Пазаруване от AboutYou.bg – Тема 6

  • 57 572
  • 787
  •   1
Отговори
# 60
  • Русе
  • Мнения: 5 356
Моето яке Бруноти е от такъв тънък шушляк - изпрах го на 30 C на Деликатна програма и ниска центрофуга и е ок. За преходно яке топли доста.

# 61
  • Мнения: 113
Sonya25 за над 100лв

# 62
  • Мнения: 571
Здравейте, бих искала да попитам следното: направих поръчка на два чифта обувки, реших, че ще върна единия чифт. След известно време реших, че искам да върна и другия чифт. Сега, като съм изпратила първия чифт с документите за връщане и искам да върна и другия, откъде да взема документи за връщане? Трябва от профила ми ли да ги разпечатам или не става така? Някой да е имал същия случай? Благодаря!

# 63
  • Мнения: 20 239
В профила ти при поръчките, под даденият артикул има опция -Върни, като я натиснеш, ти излиза опция - Генерирай документ за връщане. После си го разпечатваш.

# 64
  • Мнения: 67
25TEDI за над 100лв, валидно 48ч.

# 65
  • Мнения: 475
Генерирате нов документ за връщане. От него си записвате на листче товарителницата и в офиса на Еконт им я казвате. Те ще принтират лепенката. Това в случай, че нямате принтер под ръка.

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 102
                                                                         
Поръчах си тези боти на Тамарис, много съм доволна. Имат страхотна стелка и са много удобни за ходене. https://www.aboutyou.bg/p/tamaris/kasi-botushi-s-vrazki-7079852

# 67
  • Русе
  • Мнения: 5 356
Номерацията как е - стандартна или?

# 68
# 69
  • Мнения: X
Номерацията как е - стандартна или?
По-скоро си отговарят. Аз получих 40 от тях, но ми бяха леко големи. Нося между 39 и 40. И на мен ми харесаха доста, но не поръчах по- малки, защото избрах друг модел.

# 70
  • Мнения: 1 895
Тамарис си отговарят според мен

# 71
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 446
Отговарят си и според мен.

# 72
  • Мнения: 125
Някое кодче да се намира

# 73
  • Мнения: 381
В приложението има допълнително намаление до 40%.

# 74
  • Мнения: 1 187
И аз код търся, че тези 40% на моят артикул са около 5%

Общи условия

Активация на акаунт