Отговори
# 15
  • Мнения: 2 677
Може, може.  Crossing Arms
При мен така се получи - три теста, все отрицателни. Аз спокойна - викам от хормоните ще да е това закъснение (по принцип имах такива сериозни проблеми, та не ми правеше впечатление, ако не ми дойде по няколко месеца). И после при доктора като кукувиците - бебе и то голямо, трети месец.  #Crazy

# 16
  • Мнения: 253
Здравей, munieca! Явно е много индивидуално. Аз си правих тест един ден след датата, на която трябваше да ми дойде и беше положителен. Имай предвид, че трябва да го направиш рано сутрин - така отчита най-вярно, а пък и както виждаш, при всеки е различно. Успех!!!

# 17
  • Мнения: 1 117
При мен в деня на М. ми се появи мнооого бледа черта. Почти въображаема. Втората черта стана съвсем ясна едва след 7-дневно закъснение.

# 18
  • Мнения: 4 621
Може нивото на хормона все още да не е достатъчно високо, за да бъде отчетено от теста. При мен след 2 -3 дневно закъснение имах отрицателен тест, а след ден втора много много бледа чертичка.

# 19
На мен в деня, когато трябваше да ми дойде теста ми беше отрицателен отвсякъде. След седмица показа втора мнооооого бледа черта, доктора ми каза, че това също е отрицателен тест и сигурно ще ми дойде. Да ама не. След 11 дена теста ми беше вече положителен и то направен вечерта. Така че всичко е строго индивидуално. Дано и при теб е така. Успех!

# 20
  • Мнения: 3 092
Два дни след закъснението на м. тестът ми беше отрицателен.След 5 дни вече  беше с втора много бледа черта.Сега чертата реве в количката  smile3521
Ще стискам палци!Дано резултатът да е такъв , какъвто ти искаш.
Ще следя темата! newsm10

# 21
  • Мнения: 132
РАЗБИРА СЕ ЧЕ ИМА НАДЕЖДА. ПРИ МЕН СЪЩО НЕ ПОКАЗА  А СЪМ БИЛА В 3ТА СЕДМИЦА ИЗЧАКАХ ОЩЕ 10 ДЕНА И ДВЕТЕ ЧЕРТИЧКИ СЕ ПОЯВИХА Simple Smile. ПОЖЕЛАВАМ ТИ СЛЕД СЕДМИЦА И ПРИ ТЕБ ДА Е ТАКА И ДА НИ СЕ ПОХВАЛИШ НЕПРЕМЕННО Grinning

# 22
  • Мнения: 140
Напълно възможно е теста да не отчете правилно резултата.Когато направих първия си тест,бях пила много течностни и за това излезе отрицателен.малко се разочаровах,защото усещах че има нещо,а на теста само една чертица.Изчаках и направих теста отново след около 10 дни и се оказа положителен.Така че не се отчайвай,твърде възможно е да не е отчел правилно резултата.Стискам палци резулата да е такъв каъвто най-много искаш.

# 23
  • Мнения: 85
При мен теста -тип писалка излезе положителен, веднага след това си направих този с лентичките дето се топят в легенче-отрицателен! Е бременна съм и тогава бяха минали 10 дена от закъсненението поне! Тъй че-100 % гаранция няма за точен резултат.

# 24
  • Мнения: X
Правих 2 теста за бременност - отрицателни. В този период се наложи да взема важно решение, свързано с бизнес и изцяло зависещо от това дали съм бременна или не. Е, взех го, започнах да работя в тази посока, но все още не ми идваше - купих sure check, който веднага отчете бременност. Живот и здраве всеки момент очаквам да родя Simple Smile

# 25
Здравей, моите първи, два теста бяха отрицателни.Бях си взела на две различни фирми,и  понеже нямах търпение да разбера резултата отидох в една частна клиника и там си направих изследвания.....и доста ме зарадваха като ми казаха, че теста ми е положителен, така че желая ти УСПЕХ!

# 26
  • София
  • Мнения: 7 097
Правих три теста на различни фирми 20 дни след като ми закъсня цикълът и трите бяха с по една чертичка, а бях бременна...Тъй че, има надежда... thumbsup
Пожелавам ти го, ако това е желанието ти  Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 4 035
Ако теста ти отчита "НЕ", може и да лъже по ред причини. но ако отчита "ДА" - няма мърдане. Направи си още един за всеки случай, но и на лекар иди.
Успех  Hug
Изчакай още малко.Успех!!! Peace

# 28
  • Мнения: 251
Здравей. Моят тест също беше отрицателен два дни след закъснението. Бяхме много разочаровани, ама на третия ден след закъснението друг тест ми показа много бледа втора чертичка.  Grinning Колебаехме се какво ли значи, ама както каза една моя позната тогава, посочвайки дъщеря си "ами ето я и моята бледа чертичка" Така че не бързай, а иди на лекар. Трябва търпение, колкото и да го нямаш в момента. Успех Simple Smile

# 29
  • Мнения: 6 461
Здравей и добре дошла сред нас   bouquet. Аз мисля, че трябва да изчакаш още малко и да повториш теста. Дано да е резултата който очакваш. Най-добре ще е да направиш и кръвен тест.  И в двата случая ще е добре да направиш консултация с лекар.
Успех   bouquet
И аз така мисля. Peace
Успех  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт