Кога ще слагате елхата?

  • 3 988
  • 115
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 044
Имам две изкуствени елхи,много красиви и ги украсявам винаги към 1 декември,а също така и много коледни украшения имам,а и всяка година все купувам още и още CrazyСега пак накупих разни украшения и само чакам да стане 1 декември smile3508а може и по-ранно да почна с украсата.Държа я до почти края на януари и ми е много зимно и празнично в къщи

# 16
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Началото на декември, за да се радват децата по-дълго.

# 17
  • Мнения: 780
Имам две изкуствени елхи,много красиви и ги украсявам винаги към 1 декември,а също така и много коледни украшения имам,а и всяка година все купувам още и още CrazyСега пак накупих разни украшения и само чакам да стане 1 декември smile3508а може и по-ранно да почна с украсата.Държа я до почти края на януари и ми е много зимно и празнично в къщи
и аз така все купувам още и още играчки и май ще трябва да си вземем още 1 елха Simple Smile украсяваме я в началото на декември и я държим до края на януари . с децата я сглобихме още миналата седмица и нямаме търпение да наближи декември да я украсим santa2

# 18
  • София
  • Мнения: 6 798
Преди 6.12 започвам с украсата, елхата и нея някъде там, но преди средата на декември, задължително! Laughing

# 19
  • Мнения: 5 539
Когато излязат елхи на пазара. Това се случва не по-рано от 10 декември. Къде ги намирате тия елхи в средата на ноември не ми е ясно, освен ако не са изкуствени Confused
Апропо, тази година няма ли да има дебат "Естествена или изкуствена елха?" Mr. Green, за да се види кой е природозащитник и кой - естет? Wink

# 20
  • Мнения: 4 473
Обикновено я слагам 10-тина дни преди Бъдни вечер Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 1 483
На 24-ти декември- винаги е било така вкъщи

# 22
  • Мнения: 2 242
в началото на декември, но тази година не знам как ще стане  newsm78 Зори почна да пипа и разузнава всичко Mr. Green хич не знам как голямата елха ще оцелее и 2 дни  Mr. Green

Последна редакция: нд, 12 ное 2006, 13:08 от Slavi

# 23
Ние украсяваме елхата на 24 декември bowuu

# 24
  • Мнения: 6 164
Ние украсяваме елхата на 24 декември bowuu

Ние също. Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 1 181
към 15 декември слагам украсата, съответно и елхата.

# 26
  • Мнения: 1 409
Ако питаш мен бих я сложила още сега,но си мисля,че ще бъда обявена за много луда.
За това ще взема да поизчакам още малко и ще я сложа към 15 декември

# 27
  • Мнения: 338
Унас я украсяваме на 24

# 28
  • Мнения: 6 461
Към средата на Декември. Wink

# 29
  • Мнения: 7 723
ние я украсяваме на Никулден
 

Общи условия

Активация на акаунт