StrongByScience - цена и отзиви

  • 1 407
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23
Здравейте,
Чувала съм (и виждала на снимки) доста добри отзиви за Strong By Science. Затова се учудвам, че в интернет не откривам конкретни суми на услугите им, за да мога да се ориентирам. Освен ако нещо не съм видяла правилно из сайта..
Има ли някой, използвал услугите им, който може да сподели колко струва да ти изготвят хранителен и тренировъчен режим и да те следят (доколкото разбирам 3 месеца е програмата). Също така дали се договаря в началото сума, която трябва да платиш, или всеки месец заплащаш, или пък си плащаш еднократно изготвените режими и след това всяка тренировка/консултация се таксува..
Ще съм много благодарна ако някой обясни! Наясно съм, че е доста индивидуална услуга, но все пак искам да преценя дали ми е по възможностите, а нямам дори бегла представа колко струва.
Разбира се ще се радвам и на отзиви как протича програмата, дали сте успяли да достигнете целта си и дали задържате резултата и без личен треньор.
Благодаря предварително Simple Smile

Последна редакция: пн, 21 фев 2022, 02:00 от Tolovka

# 1
  • Мнения: 7 737
плаща се за тренировките с инструктор, има няколко варианта с включен брой, около 20-25 излиза тренировката и плащаш като ги направиш, срок няма
фитнеса отделно го плащаш, ти си избираш в кой фитнес да ходиш, аз съм с мултиспорт,
режим не са ми изготвяли, но може и да правят ако поискаш
на мен храненето ми е лесно, защото от години съм на подобно
има хранителна консултация един час, после попълваш всеки ден табличка с кг, калории и протеин, там ти ги следи треньорът
аз съм на 1200 ккал на ден и 120гр протеин
смяташ ги във фитнеспал, може и там да те следи Simple Smile
меренето е веднъж в месеца - кг, обиколки и калипер

2 пъти седмично са ми тренировките, нямам амбиции за мускули, искам да разкарам мазнините - това какви са ти целите, също го говорите с треньора
започнах на 10 януари, свалила съм 3кг, паласките изчезнаха, шкембето намалява,  
няма да ми стане любим фитнеса, но без тренер няма да пипна дъмбел Laughing
доволна съм, има видим ефект

пиши им, те се обаждат по тел и обясняват всичко

# 2
  • Мнения: 23
Много благодаря за обяснението! Simple Smile Ще се свържа с тях, просто се притеснявах да не са космически суми.
Успех с тренировките, дано постигнеш желания резултат! Благодаря отново

Общи условия

Активация на акаунт