За или против изневярата?

  • 6 501
  • 105
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 126
..?Мнението ми май много ви интересува..а? Thinking..П..Не се терзая за нищо!!Просто това е част от живота  Hug.Изневярата е част от него..и ми беше интересно вашето мнение..това е:)Защо трябва да се терзая за нещо  щом го споменавам само ?Не мисля , че това е повод да си мислите тека  Naughty..Но както и да е ?Много ще ми е хубаво ако все пак си напишето мнението.. Grinning....Ще ми е много приятно Peace

# 16
  • Мнения: 242
И аз съм против изневярата, но е факт, че има случаи, в които именно изневярата "заздравява"   брака  33uu

При мен това няма как да стане!
По-скоро ще заздрави скандал!  #2gunfire

# 17
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Ако кажа,че е вреда няма да излъжа,но човек никога незнае какво ще му поднесе живота,нали?

# 18
  • Мнения: 1 517
Изневерявайки, никога не можеш да знаеш какви ще са последствията. Наистина има случаи, когато заздравява връзката, обикновено ако другият не е разбрал.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 423
По принцип съм против, но имам една любима мисъл на моя любима актриса:
„По-добре бъди невярна, отколкото вярна с нежелание.“
Бриджит Бардо

# 20
  • Мнения: 490
Изневерявайки, никога не можеш да знаеш какви ще са последствията. Наистина има случаи, когато заздравява връзката, обикновено ако другият не е разбрал.

 hahaha hahaha hahaha Туй виц ли е някакъв?

# 21
  • Мнения: 7 723
Изневерявайки, никога не можеш да знаеш какви ще са последствията. Наистина има случаи, когато заздравява връзката, обикновено ако другият не е разбрал.

 hahaha hahaha hahaha Туй виц ли е някакъв?
....статистика....

# 22
  • Мнения: 4 555
Не съм идеалист и не мисля, че двама души могат, понеже се обичат, да си дават всичко, от което се нуждаят. Даже си признавам с ръка на сърцето, че подобни изблици на идеализъм леко ме дразнят.
Всъщност това много лесно може да се провери дали е така, ако се затворят двамата в една тъмница за... примерно 20 години. Ако някой от двамата прояви желание за нещо друго, различно половинката му, значи не получава от него ВСИЧКО от което се нуждае.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Твърдо против! Peace

# 24
  • Мнения: 217
Не съм идеалист и не мисля, че двама души могат, понеже се обичат, да си дават всичко, от което се нуждаят. Даже си признавам с ръка на сърцето, че подобни изблици на идеализъм леко ме дразнят.
Всъщност това много лесно може да се провери дали е така, ако се затворят двамата в една тъмница за... примерно 20 години. Ако някой от двамата прояви желание за нещо друго, различно половинката му, значи не получава от него ВСИЧКО от което се нуждае.


Или по лесно ще се провери,ако се отско4и до един друг форум тук,и се поогледаме колко анонимни гостенки 4акат деца от приятеля на мъжа си.Това е меко казано ,на какво съм се натъквала там SickТова понеже не се приема изневярата, и никой не изневерявал:lol:Айде 4е падаме от небето  bouquetНа това ти какво му казваш ?Rolling EyesЗа мен изневяра е меееко казано Blush

# 25
  • Мнения: 4 473
Изневярата е ограбено доверие, нарушен обет, без значение пред кого е даден, поругаване на чужда чест и достойнство, ако щеш...или иначе казано лъжа.
Все едно да попиташ: "Обичате ли лъжата? За или против нея сте?". Аз не познавам такъв, който да и симпатизира.

# 26
  • Мнения: 1 840
Твърдо против изневярата. Сигурна съм, че има много по-добри средства за оздравяване на брака. Егати лекарството!!! Sick Изневярата носи толкова много вреда - първо - причинява огромна болка на "рогоносеца" и второ - доверието (което е най-здравата основа на любовта) си отива завинаги. Вие бихте ли простили изневяра? Аз не. Naughty

Стрелче е абсолютно права - изневярата си е чиста лъжа, която в никакъв случай не е "благородна".

# 27
  • Мнения: 2 924
говорим  само за физическа изневяра май? Щото има и една друга много по- вредна:))
Понякога изневярата  е червената лампичка ,която светва ,за да предупреди партньорите ,че в техните взаимоотношения нещо куца. Изневеряващият търси нещо ,което му липсва в настоящата връзка ,като само за 50% от изневеряващите това е секс.
Ако взема да се замисля да изневерявам/изключвам изневярата на пияна глава,защото не пия с чужди мъже Simple Smile/ ще знам ,че нещо в сегашният ми живот не ме задоволява. Или ,че е презадоволен и си търся някакво разнообразие.Simple Smile
След години вероятно ще изневяря физически ,тъй като разликата с половинката  е доста голяма. Казвам вероятно,не знам , но май ще го направя - не мисля да спра със сексуалният си живот на 55 примерно.
Значи аз съм за изневярата - моята и против изневярата-чуждата Blush

# 28
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Твърдо против  Naughty  Naughty  Naughty
Не виждам някаква полза, освен загуба на доверие Crossing Arms

# 29
  • Мнения: 2 040
Против, разбира се ..   Naughty
Изневеряват тези, дето нещо им липсва, но веднъж изневериш ли, пак ще го направиш .. а дори и веднъж, това води до много болка, която ако обичаш човека до себе си, за нищо на света не би му я причинил ...   Peace

Общи условия

Активация на акаунт