Дали ще се отрази на детето ми...

  • 1 059
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 447
Мисля, че това не бива да се абсолютизира... И аз като теб се притеснявах, понеже бременността ми беше низ от лични, професионални и битови проблеми, но пък бебето ми беше много спокойно  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 3 835
............................................................Позволи си да си малко егоист поне сега! Wink
Желая ти спокойна бременност!  bouquet

Точно сега е момента да мислиш преди всичко за себе си и бебчо. Не вярвам твоята нервност да му навреди, но все пак то е там, в теб, под сърцето ти, чува и усеща. Бъди малко по-егоист, заради него. Почивай си повече и бъди над нещата.  smile3525

# 17
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Имах една изключително напрегната и нервна бременност. Бях в 4-ти месец когато си купихме апартамент, имахме хиляди перипетии с брокерите, продавачите ни оставиха в наследство 200 лв сметки, така и не ни ги дадоха парите. След това започнахме ремонт из основи, бързахме да се пренесем, защото не ни се плащаше и на банката и на хазяите в квартирата. В 7-ми месец почина абсолютно внезапно свекър ми, млад човек, здрав. Единият ден го има сред нас, смеем се веселим се, а на другия вече го оплакваме. Шокът беше невероятен, не мога да го опиша с думи. Две седмици след това загубих и работата си. Мислех, че бебка като се роди ще е изключително нервно и ревливо бебе. Сега не й се чува гласът, мислех си, че не умее да плаче. Кротка и спокойна е, едно весело и жизнерадостно бебченце. Така че явно при мен нервите през бременността не се отразиха на шушката.

# 18
  • Мнения: 683
При мен не намерих никаква закономерност Peace!Наслаждавай се на бременността си!
Hug

# 19
  • Мнения: 8 917
Престани да се тормозиш и за това Hug

# 20
  • Мнения: 742
Престани да се тормозиш и за това Hug

 PeaceАз като имах спокойна бременност защо ми е нервно детето? Не мисля, че е гаранция, че ще е нервно.
И както вече са ти казали
Бъди малко по-егоист, заради него. Почивай си повече и бъди над нещата.  smile3525

# 21
  • Мнения: 35 968
старай се да бъдеш по-спокойна и не се товари с мисли какво е възможно вече да си била направила!
лека бременност!

Общи условия

Активация на акаунт