Тест за овулация - въпроси /тема 14/

  • 28 631
  • 734
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 213
Сметнато сти почнали да се тествани от 14-ти ден.Гледайки чертата до два дни "трябва" да имате положителен тест.
П.п.Винаги ли имате толкова дълъг цикъл и правили ли сте си някакви изследвания  след двете загуби?Имате ли микробиология и цитонамазка?Нормално ли се възстановите след загубите?

# 61
  • Мнения: 261
Сметнато сти почнали да се тествани от 14-ти ден.Гледайки чертата до два дни "трябва" да имате положителен тест.
П.п.Винаги ли имате толкова дълъг цикъл и правили ли сте си някакви изследвания  след двете загуби?Имате ли микробиология и цитонамазка?Нормално ли се възстановите след загубите?
Имам изследвания за тромбофилия НК клетки и микробиология на мъжа ми всичко е в норма тъй като работя доста часове на крак вече 4 лекарски мнения са че може би е съвпадение и няма да има пробелми при следваща бременност . По рионцим цъкала ми е 4-5 дни но февруари ми дойде на 3 разболях се от ковид и цикала приключи след два дни след това ми дойде отново и беше толкова дълъг консултирах се лекарката ми каза че след ковид е нормално да има отклонения в цикъла.двете загуби за в ранна бременност и се изчиствам сама цитонамазка 2 група

# 62
  • Мнения: 213
Сметнато сти почнали да се тествани от 14-ти ден.Гледайки чертата до два дни "трябва" да имате положителен тест.
П.п.Винаги ли имате толкова дълъг цикъл и правили ли сте си някакви изследвания  след двете загуби?Имате ли микробиология и цитонамазка?Нормално ли се възстановите след загубите?
Имам изследвания за тромбофилия НК клетки и микробиология на мъжа ми всичко е в норма тъй като работя доста часове на крак вече 4 лекарски мнения са че може би е съвпадение и няма да има пробелми при следваща бременност . По рионцим цъкала ми е 4-5 дни но февруари ми дойде на 3 разболях се от ковид и цикала приключи след два дни след това ми дойде отново и беше толкова дълъг консултирах се лекарката ми каза че след ковид е нормално да има отклонения в цикъла.двете загуби за в ранна бременност и се изчиствам сама цитонамазка 2 група
При мен се получи същата ситуация.Дойде ми на 3-ти и продължи два дни.Спря и на 6-ти ми зацапа късно вечер с ярка кръв и дало там.Съгласна съм с мнението на АГ-тата, че е от Ковид.
П.п.Пиша на лично

# 63
  • Мнения: 261
Сметнато сти почнали да се тествани от 14-ти ден.Гледайки чертата до два дни "трябва" да имате положителен тест.
П.п.Винаги ли имате толкова дълъг цикъл и правили ли сте си някакви изследвания  след двете загуби?Имате ли микробиология и цитонамазка?Нормално ли се възстановите след загубите?
Имам изследвания за тромбофилия НК клетки и микробиология на мъжа ми всичко е в норма тъй като работя доста часове на крак вече 4 лекарски мнения са че може би е съвпадение и няма да има пробелми при следваща бременност . По рионцим цъкала ми е 4-5 дни но февруари ми дойде на 3 разболях се от ковид и цикала приключи след два дни след това ми дойде отново и беше толкова дълъг консултирах се лекарката ми каза че след ковид е нормално да има отклонения в цикъла.двете загуби за в ранна бременност и се изчиствам сама цитонамазка 2 група
При мен се получи същата ситуация.Дойде ми на 3-ти и продължи два дни.Спря и на 6-ти ми зацапа късно вечер с ярка кръв и дало там.Съгласна съм с мнението на АГ-тата, че е от Ковид.
П.п.Пиша на лично
пишете ми

# 64
  • Мнения: 700
Здравейте момичета!До сега не съм използвала тестове за овулация,но този месец мисля да пробвам.Изчетох доста информация и нещо се обърках.Коя марка бихте ми препоръчали?

# 65
  • Мнения: 828
Аз ползвах Clear test - 5 за Ову + 1 за Б.
За пръв път ми беше и при това успешно!

# 66
  • Мнения: 8 773
Аз споделих за моите по-горе, Twip сега са на промоция в Софармаси 6,50 лв. Доволна съм, отчетлливо и ясно показват, за пръв път правя.

# 67
  • Мнения: 700
От кой ден започвате с тестовете?Цикъла ми е 28-32 ден,овулацията май не мога да я усетя!☺️

# 68
  • Мнения: 4 855
Около 10ти ден бих започнала, така може би ще имате положителен тест на 12-13 ден и овулация на 14, при 28-дневен цикъл. При по-дълъг, ще се наложи да направите повече тестове, но ако започнете много късно, има вероятност да изпуснете пика. Някои жени започват още след края на менструацията, особено в първите месеци, докато се ориентират с тестовете.

# 69
  • Мнения: 700
Благодаря ви!Ще започна този месец от 10,ако не я хвана следващия месец от по-рано🙂

# 70
  • Мнения: 828
Аз започнах от 9 ден. + имах на 19. Ама По-добре ранно тестване, отколкото да пропусна О 😀

# 71
  • Мнения: 261
този е от днес мисля че вече е перфектен тестовата лента е по наситена от контролната

# 72
  • Мнения: 4 855
Снимката е много размазана, но на мен контролната ми изглежда по-наситена. Сякаш вчерашният ви тест беше положителен в сравнение с този. Но е хубаво да се прави само с една марка тестове, защото имат разлики.

# 73
  • Мнения: 261
Снимката е много размазана, но на мен контролната ми изглежда по-наситена. Сякаш вчерашният ви тест беше положителен в сравнение с този. Но е хубаво да се прави само с една марка тестове, защото имат разлики.
нямаше същата марка

# 74
  • Мнения: 4 855
Ами, ако изобщо можем да сравняваме между различни марки, то вчерашният ви тест е бил положителен, според мен. И евентуално днес вече избледнява. Обаче с различни марки тестове не може да се каже със сигурност.
Направете и утре един за всеки случай.

Общи условия

Активация на акаунт