Коя стая...?

  • 3 368
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 461
Най-добре се чувстваме и по голяма част от  времето си прекарваме в хола. Wink

# 16
  • Мнения: 6 155
Спалнята  Wink

# 17
  • Мнения: 270
Хол,трапезария и кухня при нас са обединени в едно помещение,за това гласувам за хол.Там прекарвам повечето време. Peace



# 18
  • София
  • Мнения: 3 679
Докато живеех в дома на родителите си предпочитах хола
Сега в новия ми дом-хола не е така обитаем,понеже кухнята е голяма с трапезария,има ТВ голяма маса и място за събиране на повече хора,дори и гости приемаме там,а и детето има къде да си играе
Но откакто се роди малкия и хола се използва-там преместихме компа и неговите играчки-има къде да разхвърля наволя

# 19
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 183
В стаята, където са компа, леглата и мястото за игра на децата.

# 20
  • Мнения: 5 026
 Хола и спалнята.

# 21
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
През деня кухнята.Прави ми удоволствие да се вихря там през деня.Вечер хола, а после и спалнята,където сладко заспивам. Grinning

# 22
  • София
  • Мнения: 625
При нас кухнята, хола и трапезарията са на едно....така че-хола и кухнята

# 23
  • Мнения: 11 607
Кухнята, кухнята и пак кухнята! Големичка ни е и тя ни е сборен пункт! А и незнам защо и като съм на гости някъде на познати - обичам да стоя в кухните им и там да говорим с домакинята! По ми е задушевно и приятно!

# 24
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
При нас хола и кухнята са едно помещение с малка стеничка, така че и двете трябва да посоча.Там ни е най-добре, най-просторно, всичко е ново и хубаво.
Ако трябва да съм честна в целия апартамент всичко е ново, от 6 мес., и дори и банята да посоча няма да ви излъжа.Много си ни харесва всичко и сме много щастливи че имаме дома, който винаги сме искали.

# 25
# 26
  • Мнения: 397
Предпочитам хола!!!

# 27
# 28
  • Мнения: 603
ами всичките са ми любими,но гласувах -кухнята и спалнята,защото там прекарвам повече време-в кухнята готвя и се чувствам прекрасно,а и само там се пуши  Peace,а в спалнята си гледам тв-то и  компа ни е в спалнята, но това не значи,че вечер не си стоим в хола пред тв и каминката  Mr. Green

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Най-топличко и уютно ми е в кухнята и трапезарията

Общи условия

Активация на акаунт