Целувате ли се?

  • 5 361
  • 122
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 678
Да целуваме се!За добро утро или лека нощ задължително,когато отива или си идва от работа пак.По някой път много спонтанно започваме да се целуваме продължително и то не само вкъщи,но и навън.Може да ви се стори смешно но винаги когато минем по улица Будапеща се целуваме-само непомня защо си бяхме избрали тази улица  Heart Eyes

# 106
  • Мнения: 44
Целуваме се много. От 18 год сме семейство, но никога не сме се криели от децата ни, когато проявяваме нежности един към друг. За нас и за тях е естествено да видят мама и тати как се гушкат и целуват.

# 107
  • Мнения: 929
Постоянно се целуваме с причина или без.Най ми харесва когато мъжа ми тръгва за работа и дойде до леглото и ме целуне нежно за довиждане. Забелязах обаче че и малката като ни види иска да се целува, иначе неще и недава.

# 108
  • ново
  • Мнения: 5 964
Целуваме се, ей така - спонтанно, задължително го изпращам и посрещам от работа с целувка, той мен също Heart Eyes

# 109
  • Мнения: 1 370
При нас останаха само целувките за лека нощ Sad

# 110
  • Мнения: 188
Целуваме се постоянно, дори не се крием от децата, няма после да се чудят какво става.
 Crazy

# 111
  • Мнения: 463
много, по всяко време, без повод.

# 112
  • Мнения: 104
Стига бе, хора.... не дейте така.... и ние не спираме да се целуваме ..... със/без повод..... но какви са тези черни статистики, които ни вадите  Naughty

# 113
  Kissпостоянно се мляскаме с и без поводи. Имаме си и няколко дежурни целувки сутрин и вечер като се приберем от работа

# 114
  • Мнения: 96
При нас той се притеснява, когато има хора Simple Smile Е, има и нещо вярно, че целувките се разреждат с времето.
Но очевидно не само времето влияе - откакто забременях нещата са различни - върнаха се романтичните времена -
целувки всяка сутрин на изпращане, целувка като се върне, независимо дали спя или не, гушкане и т.н.
Дано да не се промени като дойде бебето newsm03

# 115
  • Мнения: 133
да, с повод и без повод, при нас  целувката е равносилна на "Обичам те".

# 116
  • Мнения: 3 500
Да, целуваме се.Винаги, когато се сетим  Laughing

# 117
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
колкото напредва брака, толкова целувките се разреждат
Мислите ли наистина, че това има значение  Thinking

  Май има, наистина...
  Целуваме се, все още. Но определено не колкото преди 7 години.

# 118
  • Мнения: 1 284
Да, целуваме се.Винаги, когато се сетим  Laughing
Heart Eyes

# 119
  • София
  • Мнения: 3 688
Целуваме се:)
С и без повод:)

Общи условия

Активация на акаунт