въпрос за уроки /урочасване/?

  • 5 108
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 120
Урочасването си съществува и няма нищо общо с магии. Още по-малко някой може да го направи нарочно - просто има хора които урочасват и други, които биват урочасвани.
Така че ако никога не ти се случи нещо, това не означава че не съществува.
Стана ми смешно че хора, които изписват цели теми за глупости като Фън Шуй и вярват в него отричат тотално урочаването  newsm78 #Crazy

# 31
  • Мнения: 596
И моята глава ме заболя в опити да разбера какво си написала.... Crazy
По темата: Жалко е, че вашето  приятелство се свежда до бутчета , крилца и какво беше там.... Животът е много по- прост, отколкото си мислиш. Не се натоварвай допълнително.  Just take it easy!  Sunglasses Успех!

# 32
  • Мнения: 2 653
Уроките хващат тези, които им вярват.
Всичко минава, като ви "пребаят", защото се успокоявате.
Не се връзвай на такива глупости и животът ти ще стане по-лесен.Има толкова по-важни неща.

# 33
  • Мнения: 780
благодаря ви за отговорите . гостите ми идваха и нямаше никакъв проблем / всъщност темата не беше нито за бутчета нито за крилца така че.../  а това за урочасването може да е предание може всичко но явно все пак си има нещо  - може би някаква енергия или нещо - незнам /не съм запозната чак толкова , но съм го изпитала с дъщеря ми / 

# 34
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Абе майтап,майтап, уж си втълпяваме,ама и аз много обирам уроки ooooh! аман от хорската завист,еййй злобата е голяма работа #Cussing out Преди имах съквартирантка,която много зле ми влияеше(че беше и със светли очи) как се преместих и станах друг човек.  Thinking По принцип усещам негативната енергия на хората и гледам да не общувм с тях, или поне да ги изолирам Naughty  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт