АВГУСТ 🤱🏼2022 🌸 (ТЕМА 6)☀

  • 22 711
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 328
Барбалена, забравих да ти кажа, че може и през сайта им да си запазиш час, нали повече ти харесва 😁Не се бавете наистина, казвам ви аз месец по-рано запазвах и бяха обрани часовете.

# 736
  • Мнения: 146
Ооо,какви сладки коремчета имате😍

# 737
  • Мнения: 215
Да се включа и аз в темичката по болната ми тема с килограмите.
Бях писала съвсем в началото на темата, но да се представя отново.
Втора бременност, с близнаци този път. Термин 15 август, но предполагам ще бъде доста по-рано.
За сега се очертават още 2 момченца 😀, демек ще ми станат 3
След ранният скрининг, докторката доста ме наплаши за качването на килограми при многоплодна бременност. От тогава супер много внимавам как се храня(без тесто, почти без сладко, пия само вода, ям до 19и30) и пак за 5седмици съм 3кг отгоре, направо ми се плаче. Общо 8кг от началото, но просто не знам какво още да променя.
17+3 съм и не мисля че усещам бебетата...

# 738
  • Мнения: 696
Хич не ми е зор да имам голям корем Simple Smile след 2 месеца ще ви пречи на всички и ще искате малки

# 739
  • Мнения: 98
Едно коремче и от мен! 😊 +3 кг.

# 740
  • Мнения: 2 492
Жива и здрава да си, Маноела Smile Два пъти звънях и не успях да се свържа. И после видях, че си писала, че може и през сайта. За първата седмица на април вече няма часове. Но записах се. Неизвестна, записвай и ти, да не останеш без час Hug Аз се подмотвам, защото първия път ми намериха час за след 4-5 дена.

Обаче друго ме озадачи. Аз искам да си правя пак БХС, а в сайта на НГЛ лаборатория пише, че се прави от 15 г.с до 19 г.с... А втората ФМ било добре да се направи след 20 г.с... Откъде идва това разминаване? Аз в неделя имам час при моя гинеколог и ще го помоля за мерките необходими за изследването, ама не очаквах такова разминаване. Всъщност, втория път пак ли изследват плацентарен протеин и какво беше онова другото? Аз главно заради тях искам пак БХС. Че първия път нали бях с ПаПП на долна граница и заради него ми изписаха аспирин...

# 741
  • Мнения: 3 945
Амели, сигурна ли си, че си бременна? Joy Тренираш ли? Сууупер малък ти е корема Flushed

Тренирах до Нова година, след това бях пред умирачка заради повръщането. Сега мисля пак да започна, че после да ми е по-лесно.

# 742
  • Мнения: 3 322
Жива и здрава да си, Маноела Smile Два пъти звънях и не успях да се свържа. И после видях, че си писала, че може и през сайта. За първата седмица на април вече няма часове. Но записах се. Неизвестна, записвай и ти, да не останеш без час Hug Аз се подмотвам, защото първия път ми намериха час за след 4-5 дена.

Обаче друго ме озадачи. Аз искам да си правя пак БХС, а в сайта на НГЛ лаборатория пише, че се прави от 15 г.с до 19 г.с... А втората ФМ било добре да се направи след 20 г.с... Откъде идва това разминаване? Аз в неделя имам час при моя гинеколог и ще го помоля за мерките необходими за изследването, ама не очаквах такова разминаване. Всъщност, втория път пак ли изследват плацентарен протеин и какво беше онова другото? Аз главно заради тях искам пак БХС. Че първия път нали бях с ПаПП на долна граница и заради него ми изписаха аспирин...
ФМ няма нищо общо с БХС затова идва това разминаване. Замерите за късния БХС на мен си ми ги прави моята докторка, а след това си ходех на ФМ.

# 743

Общи условия

Активация на акаунт