На море в България 2022 г.

  • 67 887
  • 759
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 069
Палас е 5*
Бей и Маре са 4*

По-скоро бих им дал 4 и 3.
Плажа пред хотела е калпав.
Храната беше ок предните години, миналата се изложиха яко.
Анимацията им беше страхотна.
Имат пързалки.

Ако не сте ходили - посетете го, просто базата е вече остаряла и Божа работа как ще са откъм храна Simple Smile

П.с. плащал съм и за бей и за палас, разликата в цената не беше малка, не си заслужава палас.

# 751
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 588
Разгледах оферти на Съни турс за тези хотели, които коментирате и забелязах, че Сол Несебър Палас в момента го предлагат с отстъпка 25 % до 15-ти юли,
https://visit.bg/oferti-pochivki/paketni-ceni-sol-nesebar-palas-nesebar-23802/
а Бей и Маре са с 15% и цената на Палас за юли е по-изгодна от тази на 4-звездните. Hands V
https://visit.bg/oferti-pochivki/paketni-ceni-sol-nesebar-bey-nesebar-23801/
https://visit.bg/oferti-pochivki/paketni-ceni-sol-nesebar-mare-nesebar-23800/

Последна редакция: сб, 11 юни 2022, 12:52 от Скубиду

# 752
# 753
  • Мнения: 42
Здравейте. Тази годи със семейството ми ще почиваме в Бяла, не съм ходила там от дете, т.е.повече от 25 г.Имам много неприятен спомен от чревен вирус с който се прибрах ни жива- ни умряла. Знам, че навсякъде може да се хване такава"екстра" но ми е останало като травма.

Ако някой има отзиви за хотел Жасмин, може да сподели. Обичаме спокойните места, предходна година бяхме в Черноморец, чудесно място за семейства с деца бягащи от навалиците.
Също бих се радвала, ако ни препоръчате плаж и заведение за хранене с достъпни цени.

# 754
  • Great Britain
  • Мнения: 2 208
Здравейте. Тази годи със семейството ми ще почиваме в Бяла, не съм ходила там от дете, т.е.повече от 25 г.Имам много неприятен спомен от чревен вирус с който се прибрах ни жива- ни умряла. Знам, че навсякъде може да се хване такава"екстра" но ми е останало като травма.

Ако някой има отзиви за хотел Жасмин, може да сподели. Обичаме спокойните места, предходна година бяхме в Черноморец, чудесно място за семейства с деца бягащи от навалиците.
Също бих се радвала, ако ни препоръчате плаж и заведение за хранене с достъпни цени.
Достъпни цени няма.Неразбрахте ли?

# 755
  • Мнения: 2 524
То и достъпни е доста разтегливо понятие. За някои и цените във Вила Чинка са достъпни...

# 756
  • Мнения: 1 613
Здравейте. Тази годи със семейството ми ще почиваме в Бяла, не съм ходила там от дете, т.е.повече от 25 г.Имам много неприятен спомен от чревен вирус с който се прибрах ни жива- ни умряла. Знам, че навсякъде може да се хване такава"екстра" но ми е останало като травма.

Ако някой има отзиви за хотел Жасмин, може да сподели. Обичаме спокойните места, предходна година бяхме в Черноморец, чудесно място за семейства с деца бягащи от навалиците.
Също бих се радвала, ако ни препоръчате плаж и заведение за хранене с достъпни цени.
Достъпни цени няма.Неразбрахте ли?
На мен тези цени ми изглеждат повече от достъпни. Цитирам пост  номер 355 от следващата тема: “Тук в Бяла все още работи едно заведение на самообслужване, което аз наричам "комунистическото", защото цените са като от времето на комунизма - например наливна бира половин литър за 1,50 лева, цаца 100 гр за 2 лева, промоция половин пиле на грил + картофи + бира за 8 лева. Има най-различни салати, тостове, хот-дог, пици, пържоли и така нататък. Поддържат цените ниски с постоянен оборот - винаги има клиенти на масите и много хора, които вземат храна за вкъщи, така че вероятността да попаднем на развалена храна е почти нулева. Идваме от десетина години и непременно обядваме там. Капанчето се намира на главната улица като се слезе в най-ниската точка, до стъпалата към централния плаж вдясно на 10 метра, има табела "Печени пилета".” П.П. За сравнение ето какво платих вчера в Испания за кафе с мляко и малка вода. За касова бележка разбира се не бяха чували.

Последна редакция: пн, 04 юли 2022, 20:58 от Мъфин

# 757
  • Мнения: 3 295
стига глупости бе, не знам дали ходиш на най най-скъпите места в Испания и ги сравняваш с най-евтината дупка в Бяла където бирата уж е 1,50лв аз не вярвам.
Ако си седнал на тераса, а май си, има надценка по 1-1,5евро на всеки артикул, ама пак е супер скъпо.


Цени от вчера от най-евтината зона в Бълагрия-Родопите-южната част.
Пърленка 5лв, с кашкавал или сирене 7лв, катък или снежанка 10лв, шопска салата или подобна 12-14лв.
Основни ястия 16-20лв, качамак с 5 пръжки отгоре 10лв, овче мляко 200гр 6лв и т.н.
Бира Каменица или подобна около 4лв.
Излезе ми по-скъпо от Испания, не спрямо  най-скъпите места, но все пак..
Назад дадох цените в Мадрид и Валенсия.
Има ужасно скъпи и надценени места в Испания, особено по крайбрежието от Валенсия надолу, това, че ти си в нещо подобно като гледам цените кафе с мляко и вода 13 евро, не значи, че масовите цени са такива.

Това са цени за Швейцария и то на летището-преди 10 дни бях там, ама нищо, лаф да става.


И корт инглеса е скъп, ама има и по-скъпо, знам дали го има при теб казва се Sánchez Romero, явно искаш да даваш максимум пари за всичко, но пък там си струва вече.
https://www.elmundo.es/economia/ahorro-y-consumo/2018/10/24/5bd0 … 3e19038b460a.html
и това е от 2018, сега е поне10+% нагоре

Още преди 15 години имаше от това по 500евро/кг

https://www.bbc.com/mundo/vert-cul-43575146

И понеже в другата тема ме пита колко пъти съм ходил на кръчма и  не ти отговорих, ама сега ще ти кажа, макар да не виждам особен смисъл.
Това, че ти ходиш по 400 пъти на година както каза, не те прави разбирач, поне това виждам за сега.
Това, че плащаш много за всичко също не значи нищо.

Аз съм ходил всеки божи ден на ресторант от 1 клас до 12, като това бяха всички ресторанти във Варна, няма да обяснявам защо и как.

Отделно, че ми е хоби да готвя и опитвам различни неща и където и да ходя предварително гледам къде ще ям.
Да, и в звезди Мишелин съм хапвал.

Последна редакция: пн, 04 юли 2022, 21:29 от Alexslav

# 758
  • Мнения: 856
...
Цени от вчера от най-евтината зона в Бълагрия-Родопите-южната част.
....
Не знам на кое викаш южни Родопи, защото те се делят на Източни и Западни на територията на Бг, южните части са в Гъция Wink, но така или иначе, Родопите далеч не попадат в графа "най-евтината зона в Бълагрия". Има скъпи и по-достъпни места. Ма това съвсем не е по темата за морето. Просто препратката ти е хем странна, хем не особено вярна.

# 759
  • Мнения: 3 295
...
Цени от вчера от най-евтината зона в Бълагрия-Родопите-южната част.
....
Не знам на кое викаш южни Родопи, защото те се делят на Източни и Западни на територията на Бг, южните части са в Гъция Wink, но така или иначе, Родопите далеч не попадат в графа "най-евтината зона в Бълагрия". Има скъпи и по-достъпни места. Ма това съвсем не е по темата за морето. Просто препратката ти е хем странна, хем не особено вярна.
Може, под  южни имах предвид не Велингад и разни скъпи места, а Девин, Ягодина, Триград до самата граница с Гърция, но това е все едно в случая.

Общи условия

Активация на акаунт