ви, определено се ориентирах - да е IDL 42или повече.Остава да имам късмет да са докарали от тях в магазина с транспортните дефекти - там са по480лв. Като купя ще ви се похваля.

# 17
  • Мнения: 513
  Thinking  Може ли някой да ми каже каква е разликата между миялна машина Индезит IDL-40 и IDL-41? newsm78

# 18
  • Мнения: 513
 Thinking  Пак имам проблем, помогнете ако можете- в магазина за бяла техника с транспортни дефекти, нямали в момента миялни Индезит IDL-42 и ми предлагат на Аристон, но не съм наясно кой модел Аристон отговаря точно на Индезит IDL-42  т.е.  с 5 програми, индикатор за сол и гланц, клас А? newsm78 Money

# 19
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Thinking  Пак имам проблем, помогнете ако можете- в магазина за бяла техника с транспортни дефекти, нямали в момента миялни Индезит IDL-42 и ми предлагат на Аристон, но не съм наясно кой модел Аристон отговаря точно на Индезит IDL-42  т.е.  с 5 програми, индикатор за сол и гланц, клас А? newsm78 Money


Трябваше да попиташ на място, консултантите щяха да те ориентират  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 513
Thinking  Пак имам проблем, помогнете ако можете- в магазина за бяла техника с транспортни дефекти, нямали в момента миялни Индезит IDL-42 и ми предлагат на Аристон, но не съм наясно кой модел Аристон отговаря точно на Индезит IDL-42  т.е.  с 5 програми, индикатор за сол и гланц, клас А? newsm78 Money


Трябваше да попиташ на място, консултантите щяха да те ориентират  Simple Smile


В тези магазини за съжаление няма консултанти, а само по 1 продавачка, която не е съвсем в час с нещата по някои въпроси

# 21
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
А защо непременно трябва да отговаря на някой Индезит. Гледай характеристиките и ако са добри, значи става.На каква цена е такава миялна с транспортен дефект, в смисъл колко по-евтино излиза ? newsm78

# 22
  • Мнения: 513
А защо непременно трябва да отговаря на някой Индезит. Гледай характеристиките и ако са добри, значи става.На каква цена е такава миялна с транспортен дефект, в смисъл колко по-евтино излиза ? newsm78

 newsm78 Ами например Индезит IDL-42  в тези магазини е 440-480 лв. взависимост колко е голям транспортния дефект, а например в Техномаркет е 609лв., но не за всички уреди е така. Например печката Шолтес която си купихме с плот индукцион струваше 520лв, а вчера гледах в Техномаркет , че само плот  индукцион е 1300лева. Хладилника с фризер  Аристон беше 620, а в Технополис същия 1300лв, а пералнята Индезит със сушилня беше 520, а в Техномаркет предната модификация от по-нисък клас 890лв.

# 23
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Мерси за отговора. Аз 3 пъти съм влизала в такива магазини и освен, че няма никакъв избор, цените бяха с не чуствителна разлика, вие къде ги намирате тези уреди, много ми е чудно. newsm78 Или трябва да се заредиш с нерви и време и да обикаляш всеки ден.

# 24
  • Мнения: 513
Мерси за отговора. Аз 3 пъти съм влизала в такива магазини и освен, че няма никакъв избор, цените бяха с не чуствителна разлика, вие къде ги намирате тези уреди, много ми е чудно. newsm78 Или трябва да се заредиш с нерви и време и да обикаляш всеки ден.

Не зная от къде си, но в нашите магазини в гр.Шумен се зареждат през 2 седмици и винаги има хубави неща, поне аз като съм търсила, единствено сега с миялната малко е проблемно, но  пък и аз едва от 1 седмица реших сериозно да се заема с този въпрос т.е. да търся.

# 25
  • Мнения: 9
Нели, аналогичния модел на Аристон е LL 42.
Какъв е гаранционния срок който дават на уредите с транспортни дефекти?

# 26
  • Мнения: 3 360
Моята е такава-Индезит-IDL-42!Доволна съм от нея-ако има нещо-питай!
naci  е дала доста инфо за нея,но все пак....На разположение съм! Hug

# 27
  • Мнения: 513
Моята е такава-Индезит-IDL-42!Доволна съм от нея-ако има нещо-питай!
naci  е дала доста инфо за нея,но все пак....На разположение съм! Hug

   PeaceБлагодаря ти, утре уж ще ми покажат в единия магазин Индезит и Аристон и ако взема Индезит ще се възползвам от предложението ти.

# 28
  • Мнения: 3 360
Успех в избора!Поразгледай за цените в различните магазини -не избързвай! И да знаеш -каквато и да избереш  върши страхотна работа Laughing bowuu Peace

# 29
  • Мнения: 513
 Hug  Да се похваля - вече купихме съдомиалната от магазините за техника с транспортни дефекти и само леко отпред е едва забележимо одраскана на 2-3 места.
 Марката е Arisron LL 420.
  Thinking newsm78  Сега обаче си мисля, че се появи друг проблем-упътването е на английски ,а аз съм пълен невежа в това отношение, така че моля който има такава миялна , да ми помогне с указания или упътване на български или руски.
Ще ви бъда много благодарна.

Общи условия

Активация на акаунт