Откъде сваляте книги?

  • 15 523
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 50
Ти обаче ме вдъхнови и гледай какви ги намерих днес:

http://audiokniga.biz.ua/download.html


Този сайт е много интересен. Днес го разгледах. Там пише, че може всяка една книга, която имаш в текстов формат, да я обърнеш в mp3.  Ще видя дали ще успея да го направя, защото тогава възможностите ни стават почти неограничени.  Текстове на книги в интернет мога да намеря хиляди: от класика до съвремени.  Благодаря ти за този сайт. Аз между другото също успях да намеря няколко с аудио-книги с бесплатно теглене, но самите заглавия не ми харесват. Има предимно фантастика.

# 16
  • Sf
  • Мнения: 808
sveta, я очень рада Simple Smile

Свалих си Парфюмът. Малко дървен е гласът, технически такъв.  Като че ли английските аудио книги ги правят с по-интересно озвучаване. Но нали казват в сайта, че от текстова книга могат да направят аудио такава. Може би затова звучи малко суховато. Но пак е нещо. Радвам се, че са ти харесали Simple Smile

# 17
  • Мнения: 50
В сайта пише, че тези книги не се четат от хора, а от някакво устройство, затова гласът е "дървен", без интонации и дори погрешни ударения понякога. Но все пак е нещо. И аз си свалих Парфюма. Като слушаш повече, свикваш с гласа.
А например Алхимик намерих дори с музикален съпровод, но в друг сайт

# 18
  • Мнения: 229
Все още май няма такава програма за четене на глас на български. Преди време бях изтеглила руска програма и пуснах да чете български текст - става но много трябва да се замисляш над всяка казана дума, защото си ги чете по руските фонетични, граматически и т.н. правила.

# 19
  • Мнения: 229
Помежду другото някой ако мерне Мемоарите на една гейша на български да свирка Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт