Плевен - 160

  • 51 776
  • 702
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: X
Къде в Плевен правят зъбни снимки? Ходих преди 5-6 години и май се намираше зад мол Панорама, но в гугъл ми излиза само някаква 3D рентгенова лаборатория с различен адрес.
https://3dpleven.com/

Последна редакция: вт, 23 яну 2024, 13:10 от Анонимен

# 571
  • Плевен
  • Мнения: 359
Здравейте Simple Smile, сега попадам на темата и ми стана приятно, че я има. Открих я, търсейки информация за добър ветеринар в Плевен. Трябва спешно да кастрираме мъжкия ни котарак и се двоумим межди Ватев и Георги Илиев. Та да ви попитам, някой ползвал ли е услугите им и доволни ли сте?

# 572
  • Мнения: 806
Изключително доволна съм от Ватев. От години сме при него.

# 573
  • Мнения: 1 711
Ватев, кастрирал ни е двете женски котки. Не сме имали проблеми.

# 574
  • Плевен
  • Мнения: 359
В крайна сметка решихме и утре в 10 ще е при Ватев. Благодаря на отзовавалите се! Дано всичко мине наред!

# 575
  • Мнения: 17
здравейте, днес е късно да звъня в Уромед.
Някой опитвал ли да си запише час за д-р Колев или д-р Дунев в близките дни?
Искам да се ориентирам дали има скорошни часове при тях (за тази седмица или за понеделник ...)
благодаря!

# 576
  • София
  • Мнения: 27
Здравейте,  някой може ли да ми препоръча добър рехабилитатор. Става въпрос за възрастен, ако има значение. Благодаря!

# 577
  • Мнения: 1 131
Марио Василев. Потърсете във Фейсбук има страница. https://www.facebook.com/mario.vassilev561

# 578
  • София
  • Мнения: 27
От личен опит ли го споделяте? И на мен ми излезе като рекламно предложение? Благодаря!

# 579
  • Мнения: 509
От личен опит ли го споделяте? И на мен ми излезе като рекламно предложение? Благодаря!
Аз също мисля, че е добър, не съм го посещавала, но следя страницата му.

# 580
  • София
  • Мнения: 27
Ходихме при Марио Василев. Мога да потвърдя, че наистина е компетентен и внимателен. При нужда, може да го потърсите. Ние останахте много доволни!

# 581
  • Мнения: 102
Здравейте! Препоръчайте ми добър гинеколог в Плевен за проследяване на бременност, който работи със здравната каса. Ако има мами раждали в Света Марина конкретно, нека споделят.

# 582
  • Мнения: 268
Здравей, euphoria555 Simple Smile
Първото ми раждане преди години беше в Св.Марина, но сега съм се насочила към "Мама и аз" - имат уникална апаратура, условия и специалисти. Някои от лекарите там водят ЖК по здравна каса. Конкретно моят лекар е д-р Мажед Алкара и до момента съм изключително доволна от него.

# 583
  • Мнения: 102
Здравей, euphoria555 Simple Smile
Първото ми раждане преди години беше в Св.Марина, но сега съм се насочила към "Мама и аз" - имат уникална апаратура, условия и специалисти. Някои от лекарите там водят ЖК по здравна каса. Конкретно моят лекар е д-р Мажед Алкара и до момента съм изключително доволна от него.

Благодаря много!

# 584
  • Мнения: 998
Последната година се наслушах на какво ли не за Света Марина и по собствено желание не бих раждала там.
Иначе в града има доста добри гинеколози плеглеждащи по ЗК.

Общи условия

Активация на акаунт