Намерих

  • 63 431
  • 370
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 966
да се разпиша и аз в темичката.....Браво на Хипатия.Снощи си изтеглих от първа страница книжката за правенето на играчки,разгледах я много полезна е...вече се чудя коя да си направя.До сега без да гледам от някъде съм си направила жабка,мече,коала,заек и....но сега като разгледах книжката ми дойдоха още идеи.Пък и си имам голяма чанта с всякъкви парчета плат и други нещица все полезни за играчки.Ако беше и на БГ.цена нямаше да има.Ама те все руснаците пишат такива книжки.
    Ще следя темичката за още интересни нещица.
    bouquetможе който успее да изработи нещо да го приложи тук.

# 47
  • Мнения: 513

 Peace Благодаря ти Хипатия, и аз ти ставам фен, но newsm78 би ли ми казала с каква програма отваряш тук, защото предните ги отворих, но този тук не успях и още  от Обемное макраме липсват някои части-кученцето и някои други играчки които са описани в съдържанието липсват, а дъщеря ми си хареса кученцето и иска да й го направя.
Ако откриеш още нещо за макраме моля те незабравяй да го покажеш ще се радвам.   bouquet

# 48
  • Мнения: 2 924
Нели,
за съжаление тези книги не съм ги разглеждала и съжалявам ,ако нещо липсва.
Този ,а и доста други файлове са DjVu и се отварят с 
DjVu Viewer

Това е програма от рода на Adobe Reader.Напоследък с еползва доста често тъй като създадените с нея файлове са два пути по-малки от същия ,но четящ се с Адобето.

Ето ти още една книга.



# 49
  • Мнения: 2 924
пак съм аз Simple Smile
Това са две книжки за рисуване и апликации. Едната е на китайски ,ама е хубаво да има разнообразие мисля аз:)







# 50
  • Мнения: 1 065
Хипатия, трябва да имаш някакъв талант в откриването на книги  Grinning. Наскоро попаднах на сайт с модели на снежинки от хартия, но го изгубих и за нищо на света не можах да го открия отново. Иначе щеше съвсем на място да бъде сред хартиените забавления.
ето че имало и още  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 2 924
chiges,
аз събирам книгите за прикя на дъщеря ми та затова съм толкова продуктивна в търсенето и намирането им Simple Smile Поне ще наследи една добра библиотека:)


Ето още малко макраме
Едната пак е на китайски,ама е много добре обяснено.С картинки имам предвид.Simple Smile
Поне на пръв поглед. За изработка на по-дребни предмети е - разни герданчета,гривни и подобни







# 52
  • Мнения: 2 924
тук е показана изработка на пана и гоблени с една техника ,която според мен прилича на тази ,която се ползва при изработка на макраме. Не че знам как с е изработва макрамето,някакви възли с е ползват струва ми се:)
Много красиви неща са показани.





И за днес мисля да привършвам Simple Smile

# 53
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Иха, страхотност!
Благодаря и аз, надявам се някой ден да се възползвам от някой бумага и да сътворявам чудесо!
Бравос!   bouquet

# 54
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Да сменя ли заглавието на "Намерих- Ръчни изделия в домашна обстановка" ?
Темата е страхотна.

# 55
  • Мнения: 2 924
ами по-добре я смени на Любимият ми изневерява с домашния папагал. Поне ще влязат да видят за какво става въпрос:)
Мисля да има и книги за рисуване, Фотошоп и кой знае още какво. По-скоро нека бъде нещо като Домашна библиотека. Ама пак много непикантно заглавие да му с е невиди:))

# 56
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Хипатия, ако продължаваш в този дух, ще предложим подфорум да създадат за твоите намерени книги. Свалям и прелиствам и всичко ми се струва чудесно. И аз за щерката ги събирам, ще трябва на руски да я уча.

# 57
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
ами по-добре я смени на Любимият ми изневерява с домашния папагал. Поне ще влязат да видят за какво става въпрос:)
Мисля да има и книги за рисуване, Фотошоп и кой знае още какво. По-скоро нека бъде нещо като Домашна библиотека. Ама пак много непикантно заглавие да му с е невиди:))
или "Любимият ми изневерява с папагала ми от макраме" Joy hahaha Joy

# 58
  • Мнения: 2 924
[
или "Любимият ми изневерява с папагала ми от макраме" Joy hahaha Joy
Или Какво да правя - папагалът ми от макраме си въобрази ,че е от камъни Сваровски и не иска да говори вече с мен- не съм го гледала в очите Mr. Green

 микки,
то тези книжки са така добре направени ,че знаенето на език е почти излишен.  За съжаление не знам да има подобни книжки на нашки:)

# 59
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Последно- как да се казва?  Ето още едно предложение:
"Труд и творчество- Хапещо куче от макраме"

Общи условия

Активация на акаунт