💖"Един за друг"💖 - Сезон 3, тема 1

  • 194 822
  • 3 062
  •   1
Отговори
# 3 060
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Ааа, и за мен е по-добре, че сменят играта. Не си спомням съвсем, но май и миналата година първите два дни игрите бяха различни. Достатъчно ще се нагледаме на повторяемост следващите седмици, докато останат по-малко на брой двойки. Нека поне в началото да не е чак толкова еднакво.

diziler, там е работата, че Ани Владимирова даже и ПО ПРИНЦИП вече не е "в отбора" на Иван и Андрей. Не работи за тях, май откакто за един от сезоните на Фермата психолог беше Маги Ангелова.
Скрит текст:
И не, не обичам да дебна хората. Просто не ми харесва, когато се пишат неверни, заблуждаващи и подвеждащи неща.
И да, Ани няма как да е съученичка на Иван и Андрей, защото е цели 12 години по-голяма от тях. Така че това е поредното невярно нещо, което си написал за нея.
А че снощи съм неглижирала забележката ти - да, съвсем умишлено беше, защото вече в друга тема ти бях обяснила, че съм написала Опасно изкушение просто така, без много-много да се интересувам какво точно ще е заглавието, защото така или иначе не ги гледам. А и тази таблица си я правя предимно за себе си и за една много малка група от хора, които също не проявяват интерес към турските сериали. Отделно, че когато я правих, даже и не знаех за Мрежа от лъжи. Но ето - оказва се, че даже и без да се интересувам, съм познала и в крайна сметка никого не съм заблудила. Satisfied

# 3 061
  • Мнения: 11 528
Само дето само дето самите Иван и Андрей са казвали в интервю, че тя е тяхна съученичка и се познават от въпросната гимназия, в която са учили. И нищо "заблуждаващо и невярно" не съм писал. Факт е, че най-много от телевизионните продукции, в които се е появявала Ани Владимирова, е в предавания, продуцирани от Иван и Андрей, това са факти. А ти си ги интерпретирай както си искаш. Аман от дребнави и заядливи хора.

# 3 062
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Аха, ти посочваш факти, а останалите факти, понеже не са посочени от теб, вече се превръщат в интерпретации.
Освен това по твоята ненадмината логика излиза, че ако си работил на едно място, да речем, 12-15-20 години, но понастоящем не работиш там, все още се считаш за служител на фирмата, в която вече не си. Също и ако си бил в първи клас в едно училище, си бил съученик с някой от дванадесетокласниците. Ами... перфектна е, няма що...

Общи условия

Активация на акаунт