а Коледата чука на вратата

  • 5 572
  • 126
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 412
Може би часа да е от 17 или 17,30 за да може по-малките да се наспят.
За мястото не знам какво мислите - да е някъде където има поглед върху децата. Бъни не е лош клуб, но децата са много отделени, а камерите не дават поглед навсякъде.

# 31
  • Мнения: 313
23.12 с две деца

Не е лошо, освен гласуването, да се отчитаме и тук, защото ще стане объркване при преброяването на децата после - не е ясно бройката деца за коя дата се отнася.

Или да се променят отговорите в анкетата:
на 16.12 с 1 дете
на 16.12 с 2 деца 
на 16.12 с повече деца/колко?/
на 17.12 с 1 дете
на 17.12 с 2 деца
на 17.12 с повече деца/колко?/
на 23.12 с 1 дете
на 23.12 с 2 деца
на 23.12 с повече деца/колко?/

и само една възможност за отговор.

# 32
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Гласувах за 23-ти. На 16-ти ще празнуваме рождения ден на Яни, на 17-ти сигурно пак ще сме ангажирани, не знам... На 23-ти ни е най-сигурно.

# 33
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Клуб Бъни и цените
Предлагам ви този клуб защото за него мога да говоря. Не съм го посещавала - не знам как изглежда на живо, но съм виждала снимки и ми хареса. Ще помоля една приятелка да ми прати снимки. Ако някой може да уреди някаква друга зала- ок. Но мисля пак доста късно се сещаме за това и не знам как ще го уредим.

# 34
  • Мнения: 2 543
Ние се записваме за 23-ти. Само не зная дали ще сме двама родители или само аз. Детето ни е едно (засега  Simple Smile ).

# 35
  • Мнения: 4 414
сори, ама промених анкетата. Живко е прав - така се отчита по-лесно. хайде, гласувайте пак, моля. много съм тъпа - не видях, че може да се редактира анкетата и направо направих нова Embarassed Embarassed Embarassed
аз за мястото нямам претенции, стига да ни побере. часът наистина е хубаво да е около 17 - 17.30
не съм сложила край на анкетата, но все пак мисля, че до понеделник трябва да решим колко сме и за кой ден става дума, защото наистина е къснично.

Последна редакция: чт, 16 ное 2006, 14:48 от agneshka

# 36
  • София
  • Мнения: 4 412
Гласувах за 17, 23 вече ще е започнал семейния празник. Мисля, че е най-добре преди 20-21 да е празника. По принцип избягвам контакти на Дара 3-4 дни преди празници, защото ако лепне вирус, точно по празниците много трудно се намират доктори. А какво мислите за вариант 9-10 декември?

# 37
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Гласувах за 23 с 1 дете /ама е диво за две, ако това се брои  Mr. Green/

# 38
  • Мнения: 8 463
17 с две деца,първо гласувах,сега ще чета подробно за клуба

# 39
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Детски клуб Приказка без край
Вижте и това тук.

# 40
  • Мнения: 2 543

Това изглежда много добре. Доста деца е събрало на откриването си, така че поне от тази гледна точка е подходящо. Другото предимство е, че е ново, защото обикновено в началото всички се стараят повече. Wink

# 41
  • Мнения: 3 743
И на мен ми изглежда доста добре, но доколкото разбирам все още нямат оферти за Коледа newsm78,  така пише в сайта.

Очаквайте,скоро приказни програми и оферти за партита по случай Коледа и Нова година!

# 42
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Силве това на място ще го уточним. Между другото май е в Гео Милев дали би могла да наминеш от там?

# 43
  • Мнения: 4 414
да, в Гео Милев е. Ния е малко болна, но ако до тогава не сме го проверили, в неделя бихме могли ние да минем да разпитаме...не е много далече от нас.

# 44
  • Мнения: 3 743
Силве това на място ще го уточним. Между другото май е в Гео Милев дали би могла да наминеш от там?
Разбира се, че мога. Сега видях, че е съвсем близо до нас, а се чудех от къде ми е познато Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт