Какво мислите за името...

  • 3 044
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 489
Името е хубаво, но лично предпочитам Слави, така "в"-то се изговаря!

# 16
  • Мнения: 3 042
Хехе, мъжът ми се казва така, много е готино това име! И за фамилия после също - кратко и ясно, звучи гордо, има славянски корен, навява асоциации със "слава"- така че - добър избор. Викаме му на галено "Слави".
В сливенския край е много разпространено, че чак им е омръзнало, но аз за пръв път го чувах и много ми хареса.  Mr. Green

# 17
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
Много даже ми харесва. Simple Smile

# 18
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Слав звучи много добре. Поздравления за избора!

# 19
  • Мнения: 2 274
Много хубаво име. Звучи силно и в същото време  не е прекалено тежкарско. Поздравления!

# 20
  • Мнения: 3 334
Много е хубаво името,но може и Станислав.Майка ми се казва също Стефка и аз обмислях вариант ако е момче да се казва Станислав.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Ми хубаво си е именцето. Само не знам ти защо питаш хората? На теб нали ти харесва?

# 22
  • Мнения: 1 277
Името е хубаво, а детенцето ще си има и имен ден (на 5. Декември- св. Сава). Но аз лично харесвам Светослав и Станислав повече.

# 23
  • Мнения: 246
Цитат на: Kitty
Стефка и Цветослав


супер име си избрала

# 24
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Май само на мен не ми харесва...

Стефан не става ли?

# 25
  • София
  • Мнения: 15 222
Имам приятел, който се казва Слав. Винаги много съм харесвала името му.  thumbsup

# 26
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 672
Името е супер!
Звучи ми по-добре от Станислав, Светослав и Слави.

# 27
  • Мнения: 1 038
Името ми харасва и не е 4есто срещано,за разлика от нашето. thumbsup

# 28
  • Мнения: 3 880
Цитат на: Erica
Май само на мен не ми харесва...



Не си само ти. И на ме не ми харесва, звучи ми някак отсечено или незавършено (незнам как точно да го опиша), но това не е важно- важното е на родителите да се харесва Laughing
Аз в този случай бих избрала Светослав (щом е важно да е комбинация от баба и дядо), по-добре ми звучи, а и пак има "Слав" в него. Но това си е лично мое мнение и вкус де, разсъждавам си само "на глас"

# 29
  • Мнения: 2 051
Мисля, че е супер - кратко и изразително.

Общи условия

Активация на акаунт