а Коледата чука на вратата

  • 5 571
  • 126
  •   1
Отговори
# 60
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Мисля, че закачките ще са интересни и на по- малките. На мен ми харесва по- динамичния вариант. Гласувах за 23, но ако решите да е в друг ден- мога във всеки един от посочените.

# 61
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
гледам, че повечето сте за 23.12, утре почвам да пиам децата в кабинета, за да гласувам и аз

# 62
  • Мнения: 3 743
В Нашите деца също има предложение за Коледна среща, сигурна съм, че нямате нищо напротив да бъдем заедно Hug Ако сме в Приказка без край трябва да имаме предвид капацитета на клуба (30-35 деца и 30 родители), а ако се съберем повече трябва да търсим друго място  bouquet

# 63
  • София
  • Мнения: 4 412
Тогава ви предлагам да се видим на 17.12 /за тези които няма да са в София/ и на 23.12 пак Hug

Последна редакция: вт, 21 ное 2006, 15:24 от tigonew

# 64
  • Мнения: 4 414
Тогава ви предлагам да се видим на 17.12 /за тези които няма да са в София/ и на 23.12 пак Hug
аз съм ЗА

# 65
  • Мнения: 3 743
Това е офертата от Приказка без край:

Искате ли да изживеете една Коледна приказка, заповядайте при Нас и ние ще ви я разкажем! " Лапландия"  не е вече една измислена страна,тя е една истинска "Приказка без край" и в нея Дядо Коледа,джуджето Чочко и Снежанка са съвсем реални!За Коледа и Нова Година, предлагме на вашето внимание различни коледни програми,"Приказка без край" ще ви отведе в вълшебният свят на Коледните чудеса!

за деца от 1г. до 4г.

" Куклен театър "-" Изгубените подаръци на Дядо Коледа " разказани от Снежанка, не без помощта на Добрият старец, който ще зарадва всички деца с индивидуални подаръци!

за по-големите: над 4г .

Уникална Коледна Шоу програма: " Коледните пакости на джуджето Чочко "!(със специалното участие на Снежанка,джуджето Чочко и разбира се Дядо Коледа, придружено от много смях, игри, подаръци и куп приказни изненади!

Възможностите са 2,единият вариант е свободен прием,клубът ще пусне 3 дати в който чрез записване ще се събира група,след като се постигне максимума от 35 деца,тази дата ще се затваря. Куверта ще бъде 16лв. и ще включва(Коледна програма,наем зала,сокче Капи по-избор за всяко дете,индивидуален подарък поднесен лично от Дядо Коледа,какички,коледна украса,клубът ще се затваря за тържеството в рамките на 1ч.30мин,ще има много игри и забавления ).
Вторият вариант е да се избере програма по избор от двете горепосочени,и да се събере група (приятелски кръг)деца  поне 10 минимум или 35 максимум,тогава куверта е 20лв и включва: Коледна програма,детско меню(сандвич,пържени картофки,шок.яйце  и сок Капи по избор),индивидуален подарък поднесен лично от дядо Коледа,какички,наем зала,като клубът ще се затваря за тържеството,продължителноста на което ще е 2ч. Записвания за партитата стават поне две седмици по-рано,за предпочитане до края на ноември на тел. 0888 935 937 или 0887728371 или на място:кв.Гео Милев,ул.Гулаш 14,детски парти клуб "Приказка без край",тази информация ще бъде изнесена и в сайта на клуба.
с уважение,
Диана Младенова   

# 66
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Прелюбезна доня Йосеряния (и вие, прекрасна Нино  bouquet), какво ще кажете за още ентусиасти, да се съберем като миналата година? Ей тук се обсъжда, но нищо не е решено:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=143757.40.

# 67
  • Мнения: 1 193
Нямаше ме няколко дена и си мислех че темата е напреднала.Малко съм разочарована,но нямам право да се оплаквам защото не мога да участвам в организацията.Разбирам че миналата година сте се събирали и искрено ви завиждам.Ще има ли парти за нашите деца,където да не се чувствам изолирана заради това че не ходи и е все на ръце.Детето въпреки уврежданията заслужава да е сред деца а и аз да почуствам радостта от празника.

# 68
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Бебоче - за какво си разочарована?
Вчера бях в клуб "Приказка без край". Мястото е като за нас- не повече от 15-20 деца и родителите им.
Може да се видим по- камерно там, а който има желание да посети и другото мероприятие.
Аз лично за моите деца съм против да има какъвто и да е дядо Коледа, освен този в Детската градина и точно  на Коледа, защото миналата година имаха пет! повтарям пет! пъти среща с  Дядо Коледа и всичко толкова се обезцени в малката глава на сина ми, че му беше  писнало да го чака и да идва, и да му подарява подаръци и си го каза. Накрая когато трябваше да получи подаръците точно на коледа вече не му беше изобщо интересно. Така, че е добре да решим как ще го правим. Камерно- във формат форумска среща, или с голямата група.

# 69
  • София
  • Мнения: 2 356
Aз лично, без да си налагам мнението, предлагам да направим наша среща, а който иска да отиде и на двете места. На мен ми се иска да посетим и двете мероприятия, но има време до тогава, ако сме здрави ще стане. На дядото Коледа не държа, защото смятам, че Белослава няма да се впечатли толкова, но пък другите да кажат. Както решите. Нека да е място, където децата, които не ходят, а и родителите им, също да се чустват комфортно.

# 70
  • Мнения: 4 414
аз съм за следния вариант - Приказка без край, без никакви преставления. пускаме децата да беснеят и ние да се видим на сладки приказки. това да стане на 17, за да могат желаещите да отидат на общофорумския дядо Коледа на 23.12. Ния е абсурд да гледа един час театър, така че ние май ще го пропуснем.

# 71
  • София
  • Мнения: 4 884
Аз определено подкрепям идеята за наша си срещичка, а който има желание, нека вземе участие и в общофорумската. 17-ти е чудесна дата, а и мисля, че нашите деца трябва да се срещат по-често, за да си се чувстват приятелчета, както ние се чувстваме приятели. С Дядо Коледа или без него, ние сме с вас.....

# 72
  • Мнения: 3 743
Ако искате да се видим на 17 -ти newsm78, не знам дали в "Приказка без край" ... (лично на мен ми се струва малко скъпичко там Confused)... или някъде другаде.  Но е време да решим все пак къде и кога  bouquet

# 73
  • София
  • Мнения: 4 412
bebo4e, не се разочаровай Hug Да направим наша среща на 17.12, а който иска и на 23.
"Приказка без край" може и да е скъпо, мисля, че беше 20 лв. Понеже и няма много време, ако искате утре да позвъним по тел. и да проверим за 17.12 къде има места. Аз вече почти мога да говоря, така че мога да звъня.

# 74
  • Мнения: 3 743
bebo4e, не се разочаровай Hug Да направим наша среща на 17.12, а който иска и на 23.
"Приказка без край" може и да е скъпо, мисля, че беше 20 лв. Понеже и няма много време, ако искате утре да позвъним по тел. и да проверим за 17.12 къде има места. Аз вече почти мога да говоря, така че мога да звъня.


Ако решите да сме в "Приказка без край", мога да отида до там и да запазя дата и час.

Общи условия

Активация на акаунт