Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през март

  • 90 966
  • 2 979
  •   1
Отговори
# 1 725
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Аз го изключих преди малко. Гледаше ми се нещо различно, разтоварващо. А то само номера от селски вечеринки. Някакво крими сериалче си търся, но безуспешно за сега. Продължавам да ровя из нета.

Kingdom със Стивън Фрай. трудно ги намирам, че са записани по различен начин,  май не съм открила всички и не съм ги гледала подред, но ми харесаха Simple Smile
казвала ли съм колко го обичам тоя човек!

# 1 726
  • Мнения: 10 889
Да, Кингдъм е забавен Simple Smile тях с Док Мартин ги гледам като ме обхване носталгия по Англия Simple Smile

# 1 727
  • Пловдив
  • Мнения: 40 780
Кло, ам кво да направя? Няма избор...и на вън имат дни. Ама си мисля, че от инжекциите дето си слага пада много имунитета. Предупреди го ревматолога, ама това е...страничен ефект.

Всички липсващи да драснат ред.

# 1 728
  • София
  • Мнения: 9 551
Много е полезна тази информация за зъбите и окото, която я давате. Чета и се радвам, че ми се е разминало това чудо. Преди 2-3месеца ми се самоуби един горен преден зъб. Кански болки бяха и изведнъж спряха. Ако и окото ми се беше подуло ... отказвам да си го представя! 🤐

Уми, дано бързо стане ясно какво му е на ТМ и да мине веднага!

Мисте, а нещо за повишаване на имунитета не може ли да му изпише този ревматолог, че да тушира поне малко страничните ефекти? Или ти да му изпишеш някакви бъркочи от народната медицина?

# 1 729
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
на който му се иска дасе посмее, а после да се чуди на какв се е смял.



пуснах си много интересно клипче. сега ми се иска да го догледам, а сякаш ми се иска и да не ги бях пускала...
Sad

# 1 730
  • Somewhere in the World
  • Мнения: 1 335
Айде наспорт и от мен.Wine Glass
До сега готвих пилешка кавърма, стана бо-же-стве-на!! ММ се прибра в 19 и легна си почине, че мноогооо изморен , милия. Чакам го с нетърпение да стане в 22, нави си аларма, че имам питане към него кога най- сетне ще ме заведе на СПА? Така съм набрала, писнА ми, честно, ама много. Утре и неделя ще работа отново, в къщи слугинаж, той все изморен или войната мисли!!! Ей са предстои революция в къщи
Уми, да мине леко нощта при вас и утре на лекар…
Мисте, и твоя мъж да се стяга- нещо имунитета май не му е ок- аз съм привърженик на пчелно млечице и клеева тинктура.

# 1 731
  • Пловдив
  • Мнения: 40 780
Панде, не може...всичко имуностимулиращо му е забранено Confused

# 1 732
  • София
  • Мнения: 9 551
Мисте, егати ... 😞

# 1 733
  • Somewhere in the World
  • Мнения: 1 335
Ооо, Мисте- кофти, но все има начин, да каже доктора, че и тези чести антибиотици не са добре

# 1 734
  • Мнения: 15 356
Панде, не може...всичко имуностимулиращо му е забранено Confused
Защо?
Хич не съм пускала телевизора,чета една кримка,взех и една за сериен убиец истинска история ,две на Нарине Абгарян и една Нора Робъртс.И едно одеало си метнах и се наслаждавам на тоз рахат.

# 1 735
  • Мнения: 12 129
Тежка седмица имах, очите ми се затварят. Дано утре не се оцъкля по тъмно още.
Панди ❤️
Работливата пчеличка Веселинкова и Кара Мия да се разпишат, че ги мисля. Дариелка и тя изчезна нейде.
Лека от мен!

# 1 736
  • Мнения: 5 707
Мисти,автоимунно ли има?

# 1 737
  • Мнения: 1 446
Оф,няма ли вече да отдъхнем поне от болести и проблеми свързани със здравето?!Май не..
Да се оправят всички! Hug

Един наспорт да кажа!Нашите са ни на гости,донесоха вечерята,салатите,аз едни картофи направих и пак се изморих Grinning
Хем мама гледа детето и се занимава изцяло с него.Даже отиде да го приспи,та аз да пия още чаша вино,амаа ме влече към леглото.

И да кажа,колко много ми помагат!Цял живот няма да ми стигне да им се отблагодаря, а не знам и как!А пък са толкова сладки как всичко искат да купят и донесат за малкия!Баща ми и той,голям,сериозен мъж,а все ми показва какво е набележил да му вземе - играчка,кутия за играчки,храна .. Heart
Без тях съм за никъде!Да са ми живи и здрави!

# 1 738
  • Мнения: 1 191
Честити да са всички рожденици, здрави и с късмет!
Всички болни да оздравяват!
Уми, свекито е фармацевт, жули лекарства от пред 10 години и твърди, че нищо им няма. Миналата година се бях засилила да хвърлям един вентолин, пишеше, че е годен месец след отваряне, а аз го имах отворен от миналата година, тя го взе да си прави инхалации, че тъкмо щяла да ходи да си купува. Не смея да ти дам съвет, щом имаш капки ксизал да дадеш, въпреки срока. Да се оправя бързо, каквото е.
Мисти, чета ви, но не пиша, да не ви напрягам и вас. Детето още влачи лека кашлица, гърди чисти иначе, в карантина са групата с варицела, та сега чакам и тази хубост. Вчера беше много ужасен ден, но няма да пиша, че пак ще рева...и те така те.
Правих царевичен чипс, стана чуден. Днес паста със сьомга и заквасена сметана ммм. Ще сложа рецпта за чипса в скрит текст.
Скрит текст:
200 г царевично брашно
100 мл хладка вода
40 мл олио по избор
½ чл сол
червен пипер (пушен)
черен пипер
мащерка
с една дума, подправки по вкус и настроение
Бърка се в една купа, с лъжа да стане гладко тесто, ако е ронливо, се добавя мъничко вода или брашно, ако е много  влажно. Завива се топката във фолио и стои поне 40 мин. Мажат се две хартии за печене с малко олио, тестото се дели на две топки, слага се едната м/у хартиите, с точилка се точи на много тънка кора 1-2 мм, реже се на квадрати, триъгълнищи. После и другата топка така, не посмях да ги пека двете тави заедно на вентилатор. Пекох 17 мин. на 200 градуса, обичам една идея по-препеченко. Бързо могат да прегорят, та внимание. Това с разточването е много лесно и чисто, да не ви плаши Simple Smile

# 1 739
  • Мнения: 7 243
Тия ще ме съсипят с техните брифинги. Влизаме си, пускам телевизора, извънреден брифинг. За части от секундата се стреснах, докато включа за какво става въпрос.

Уми, дано бързо се установи проблема при ТМ.
Скай, голямо сърце има твоето момче!
Всички болни да оздравяват!

Освиних се аз пак, много бях гладна, хапнах подобаващо. Ама с този слаб ангел, не успях да прескоча десерта и се подсладих с шоколадова торта. И аз като Мързелотка се успокоявам, че като се стопли ще ми е по-лесно да диетувам и ще се движа повече, но вече май и аз самата не си вярвам.

Общи условия

Активация на акаунт