Керамична преса за коса - 9

  • 60 434
  • 827
  •   1
Отговори
# 450
  • Марс
  • Мнения: 615
За около 60 лв  :  Remington  S9600
                                                       S7710
                                                       S6505
                                                       S6500

Сайт, бърз, за доставка не мога да препоръчам.

# 451
  • Мнения: 67
Здравейте от доста време се чудя за тези две преси. Ако някой има впечатления от тях ще се радвам да сподели.Remington S8590 Keratin Therapy Pro или Remington S9600 Silk

# 452
  • Мнения: 1 915
Скоро си взех S6500, a на моя приятелка за подарък взех S 7710 Pro. Нейната беше много хубава, моята също ми харесва, но незнам дали е от пресата, обаче косата много ми се наелектрезира. Иначе изправя добре. Доста по дълготрайно от преди. И двата модела стават за къдрици, което е +.

# 453
  • Мнения: 31 179
А за тази преса имате ли отзиви?
Remington S9001 HYDRAluxe Pro
https://www.remington.bg/presi-za-kosa/presa-za-kosa-remington-s … 001-hydraluxe-pro

# 454
  • Мнения: 2 880
Препоръчайте преса до 60 лв от сайт с бърза доставка по възможност.
Благодаря предварително!
До допълня въпроса си :
Отпада бързата доставка защото търсех за подарък, а се оказа, че вече не е опция.
За себе си търся до макс 100 лв,защото ползвам 1 месечно, с тънка коса съм с малко чупливи кичури. Търся основно да е щадяща пресата. Също и сешоар. Бях решила да е на Парлукс, но не взех, че не почнах точния модел който хвалите. Ако не се изправям с четка и сешоар, има ли смисъл от Парлукса ?
Благодаря ви предварително за отговорите и търпението, но наистина нямам възможност да изчета много назад. 💐

# 455
  • Мнения: 138
Моля някой да ми препоръча хубава бюджетна ретро преса за коса, да издържа по-дълго време. Благодаря предварително Simple Smile

# 456
  • Мнения: 4 246
Аз имам на Ремингтън ретрото и е много добра, може да се регулира дълбочината на къдриците. Външният й вид също е доста добър, препоръчвам! 💯

Последна редакция: чт, 09 мар 2023, 09:56 от krystall

# 457
  • Мнения: 199
Здравейте, в търсене съм на нова преса но с едно условие - да има гребенче на нея. За съжаление изборът не е много голям. Спряла съм се на тези два модела   https://www.rowenta.bg/%D0%9B%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B8-%D0%B3%D1% … 30F0/p/1830008390  и https://angelcosmetics.bg/product/32097/presa-s-vgraden-podvizhe … r-bab2670epe.html . Моля за мнение и съвет както за посочените от мен така и за други.

# 458
  • Мнения: 108
И аз да се разпиша под Вас ,дами ❤
Мисля ,че цената е окей Simple Smile
А и нямам нерви да чакам от чужди сайтове .
Сменям моята Ghd, че нещо започна да ме скубе много .

# 459
  • Мнения: 4 014
Nadin05 не знам даи сте имала преди преса с гребен, но аз в момента имам такава и не върши работа. Пак си използвам моят отделно. Просто тряжва да си вземете един обикновен гребен и с него преди пресата да си помагате.
Поне това е моят съвет и мнение от опит.

# 460
  • Варна
  • Мнения: 2 263
Здравейте, много ще съм благодарна да ме посъветвате. От доста време не съм ползвала преса, но реших, че ми е време да си купя нова.
Косата ми е много къдрава, гъста, суха бих казала, трудно се изправят къдриците. Боядисана е. Загледала съм няколко преси и не мога да се реша всъщност коя е походяща за моята коса. Някой с такава коса да сподели?
Загледала съм Ремингтън Хидралукс про и няколко други модела, но съм отворена за препоръки до около 200-250лв максимум. Какво мислите за Otto?
Гледам разни инфрачервени, разни с не знам си какви терапии и прочее и съм вече доста объркана.

Последна редакция: нд, 12 мар 2023, 18:47 от Море!

# 461
  • София
  • Мнения: 5 720
Искам да ви се похваля!
Изпратих пресата за рекламация до Германия.
В четвъртък ми писаха,че е заменена с нова и изпратена обратно. 😀
Очаквам я с нетърпение, защото в момента използвам една която определено не ми върши работа. 🤭

# 462
  • Мнения: 1 915
Здравейте, много ще съм благодарна да ме посъветвате. От доста време не съм ползвала преса, но реших, че ми е време да си купя нова.
Косата ми е много къдрава, гъста, суха бих казала, трудно се изправят къдриците. Боядисана е. Загледала съм няколко преси и не мога да се реша всъщност коя е походяща за моята коса. Някой с такава коса да сподели?
Загледала съм Ремингтън Хидралукс про и няколко други модела, но съм отворена за препоръки до около 200-250лв максимум. Какво мислите за Otto?
Гледам разни инфрачервени, разни с не знам си какви терапии и прочее и съм вече доста объркана.
Миналата година бях подарила на приятелка тази тъмно синята, мисля, че е само тя е тозо цвят. Лично аз съм я изправяла и ми хареса. Тя има много гъста, естествено черна и дълга, чуплива коса. И загрява много бързо и не е много скъпа.

# 463
  • Варна
  • Мнения: 2 263
Здравейте, много ще съм благодарна да ме посъветвате. От доста време не съм ползвала преса, но реших, че ми е време да си купя нова.
Косата ми е много къдрава, гъста, суха бих казала, трудно се изправят къдриците. Боядисана е. Загледала съм няколко преси и не мога да се реша всъщност коя е походяща за моята коса. Някой с такава коса да сподели?
Загледала съм Ремингтън Хидралукс про и няколко други модела, но съм отворена за препоръки до около 200-250лв максимум. Какво мислите за Otto?
Гледам разни инфрачервени, разни с не знам си какви терапии и прочее и съм вече доста объркана.
Миналата година бях подарила на приятелка тази тъмно синята, мисля, че е само тя е тозо цвят. Лично аз съм я изправяла и ми хареса. Тя има много гъста, естествено черна и дълга, чуплива коса. И загрява много бързо и не е много скъпа.
Ето такава е, не знам дали има и друг цвят.

# 464
  • Пловдив
  • Мнения: 2 391
Момичета,от бюджетните на Ремингтън от s9600 ли сте най-доволни ? Гледах и s8500 ,също с добри коментари е

Общи условия

Активация на акаунт