Какъв е образът на средностатистическата форумка?

  • 4 164
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 615
Средностатистическата форумка е много чувствителна! Особено, когато става въпрос за дете или жена в беда.
Ноооо... само до 2, максимум 3 теми седмично! Повече от това не може да понесе и го удря на безразборен секс, чалга и клюки, което се нарича позитивно мислене.  bowuu

# 16
  • Мнения: 46 518
Напоследък само един образ ми изплува ... средностатистическата форумка вярва, че в останалите семейства ситуацията е като в нейното- всичко друго приема за фалш.

# 17
  • Мнения: 3 405
Сутрин се събужда с перфектна прическа и грим, нищо, че цяла нощ е била на коктейл в отбрано общество, а после е изпълнила перфектно съпружеските си задължения, без да мисли за себе си, а единствено и само за половинката си.
Направила е кафе и закуска за домочадието и в съвършено добро настроение се е заела с кариерата си. Пред нея въпроса "Деца или кариера?" не стои, тя идеално ги съчетава и двете Sunglasses

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Вчера гледах "Такъв е животът", имаше една бъдеща булка - любим цвят - розово, къща в околностите на София с голяма градина, предложение с пръстен, искала един ден да е абсолютен център на внимание, повтаряше "нали" след всяка втора дума...
Ей за тая мома вчера си казах "Каква прекрасна средностатистическа форумка ще излезе от нея!"

# 19
  • Мнения: 3 447
Много обича този  #Cussing out и този  #2gunfire емотикон, в големи количества.

# 20
  • Мнения: 7 837
Има повечко килограми и е пълна с кариеси...

# 21
  • Sf
  • Мнения: 808
Темата беше жестока, участвах активно тогава Joy Къде се изгуби авторката й, някой да знае?

Днес пусна тема за това откъде в интернет можем да си сваляме книгии Simple Smile И аз като отворих темата й за средностатистическата форумка, си помислих същото Simple Smile И после видях новата й тема Simple Smile

Средностатистическата форумка активно участва в теми с абсурдни заглавия и се залива от смях Simple Smile

# 22
  • Мнения: 5 228
Средностатистическата форумка е чувствителна и романтична натура, профилът й бъка от мисли на Гарлин или както там се казваше онзи пич с вдишванията. Не може да си представи как до сега се е изразявала без емотикони.

# 23
  • Мнения: 4 555
Захранва късно, кърми до първия училищен звънец (минимум), готви всеки ден първо, второ и десерт на мъжа си (два пъти дневно), пуска всеки ден пералня, обезкосмена е навсякъде, красива е, ползва козметика за поне по 100 лева едното кремче, винаги професионална боя за коса, пазарува в МОЛ-овете, има две висши, знае 5 езика, гради кариера, прави секс всеки ден, вечно е заета и кисне нон стоп във форума  Crazy
Е, ти направо изчерпа темата Simple Smile Joy

# 24
  • Мнения: 1 114
Спомних си как в една тема авторката използва ей този емотикон  Shocked след мой постинг и ми каза, че аз съм била първата, която си признава еди какво си. На пръстите ми беше да й напиша, че явно е от средностатистическите форумки, но се отказах.

И за това пусна цяла тема!?!
А това е поводът...

Не обръщам такова голямо внимание. Освен коли и пушки и пистолети, като се замисля други играчки май няма синът ми. Той щял да става детектив ooooh!

Офф: Впрочем аватарът ти някак си не ти отива на личната титла...

# 25
  • Мнения: 1 100
Средностатистическата форумка се подмокря само като види името joro01, а пък докато му прочете поста е получила вече оргазъм. Twisted Evil

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Средностатистическата форумка се подмокря само като види името joro01, а пък докато му прочете поста е получила вече оргазъм. Twisted Evil

Глупости!
Средностатистическата се възмущава от жоро и го плюе в несвяст  Grinning

# 27
  • Мнения: 1 100
Средностатистическата форумка се подмокря само като види името joro01, а пък докато му прочете поста е получила вече оргазъм. Twisted Evil

Глупости!
Средностатистическата се възмущава от жоро и го плюе в несвяст  Grinning

Нека не се лъжем! Може и да се възмущава, но тайно си мечтае да бъде едно от онези пичета, дето се возят в мерцедеса и могат да се докоснат до съвършенството на жорко, ако се сещаш за какво говоря.

# 28
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236

И за това пусна цяла тема!?!
А това е поводът...

Не обръщам такова голямо внимание. Освен коли и пушки и пистолети, като се замисля други играчки май няма синът ми. Той щял да става детектив ooooh!

Офф: Впрочем аватарът ти някак си не ти отива на личната титла...


Цялата тема пуснах по принцип, ако беше затова, щях да си кажа още в първия постинг и щеше да е веднага след реакцията ти.
И какво ми е на аватара и титлата, не се вързва май с образа на средностатистическата форумка Wink
Свещи се палят не само в църква и не само на коледа. Аз си ги паля и по други поводи, например на Нова година.

# 29
  • Мнения: 1 002
Средностатистическата форумка се подмокря само като види името joro01, а пък докато му прочете поста е получила вече оргазъм. Twisted Evil
не е точно така .
веднага се информира модератор , че Жоро е расист , примерно , докато форумката на спира да обижда циганите при всеки удобен случай
а, и докато форумката чака да бъде баннат Жоро , тя не спира да му прави обидни квалификации .

Общи условия

Активация на акаунт