Намерих

  • 63 458
  • 370
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 925
 Elizabet,
след като кликнеш на линка трябва да с е отвори страница на която горе в дясно има три букви ,а срещу тях едно правоъгълниче.
Напиши буквите в него. ...
Абе я аз да ти пусна по-нагледен урок:)












При мен пише на руски ,защото така съм настроила страницата.
Накрая при кликване на download се отваря програмата с която сваляш файловете, моята е на гръцки- Windows-а ми е гръцки ,та затова пише с тези странни букви Simple Smile)

# 196
  • Мнения: 2 925
голям срам..да..
тази книга я имам от сума ти време ,ама вчера я видях като взех да си преглеждам архивите,за да видя какво ново да сложа . Страшна книга спор няма:))
617 страници за красотата-прически,грим,маникюр и т.н.Не съм я разгледала даже обстойно.
Кога ли ще го правя кой знае?  Mr. Green
Формата е djvu





# 197
  • Мнения: 883
Някой може ли да ми каже коя програма чете pdf формата? Защото ще се пръсна вече. Най накрая успях да сваля коледната книжка, но ми изписа "Неуспех при пускане на приложение."

# 198
  • Мнения: 3 345
Някой може ли да ми каже коя програма чете pdf формата? Защото ще се пръсна вече. Най накрая успях да сваля коледната книжка, но ми изписа "Неуспех при пускане на приложение."

Adobe Reader

# 199
  • София
  • Мнения: 587
chiges, благодаря много за книжките   bouquet
Дръпнах си тази за тестото, но имам въпросчета към момичетата който са по- на " ТИ' с английския  Embarassed
   За тестото - освен обичайните брашно , сол и вода се слага и глицерин и cornstarch /Argo/ newsm78 ,което не зная какво е?
А и също как се оцветяват не ми стана ясно - предварително ли се оцветява тестото или след като е готова фигурката?
Има големи красоти и и искам да се пробвам.......... Blush

# 200
  • Мнения: 2 925




дъщеря ми спи вече 2 часа. Предполагам причината за това чудо се дължи и на музиката ,която слуша:)))

# 201
  • Мнения: 2 925
chiges, благодаря много за книжките   bouquet
cornstarch /Argo/ newsm78 ,което не зная какво е?

Има големи красоти и и искам да се пробвам.......... Blush

това е царевично нишесте
И като пробваш покажи,че аз за сега съм само с теорията и добрите намерения:))

# 202
  • София
  • Мнения: 587
Задължително ще покажа какво е станало,но стига и на мен да ми остане време  Praynig и да разбера как се оцветяват тези чудеса Thinking

# 203
  • Мнения: 3 810
Пфу, от 1/2 ч. не мога да отговоря...

пипи, права си, свалих 101 цветя наново- 16 файла+ корица.

Момичета, в "Ручная работа" от Хипатия има чудни идеи.
Аз взех, че свалих и една, дето се оказа че е за плетене на кошове... Joy
Ясно кошничарите откъде са чели...
Сега свалям индианските творби- какво ли ще има там?
А тази за прическите ще я препратя на фризьорката си.
Следващата ще е последната с детска музика.
Ужассс, само тук стоя. Трябва и да сготвя все пак. Hug

# 204
  • Мнения: 2 925
оцветяваш ги предварително . Поне така пише в една книжка дето имам и дето незнам дали
chiges я е дала. За съжаление още не съм видяла тези линкове,поради ограниченото траене на денонощието.
само 24 часа?!! Какво по-напред ??? Mr. Green
Значи се отделя определено количество тесто и с е оцветява в необходимия цвят. Обикновено с е ползват бои за храни. т.е май не го обяснявам както трябва ,ама имам напредвид онези бои дето правят една торта да е толkова красива:)

А иначе може и да експериментираш . За кафяв цвят какао примерно.

 mimi_kir,
nе препращай нищо на фризьорката си- ще си увеличи тарифата:))
Разгледай книгата- не е само за прически. Аз само няколко страници успях да разгледам .Има и за маски на ръце и какво ли още не.
Между другото дъщеря ми още спи- на фона на тази приспивна музика. От няколко седмици и я пущам ,ама чак сега взе да става Айнщайн май:))
От тази поредица има и други CD-та

# 205
  • София
  • Мнения: 1 802
Хипатия, незнам дали ще ми повярваш - вчера вечерта свалих Франк Синатра (не съм станала още дух  Mr. Green) т.е. коледните му песни. На 5 тата песен сина ми заспа  Shocked а напоследък му трябват часове, за да отнесе плувката.
Днес ще пробвам с тези приспивни песни! За теб -   bouquet

# 206
  • Мнения: 2 270
ХИПАТИЯ ако продължаваш така  да вадиш все нови и нови неща ,ще ме изгонят от къщи.Смили се 3 деца имам/2 от които сигурно вече те мразят,не могат да седнат на компютъра/ Laughing Laughing Laughing
Кажи ми как вкарваш неща в megaupload защото имам интересни нещица ,но така и не разбрах как да ги вкарам в интернет

# 207
  • Мнения: 2 925
 Данче-Калпазанче,
навремето на мен ми викаха Анче калпазанче и като дете страшно се нервирах. Simple Smile
Коледните песни са страшно успокоявящи. А и лекият джаз.  А тези класически мелодии трябва да са доказано приспивни след като части от тях свири и онова нещо дето се върти над леглото на дъщеря ми:)
ani69,
чудя се дали да ти обясня тук или на лични. Обяснението е със снимки и темата ще се отваря трудно. Ама ако е на лични друг няма да знае как става ,а аз няма да мога само да обяснявам и обяснявам:)

давам тук пък ще видим.
Значи има два начина да качваш файл в мегата.
Единия е да не си регистрирана.





От choose избираш файла ,който искаш да качиш.
напиши нещо там за обяснение какъв е файла ,отбележи I accept и изпращай.
Тук не можеш да видиш как се развива процесът и мен това ме дразни. Simple Smile
Най - добре е да се регистрираш безплатно  -най-горе в ляво Free Membership
Появява се това



избери ник,парола и каквото друго трябва

След кликване най-накрая на регистер се отваря тази страница


иди в пощата си и кликни на линка ,който се намира в писмото ,което си получила ,за да активираш акаунта си.
Отваря се ей това



# 208
  • Мнения: 2 925
като влезеш с акаунта си страницата ще изглежда така



можеш да качиш файл избирайки го от хард диска ти като кликнеш на 1.
Ккато ,когато не си регистрирана. С тази разлика ,че тук вече всичките ти качени и свалени файлове ти се пазят -когато кликнеш на 3.
А за по-голямо удобство свали Мега Менажера ,кликвайки на 2.

Отваря се това



сваляш ,инсталираш и вече с него имаш съвсем по-прегледност на действията си:)

Ето как изглежда програмката

Чрез нея можеш и да качваш файлове, но и да сваляш файлове ,качени на мегаъплауд

# 209
  • Мнения: 2 925

картинки за оцветяване
така да се каже .Почти
Линк към страница е:)

Общи условия

Активация на акаунт